Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

trailer mocny... fajna jest akcja z Asari ktora mowi

 

"Shepard!? I t(można dopisać sobie thought)... you're dead!"

 

IMO Shepi musial symulować własną śmierć...

 

widzę, że będziemy mieć czarnoskórego towarzysza, pewnie na miejsce Alenko/Williams.

 

No i to, że akcja będzie się działa na Omedze nie jest żadną niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
No i to, że akcja będzie się działa na Omedze nie jest żadną niespodzianką.

No wiadomo, że wiadomo ;)

 

A poniżej jak to miejsce postrzegają poszczególne rasy:

 

While humans refer to it as Omega, the asari name for it translates as 'the heart of evil', the salarians' as 'the place of secrets', the turian name as 'the world without law', and the krogan name it as the 'land of opportunity', clearly reflecting their cultural attitudes towards the society within Omega.

 

Hehe, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A raczej od kultury i sposobu myślenia danego gatunku w tym niesamowitym uniwersum.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

I to jest ten szumnie zapowiadany trailer z E3 który miał nam rozwalić głowy?

 

Biedny. Po takich zapowiedziach, liczyłem na kilkuminutowe, pompatyczne przedstawienie, na poziomie trailerów MGS.

 

ps. moment, to jest "teaser". Czyli że będzie też jakiś pełny trailer? Wogole co to za moda ... Trailer to niby zapowiedz gry. Troche głupie to robienie zapowiedzi do zapowiedzi. Nie mówiąc o tym że wcześniej Bioware puściło preludium do zapowiedzi gry, ktora okazuje sie zapowiedzią zapowiedzi gry. Preludium do zapowiedzi zapowiedzi gry. Mistrzowie marketingu.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

W nazwie filmiku który wkleił Mastah jest nazwa "E3 09 Exclusive Teaser". Targi sie nie zaczęły, ale "Trailery z E3" juz mają osobny dział na gametrailers, gdzie przybywają za każdą minutą, wiec widać nie wszyscy czekają do otwarcia targow z prezentowaniem materialu na nie przeznaczonego. Dlatego pytam czy to jest ten trailer na który kazali nam czekać, czy dopiero trailer tego trailera?

Odnośnik do komentarza

Dobrze. Wszystko rozumiem. Ale jak wiem z doświadczenia killerski materiał i tak zostanie zaprezentowany na konferencjach. Myślę, że Microsoft nie zapomni o swoim flagowym, ekskluzywnym erpegu i wraz z EA/Bioware pokaże ten oczekiwany trailer czy może nawet urywek gameplay'u bezpośrednio na targach. A przed E3 puszczane są same popierdółki, można to było zobaczyć rok temu w postaci trailerków Fallouta 3.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=fINefilcmZw...A7&index=26

 

Pamiętacie? Mój boże jakie to było uczucie słuchać w tle tego utworu i chłonąć informacje od hipnotycznego Vigila. Mega klimat, coś pięknego. I właśnie dlatego ME jest niesamowitym tytułem. Arcydziełem z wieloma wadami. Ale arcydziełem ze względu na pokłady klimatu w nim zawarte.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
W nazwie filmiku który wkleił Mastah jest nazwa "E3 09 Exclusive Teaser". Targi sie nie zaczęły, ale "Trailery z E3" juz mają osobny dział na gametrailers, gdzie przybywają za każdą minutą, wiec widać nie wszyscy czekają do otwarcia targow z prezentowaniem materialu na nie przeznaczonego. Dlatego pytam czy to jest ten trailer na który kazali nam czekać, czy dopiero trailer tego trailera?

 

Podczas E3 zostanie wypuszczona dłuższa wersja tego trailera (potwierdzono przy okazji, że to filmik z ME2 na X360, a nie z PieCa), zaś sama gra zostanie zaprezentowana za kulisami i prawdopodobnie na konferencji, więc możemy liczyć na sporo spisanych wrażeń z obocowania z drugim Efektem Masy.

 

Swoją drogą te zapowiedzi zapowiedzi albo teasery trailerów to ostatnio bardzo popularne zagranie, strasznie wkurzające, ale chyba spełnia swoją rolę jako budowniczego hype'u.

 

Odnośnik do komentarza

COś tam zaatakowało normandię i pewnie wyjdzie z tego fikcyjne Shepard KIA. A konfa EA to bieda jkich mało. ja tu się napalam na ME2 najpierw czekając na info przy okazji konfy M$ i nic nie dali. To samo na konfie EA - nie pokazali prawie nic. Trailer który widzieliśmy przed E3 został wydłuzony o kilka wstawek z gameplay'u i koniec. Bieda na maksa. Za duży hajp na gameplay sobie zrobiłem przez E3 :/

Odnośnik do komentarza

Wyraźnie to nie jest słowo pasujące do opisywania wrażeń z tych filmików. Ale fakt, można mniemać, że np. zbroje będą wykonane z większa szczegółowością , twarz tego zabójcy, pomimo słabej jakości filmu, prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Odnośnie braku zatrzymywania czasu - to pewnie klasa żołnierz, więc grający nie miał zbyt dużo motywacji do włączania interfejsu aktywnej pauzy. Za to ekran wyboru broni był widoczny.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...