Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, PanKamil napisał:

Wow, sztosinger

20230527_121402.jpg

 

Kiedyś dawno temu jak Monster wszedł na polski rynek, to ten był w normalnej ofercie wraz z zwyklakiem bez cukru (czarna pucha, niebieskie logo). Fajnie, że wrócił ten też smak, chociaż z tego co pamiętam to głównie chyba opis na puszce opierał się na tym, że jest bardziej gazowany. Stara pucha poniżej.
Monster Assault-Energie (opakowanie 12 x 500 ml) : Amazon.pl: Artykuły  spożywcze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Gdzie to dorwałeś? Tak  ogóle  spróbowałem Monstera Khaotic i ja pierdolę, jakie to jest dobre. Trochę pomarańczy, a po chwili wchodzi potężna mieszanka różnych smaków.  W kategorii tych owocowych dla mnie absolutny nr 1.

W osiedlowym spozywczaku, oni mają różniaste dziwne produkty których nie ma nigdzie indziej. Wcześniej tego monstera nie widziałem nigdzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2023 o 18:42, Shen napisał:

Klasycznie, jak nowości to żabka

image.jpeg.878ca84cc1117809894807e813d4293c.jpeg

 A myślałem, że dorwałem coś ekskluzywnego w szwedzkim kalifacie :nosacz: Smakuje podobnie do pipeline, czyli bardzo dobrze.

Za to szwedzka marka Nocco to mega sztosiwo. Wszystkie warianty bezcukrowe, co smak to lepszy, a ten gruszowy skurwysyn to już przegięcie

 

FI_NOCCO_Pearade_Webnews_1500x1500px.png

Odnośnik do komentarza

Będzie trzeba spróbować. 

Dziś wleciał fioletowy dzik. No i ten chyba z dzików najlepszy. Ale i tak żadne mi nie pasują, jakieś takie słodkie z posmakiem tego słodzika na końcu. Biedronkowa kaktus też w miarę, ale jednak Tiger lepszy a Komodo najlepszy (szkoda tylko, że z cukrem).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Na pewno z biedry, a nie dino? Na oficjalnej stronie monstera ten jest oznaczony jako ekskluzywny dla sieci Dino.

 

https://www.monsterenergy.com/pl-pl/energy-drinks/monster-energy/reserve-white-pineapple/

W Biedrze kupowałem.

 

Dorwałem jebaniutkiego Grape :obama: Jutro będzie test. Ale ile gówniaków po niego przyłaziło, chore.

 

A dla mnie top energoli to jest Dzik Mango, jest taki kwaskowy, nie przesłodzony jak Ultra Fiesta Monsterek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...