Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o odpowiedź bez spoilerów - jeszcze gram.

Co mieści się na drugiej DVD? Czy jest to "tylko" samo zakończenie ME2? Czy są tam jakieś poboczne questy?

Czy może jest tak, że część głównych misji, wszystkie poboczne questy i wszystkie lokacje są na pierwszej DVD, a na drugiej jest samo zakończenie?

W której misji (proszę po tytule) jest ten moment, w którym nie można już zawrócić?

 

Chciałem najpierw zaliczyć wszystkie możliwe misje główne, po których mam pełną swobodę (by potem zaliczać misje poboczne). Czy ktoś mi może pomóc :D ?

Odnośnik do komentarza

Próbuje na ng+ vanguardem ale to jest katorga nie z tej ziemi.

 

No to trafiłeś! Próbujesz przejść ME2 na insane w najtrudniejszym układzie (n+ jest trudniejsze od nowej gry, a na dodatek grasz postacią która woli bliższe starcia czyli pewną śmierć na n+)

 

Jak chcesz przejść Insane jak najszybciej to chyba soldier na całkiem nowej grze.

Odnośnik do komentarza

a po drugim zebraniu członków drużyny, mogę bez problemu zaliczać wszystkie misje poboczne i lojalnościowe?

 

Nie. Jesli polecisz po Legiona, aka misja IFF po aby miec jedno z zakonczen musisz praktycznie od razu konczyc gre, wiec wszystko robisz przed misja z IFF.

 

Jak najłatwiej przejść insane? Próbuje na ng+ vanguardem ale to jest katorga nie z tej ziemi.

Koncze to na veteranie i nie mam problemow ;)

Odnośnik do komentarza

Jak najłatwiej przejść insane? Próbuje na ng+ vanguardem ale to jest katorga nie z tej ziemi.

Polecam Infiltratora, nową grę. Dzięki bonusom do snajpy może kosić większość wrogów 1-2 strzałami, zaś cloak (ta niewidzialność) jest idealny do ucieczek kiedy zrobi się zbyt gorąco i rushowania niektórych fragmentów gry (np tych z respawnującymi się wrogami).

 

Najtrudniejszą walkę w grze, z dwoma Scionami na Horizon, robisz małym oszustwem - snajpując ich ze schodów, nie wchodząc do lokacji i nie uruchamiając hordy husków. Pozostałe walki to już tylko kwestia cierpliwości i dobrego użytkowania umiejętności drużyny (najlepsze są obszarowe ewolucje talentów oraz drużynowe ammo).

 

No i Miranda to mus w ekipie, zwalcza zarówno tarcze jak i bariery, dodatkowo wspomaga drużynę bonusami do HP i obrażeń.

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejsza walka w grze jest na Horizon? Miałem wprawdzie kilka powtórek tej walki ale ją przeszedłem Szpiegiem. Natomiast na statku Collectorsów nie mogę przejść pierwszego etapu walki bo lider zawsze szarżuje na moja ekipę podchodząc blisko i rozwala ją w mgnieniu oka. A poźniej ja biedny ze snajpą mogę co najwyżej wstać zza osłony i dostać wpie.rdol.

 

Potwierdzam - Miranda to najlepszy kompan jaki może być w tej grze.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja miałem buga w grze, że nawet po lojalce Grunta nie mogłem go nauczyć jego specjalnej zdolności, ale ja sobie ją załadować mogłem i tak do samego końca gry heh :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Kurna panowie ale wynalazłem kombo! Shepek Szpieg (czyli snajpa, kamuflaż, auto namierzające cel podpalenie itp) plus Miranda i Thane z maksymalnie rozwiniętymi Odkształceniami.

