Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, teraz już na poważnie porozmawiajmy

 

https://zywienie.abczdrowie.pl/moga-prowadzic-do-naglego-zgonu-inne-panstwa-juz-ich-zakazaly-zrobi-to-tez-polska

 

Przyczyna nagłych zgonów to nie po śmiercionce (szury nazywają tak szczepionki na covid19) tylko od energoli więc forumki UWAŻAJCIE NA SIEBIE! 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Energole nigdy nie zabiją tylu,  co rocznie zabija alkohol w choćby Polsce, ale trzeba ich zakazać bo krysia z chujbyszewa po jednym łyku wywinęła orła do jesionki.

Logiczne kurła, co nie? Takim samym tokiem rozumowania powinniśmy na golasa żyć na łączce i chłeptać wodę z kałuży. A nie- to przecież też może nas zabić

Odnośnik do komentarza

Pracowałem kiedyś z kolesiem co robił w fabryce RB. Przeważnie zasady w takich fabrykach są proste- możesz jeść, pic ale nie wynosić bokiem. Mówił ze pił to jak niegazowana. W zasadzie nic innego, bo pół dnia to chlał. Miał problemy z sercem, musiał odstawić.

Serce sercu nierówne, wiec każdy przypadek jest inny. Do tego wątroba dostaje. Witaminy potrzebne, ale B3 w energetykach podawane w takich ilościach już mogą zaszkodzić.
Silnie uzależniające są te napoje. Ja np piłem bo mi smakowały. Nie lubiłem tych zero, bo smakowało jak gowno. 
Redbull, Monster zielony, black mohito. To takie moje Top 3. Kilka dziennie nie stanowiło problemu. Ale tez odstawiłem, bo oprócz wypijania kilogramów cukru nic z tego nie wynikało. Ani to nie działało ani nie pomagało już. Były tylko zjazdy i chęci ponownego wypicia. Nie licząc kasy, bo RB 3zl nie kosztuja, to drenaż konta tez całkiem. Zostałem przy wodzie, jak brakuje mi smaku to pepsi/cola zero, ale jak wyżej, to smakuje jak gowno i nigdy się nie przyzwyczaję się do tego smaku. 
 

Jak ktoś wypije puszkę raz na kwartał, to nie ma tematu. Ale chlanie codziennie litra albo więcej to nie wiem czy przejdzie bokiem bez skutków ubocznych. Jak wszystko na tym świecie- dla ludzi ale z umiarem.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Pity raz, albo dwa w tygodniu w małej dawce nie zaszkodzi zdrowemu człowiekowi, ale jak ktoś codziennie wali to pozdro, szkodliwe dla serca, wątroby, czy zaburza zdrowy sen. Jak ktoś jeszcze pije regulatnie energole z cukrem to już chyba msaochizm. W wieku dojrzewania w ogóle się nie powinno pić i sam to sprawdziłem na sobie.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, creatinfreak napisał:

Lemoniadowy monster smaczniutki. Czuć lemoniadę i na koniec lekki posmak cytrynowej ice tea.

O kurwa, możliwe, że to top Monsterków u mnie, faktycznie lemoniada i herbata na koniec. I nie jest aż tak słodki.

Odnośnik do komentarza

@Adam GlapJńskJ tylko nasz zjebany nierząd rozwiązuje takie problemy w najprostszy, spierdolony sposób, który uderza we wszystkich- patrz podatek cukrowy i jaka jest teraz cena coca coli czy pepsi. A młodzież sięga najczęściej po najtańsze energole bo im szkoda kasy na Red bulle po 6zł. Schodzi też Tiger, bo jest jeszcze w normalnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2023 o 17:30, Adam GlapJńskJ napisał:

 

Polska zrobi to, ale tak że energole będzie można kupić tylko w aptekach z koncesją i na Orlenie ;)

 

W dniu 15.02.2023 o 19:11, krupek napisał:

W Żabce dziś widziałem jakiegoś nowego Monstera na bazie lemoniady.

 

Faktycznie no typowa lemoniada, nawet nie czuć energola. Niestety z cukrem, więc odpada. Przypomina mi za to o najlepszym, którego nie mogę nigdzie kupić - Ultra Citronie ;)

Odnośnik do komentarza

WK Dzik już płacze, że ich fani nie będą mogli kupować, a target jaki mają to gówniarze 15-16 i wzwyż i co z tego, że oni sprzedają bezcukrowe, energetyk jest energetyk. Czyli takie autorskie influ i debili to energetyki pójdą w piździec, bo molochy jak black, tiger czy redbull to sobie poradzą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...