Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakie warunki trzeba spelnic zeby nikt nie umarl w ostatniej misji ? Zawsze ginie mi Tali na poczatku, z reszta jest ok. W jaki sposob mozna dolaczyc do druzyny tego getha ?

 

 

 

 

1. Wykonac wszystkie misje lojalnosciowe. Wybrac pomoc Samarze zamiast Morinth.

2. Uratowac zaloge to znaczy, ze po Getha (IFF) lecisz dopiero, gdy masz juz wszystko zrobione bo po nim nastepuje atak na Normandie i porwanie zalogi.

3. Wlaczenie Getha, wykonanie lojalki dla niego przy czym musisz miec juz wczesniej wszystko zrobione. Masz bodajze max czasu na 2 subquesty po porwaniu zalogi, pozniej ta umrze. Ja wykonalem jego lojalke od razu po porwaniu zalogi i po niej polecialem po nia.

 

 

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

@Firekage

 

Ale jeśli chodzi o tą pozostałą załogę ponad naszych 10 kompanów to nie trzeba ich uchronić przed śmiercią by wpadł acziw za uratowanie wszystkich z ekipy. Powiem, szczerze, że gdy ktoś ginie z ekipy Normandii jest bardziej darmatycznie i to mi bardzo pasuje. Do uratowania wszystkich dołączalnych towarzyszy potrzeba ich lojalek oraz posyłania odpowiednich ludzi do odpowiednich misji.

 

 

@Strong

 

Do uratowania wszystkich dołączalnych towarzyszy potrzeba ich lojalek oraz posyłania odpowiednich ludzi do odpowiednich misji.

 

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

@Firekage

 

 

oraz posyłania odpowiednich ludzi do odpowiednich misji.

 

 

ciezko mi sie z tym zgodzic bo

ja posylalem na "cepa":

 

eskorta - Garrus,

pole statyczne - Samara;

tunele - tali

 

Miranda - raz byla dowodca, moze nawet 2

Samara - raz dowodca

 

 

 

 

Wydaje mi sie, ze po prostu

lojalki trzeba miec porobione i tyle, reszta nie jest wazna

 

 

Co do achiwa - na pc tego nie ma wiec

ja ratuje wszystkich zgodnie z medalem "no one leaves behind"

;)

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

To źle Ci się wydaje. I bardzo dziwne, że posyłałeś najlepszych strategów i najbardziej ogarniętych na dowódców, najlepszą biotyczkę by stworzyła barierę i najlepszą techniczkę by hackowała tunel, naprawdę jestem zaskoczony, że Ci się udało i wszyscy przeżyli.

BTW, fajnie, że wszyscy czytają topic, temat co zrobić by wszyscy przeżyli przerabiany jest ciągle od nowa od premiery. Chyba będzie lepiej stworzyć specjalny topic na to bo robi się to nudne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To źle Ci się wydaje. I bardzo dziwne, że posyłałeś najlepszych strategów i najbardziej ogarniętych na dowódców, najlepszą biotyczkę by stworzyła barierę i najlepszą techniczkę by hackowała tunel, naprawdę jestem zaskoczony, że Ci się udało i wszyscy przeżyli.

 

Wedlug mnie to po prostu wynika z lojalek i tyle. Jak mowilem, posylalem ich na pale majac wykonanego kazdego questa, lojalke + odkryta mape w 100% i kazd mi przezyl.

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak mówi Cethu. Poślij do tunelu Thane'a a ci zginie. Poślij Mordina lub Grunta jako dowódcę drugiego oddziału a oni również zginą. Nie można ich przydzielac na pałę a ty fuksem dałeś takich jakich trzeba było i dlatego uważasz, że nie ma znaczenia komu się przydzieli daną fuchę.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No i jak importujemy z ME1 lvl 50-59 to startujemy w ME2 na 3 lvl'u.

Przyznam sie szczerze, ze z tym importem na pc to sa jaja.

 

Ja po imporcie z 50 startowalem i tak z 1lV. W ogole najlepsze bylo poplatanie z pomieszaniem :

-ocalilem Rade w 1, w 2 zas u Andersona podaja mi, ze nie pomoglem im, mimo ze poczatkowy opis jak i teksty Mirandy mowia, ze tak

-wyslalem na smierc Ashley w ME1, w 2 dziwnym trafem na bodajze Horizonie ona jest...

-nie spotkalem zadnej osoby, z ktora mialem fabularny kontakt w 1 : Blake, Vermir

 

Aby to wyzej "odczarowalo sie" musialem grac 2x z importu z ME1 po imporcie i ukoczeniu ME2. Co ciekawe, identyczny problem mieli typy z IGNu.

Odnośnik do komentarza

 

Jakie warunki trzeba spelnic zeby nikt nie umarl w ostatniej misji ? Zawsze ginie mi Tali na poczatku, z reszta jest ok. W jaki sposob mozna dolaczyc do druzyny tego getha ?

 

 

 

 

1. Wykonac wszystkie misje lojalnosciowe. Wybrac pomoc Samarze zamiast Morinth.

2. Uratowac zaloge to znaczy, ze po Getha (IFF) lecisz dopiero, gdy masz juz wszystko zrobione bo po nim nastepuje atak na Normandie i porwanie zalogi.

3. Wlaczenie Getha, wykonanie lojalki dla niego przy czym musisz miec juz wczesniej wszystko zrobione. Masz bodajze max czasu na 2 subquesty po porwaniu zalogi, pozniej ta umrze. Ja wykonalem jego lojalke od razu po porwaniu zalogi i po niej polecialem po nia.

 

 

 

Ok. Mam save gdzie mam juz wszystko zrobione i zostala porwana zaloga. W jaki sposob mozna uruchomic getha ? (Rozumiem ze to jest ten, ktorego zbieramy z wraku zniwiarza). Czy w takiej sytuacji jest jeszcze mozliwosc by nikt nie zginal w ostatniej misji ?

 

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie. Na youtubie widzialem ze w momencie aktywacji getha, byla jeszcze zaloga. Czy wychodzi wiec na to ze po porwaniu zalogi nie mozna go juz aktywowac ? Sa w ogole jakies warunki w trakcie gry, ktore musze spelnic zeby ten geth sie pojawil ? Moze cos wczesniej zle zrobilem, jak bede przechodzil gre po raz drugi to wtedy zwroce na to uwage

Odnośnik do komentarza

Nie było żadnej załogi. Ej czy rozumiesz przez słowo załoga Tali, Garrusa, Jack? Bo my mówiąc załoga mamy na myśli figurantów czyli Kelly, panią doktor czy też kucharza. BTW jak to jest możliwe, że nie masz getha? Czy przy opuszczaniu żniwiwarza mamy wybór zostawić/zabrać? Bo nie przypominam sobie.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Mowiac zaloga mam na mysli tych wszystkich anonimowych ludkow, ktorzy chodzili po statku + kelly i dr. chekwas. Obczaj na tym filmiku na youtubie

Jakis gosc z zalogi tam na poczatku salutuje Shepardowi. Ja na pewno zabralem tego getha bo pamietam na scence motyw jak go wnosili do statku i rozmawiali o nim w pokoju lacznosci i odpraw. W sumie nie jestem na 100% czy najpierw zrobilem misje z modulem identyfikacyjnym, zanim zwerbowalem Tali. Moze dlatego nie ma Legiona ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...