Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

kupiłem sobie black o smaku wild orange i w sumie bardzo fajny, smakuje jak fanta z lekkim posmakiem "cukierkowym" (ciężko to nazwać). ogolnie fajny przyjemny smak, duży kontrast względem większości energy drinów która smakują jak niekoreślona słodka chemia

 

Black-Wild-puszka.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Bo tu nie o smak chodzi tylko o pier.dolnięcie. Nie żebym pił, bo kofeiny nie tykam, ale jak widzę czasem znajomych co piją po 3 kawy i 2 redbulle dziennie to szacun dla ich serc.

 

Niektorym chodzi tylko o to. Na mnie energetyki pobudzajaco nie dzialaja, pijam dla smaku wlasnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bo tu nie o smak chodzi tylko o pier.dolnięcie. Nie żebym pił, bo kofeiny nie tykam, ale jak widzę czasem znajomych co piją po 3 kawy i 2 redbulle dziennie to szacun dla ich serc.

Niektorym chodzi tylko o to. Na mnie energetyki pobudzajaco nie dzialaja, pijam dla smaku wlasnie.

 

A to pardą, nie słyszałem o takim przypadku.

Odnośnik do komentarza

czemu ten monster nie wychodzi w normalnych 250ml puszkach? 

 

Black mango całkiem niezły, ale ten o smaku wiśni jak dla mnie ch.ujnia, strasznie słodki z tego co pamiętam. 

 

ja tam najbardziej wole oryginalny smak tego badziewia :cool:  najlepiej smakuje w poniedziałek rano, oczywiście schłodzony :cool: i też mnie nie klepią te drinki.

Odnośnik do komentarza

Napoje energetyczne w Polsce są słabe bo na samej kofeinie a mamy chociażby synefrynę... Przynajmniej smaki mamy dobre bo dziś piłem

 

BLACK_BLACK_WILD_ORANGE_ENERGY_250_ML_23

 

W smaku to dla mnie jak tic taci pomarańczowe. Rewelacja chociaż IMO mógłby być trochę mniej słodki. Zimny z lodówki jest ok!

Odnośnik do komentarza

To też jeden z moich ulubionych energoli, lepszy niż zielony z lidla. Może miałeś pusty żołądek i dlatego tak zareagował? Do energi drinka lubię czekoladę zapodać albo chociaż dużego batona. Ostatnio kawę ograniczyłem do jednej dziennie a i to nie zawsze, rano wolę już wypić ciepłą herbatę z cytryną a dopiero ewentualnie w robocie kawe do pączka przed drugim śniadaniem. Jak rano nie piję to po obiedzie zapodaję XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...