 

Mówię wam co ta ekipa potrafi porobić z wrogami to głowa mała. W lojalce Mirandy wrogowie inżynierowie latali co chwila w płomieniach lub ginęli na miejścu od komba odkształcenieM-odkształcenieT-headshot z cloakiem. Polecam po stukroć takich kompanów bo na Insane daje ona sobie fantastycznie radę.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Najtrudniejsza walka w grze jest na Horizon? Miałem wprawdzie kilka powtórek tej walki ale ją przeszedłem Szpiegiem. Natomiast na statku Collectorsów nie mogę przejść pierwszego etapu walki bo lider zawsze szarżuje na moja ekipę podchodząc blisko i rozwala ją w mgnieniu oka. A poźniej ja biedny ze snajpą mogę co najwyżej wstać zza osłony i dostać wpie.rdol.

Heh, dla każdego co innego, najwyraźniej :) Ja statek przeszedłem z marszu, ani jednego zgona. Kasowaliśmy z ekipą drony, harbusia zostawiając na koniec. Kitraliśmy się zaś za najdalszą od nich licząc osłoną. Co ciekawe, przechodziłem to właśnie kombosem inf+Miri+Thane ;)

Odnośnik do komentarza

No tak. Ja combo Miri-Thane odkryłem jak już skończyłem statek collectorsów ;) Jestem juz po kilku misjach z duetem M-T i jest zaje.biście łatwo (A mam 24 poziom). To co potrafimy robić z wrogami przechodzi wszelkie pojęcie. Duet ten jest jeszcze bardziej madafakerski gdy zrobimy ich misje lojalnościowe.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Rozpocząłem grę jeszcze raz, tym razem na Insanity :) Importowałem postać, którą przeszedłem normal. Ma 26 level i nie ukrywam, że jest ciężko :P Gram żołnierzem, zwerbowałem G. w Omedze i jestem świeżo po dołączeniu Mordina. Jakieś rady od razu na początek, by każda potyczka nie była wyzwaniem? ;) Spróbuję ten Twój patent Gooral, ale nie wiem, czy z moim żołnierzem będę w stanie tak miażdzyć. Jak najszybciej postaram się o Thane'a, ale to jeszcze może trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza

Dużo lepiej sa te romanse zrobione niż w jedynce gdzie na koniec wlazła mi do łóżka ta niebieska, której nawet nie lubiłem[nawet nie pamiętam jak się nazywa] i nie wiem w którym momencie dałem jej do zrozumienia że jestem nią niby zainteresowany.

Choć i tak jest to turbo płytkie, Tali da sie chyba zaciągnąć do łóżka po kilku zdaniowym "romansie".

Miałem nadzieję że przejdę ME2 i sobie zaraz wymienie na cos nowego a tu dupa, gram drugi raz i nawet mnie wciąga drugie przechodzenie, co w jedynce było nie do pomyślenia bo wymiękałem w cytadeli gdzie nie miałem najmniejszej ochoty robić tej całej bieganiny i gadaniny po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

Gram na insanity i chcę zrobić wszystko cacy, tzn. zrekrutować wszystkich i by nikt na końcu nie zginął. I oczywiście sie kur. pomyliłem w jednym momencie, bo oddałem Legiona Cerberusowi :/ Czy potem mi go "oddadzą", czy już pozamiatane i musze od nowa grać misję moduł identyfikacyjny Żniwiarza? Na szczęście mam save sprzed tego momentu, ale nie ukrywam, że nie chce mi się przechodzić tego jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza

I znowu wtopę chcąc nie chcąc zaliczyłem :/

 

 

Kłótnia Legiona z Tali. Mimo, że mam prawie max renegata, nie mogę ich "pogodzić", wieć musiałem za kimś stanąć. Padło na Legiona i Tali obrażona. Jak chcę z nią pogadać to mi tam burczy pod nosem i nie mam do wyboru kwestii renegata ani paragona (to akurat zrozumiałe). Tylko nie działa mi "trik" z nabiciem 100 procent renegata przy ponownym treningu mocy! Od czego to zależy? W poprzedniej grze grałem paragonem i potem udobruchałem Jack właśnie nabijając w ten sposób 100 procent paragona. Na renegata to nie działa?

Jak polecę na ostatnią misję z wkurzoną Tali, przeżyje?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...