Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Krupek- generalizowanie, bo każdy jest inny.

 

 

Dużo tego pijecie? Ja kilka puszek dziennie. Masakra, muszę to odstawić bo odjadę  :sorcerer:

W żabce biorę dwa czarne rockstary za 5, Black za 1,99 w promocji albo 3 w żabce za 7. Jak redbull 3,99 to wezmę, bo więcej nie dam. Reszta sikacze. 

R20 był mocny, ale wycofali z rynku. Monster zielony, ale za duże puszki mają. Ten żółty też spoko.

 

Generalizowanie lol, człowieku przy wypicu jednej puszki czarnego rockstara spożywasz 67 g cukru co przekłada się na 280 kcal czyli pijąc dwa dziennie dostarczasz 560 kcal samym piciem gdzie dajmy na to twoje zapotrzebowanie to około 2000kcal czyli same cukry to 25% twojej diety. Przy dwóch energetykach ilość białego cukru to ekwiwalent 28 łyżeczek. Rekomendacje WHO to 5-10% cukru w dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. To teraz pomyśl jaką szkode wyrządasz swojemu organizmowi.

Odnośnik do komentarza

Generalizowanie lol, człowieku przy wypicu jednej puszki czarnego rockstara spożywasz 67 g cukru co przekłada się na 280 kcal czyli pijąc dwa dziennie dostarczasz 560 kcal samym piciem gdzie dajmy na to twoje zapotrzebowanie to około 2000kcal czyli same cukry to 25% twojej diety. Przy dwóch energetykach ilość białego cukru to ekwiwalent 28 łyżeczek. Rekomendacje WHO to 5-10% cukru w dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. To teraz pomyśl jaką szkode wyrządasz swojemu organizmowi.

 

 

 

:sorcerer:  Warszawskikoks? 

 

Z drugiej strony jestem ciekaw jak skończą wszyscy od tego eko żarcia, makiełek, kukiełek i innych nasionek chia. 

Kiedyś mieliśmy pić mleko, dzisiaj mleko be. 

Nie wiem czy 25% cukru to jakaś drama dla mojego organizmu, bo każdy jest inny. Jedni palą do 70 i mają się ok, a inny nie pali i umiera z problemami płucnymi. Dlatego takie wytykanie co ja robię swoje organizmowi jest nijakie. To generalizowanie. Ale fakt, zdrowe to nie jest :) Słodkie napoje, to słodycz. Tutaj raczej problem tycia jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

638f6db391a52f997883b02657034032_92dbb37

 

Skusiłem się bo była promocja, 3.50 za puszkę no i wylałem połowę, obrzydlistwo. Jedyny plus to fajna w dotyku puszka.

 

Czy jest jakiś Monster który nie jest AŻ TAK słodki? To jest po prostu odpychające i nie wyobrażam sobie wypicia tego w całości. A jak odstawię puszkę na parę minut to się wygazowuje i staje się jeszcze bardziej obrzydliwe.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

A tego probowaliscie? Podobno dobry, kolega polecal.

 

monster-doctor.jpg

chyba najgorszy energetyk jaki zdarzyło mi sie napić. a ten czerwony i biały monster mi na początku wykrzywiał morde, teraz nawet wchodzą.

Green up tropikalny najlepszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...