Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od trzech miesięcy nie mogę znależć w sklepach LH44 więc nie piję już tak dużo energetyków bo inne jakoś słabo mi smakują. A mam tak że jak mi coś nie smakuje to nie piję, nawet nie chce mi się próbować nowych innych smaków, albo szukać w innych napojach. Przez to że piję ich mniej to czuje się jakoś tak lepiej :[ Nie podoba mi się to :yao: 

 

Jak tylko wpadnie mi w oko LH44 to zaleje mordę dwiema puszkami. :spicy:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, te monsterki pokroju tego poniżej to jest jakaś stara seria? Te wszystkie bezcukrowe, ze srebrnym logo wchodzą mi jak złoto, a takiego chujostwa jak na obrazku nie piłem chyba nigdy. Porównywalne z tą fantą bez zadeklarowanego smaku.

 

Monster Energy Zero Sugar Energy Drink

Odnośnik do komentarza

W projekcie ustawy jest o zakazie sprzedaży w placówkach oświaty, szkołach i automatach oraz wprowadzanie regulacji reklamowania w konkretnych źródłach i godzinach. Zwykła populistyczna zagrywka, że niby rząd dba o dzieci w miejscach, za które jest odpowiedzialny, czyli np w szkole. Jeśli ustawa przejdzie w takiej formie to gimby i tak sobie kupią Żabie, albo Biedrze, czyli tam gdzie pewnie kupują najwięcej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Nie kupią, bo nie mają 18 lat. 

 

Czemu wy tępe chuje dajecie mi swoje znaki jakości skoro 

 

https://innpoland.pl/194267,energetyki-tylko-dla-pelnoletnich-zakaz-sprzedazy-dzieciom-od-2024

 

Najpierw poczytajcie a później próbujcie coś bełkotać po złości. Nawet mi was nie żal. xdddddd

 

Cytat

A nic nie wskazuje na to, by przed nowym prawem stanęły jakieś przeszkody. Wprowadzenie zakazu sprzedaży napojów energetycznych dla młodzieży do lat 18 i ograniczenia w ich reklamowaniu planuje MSiT. Jego szef Kamil Bortniczuk powiedział, że w najbliższym czasie spodziewa się pozytywnej odpowiedzi od Komisji Europejskiej.

 

 

No głupek, daj jeszcze jeden swój rozpoznawalny znak clowna. A może jeszcze dziurawy i szwejk dołożą cegiełki?? xddddd

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...