Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.09.2023 o 15:05, Zwyrodnialec napisał:

Wziąłem sobie te energole z MK i na razie testowałem Sub Zero. Źle nie jest, jakby ktoś przelał zwykłego Rockstara/Red Bulla do ładnej puszki. 

 

Dopiero teraz nadszedł czas na Scorpiona i jest źle. Niby smak typowego energola, ale wyraźnie czuć bardziej kwaśny smak. Także pojedynek kończy się potężnym wpierdolem, w którym Sub-Zero nie oddaje nawet rundy. 

 

1iH6.gif

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawostki z rynku iberyjskiego, może kiedyś żabka zaimportuje :rayos:

 

IMG-20231006-114638.jpg

IMG-20231005-184418.jpg

 

Oba wyglądały na mocnych kandydatów do wyjebania po pierwszym łyku, a tu miła niespodzianka. Nie dość, że o dziwo oba smakują dokładnie tym, czym w założeniach mają, to jeszcze jakimś cudem jest to smaczne i dobrze orzeźwia. Jedyny minus to kiepski woltaż - jedyne 20mg/100ml. W ogóle pierwszy raz spotykam się z sytuacją, żeby każdy wariant smakowy danego producenta miał inną moc, a tutaj pełen rozstrzał od 20 do 35 mg/100ml bez jakiegoś logicznego podziału. Ot, arbuzowy ma 27, a owoce leśne już kanoniczne 32 mg/100ml.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zwyrodnialec napisał:

Daj znać jak ten Cosmic. Co do oferty biedronkowej, to u mnie zawsze jest tak, że jest klasyczny czarny, mango loco, biały i dalej to już totalna loteria, ale te które lubię z serii juiced np Pacific Punch to tam rzadkość.  Najlepiej w monstery są zaopatrzone żabki. 

u mnie ostatnio cale palety z mieszanymi smakami, sa rózowe, złote, hamilton bez cukru i jeszcze jakies.

Cosmic peach jest z cukrem, wiec nie ruszam, ten drugi podobno zajebisty, to musze dorwac.

 

I jeszcze taki wjechał do biedry, ale melon i arbuz to nie moje smaki

image.jpeg.ef88930280c84f49ad11001714b29ee7.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...