Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zolty monster kozak. Ten bialy szugar free jest tak bardzo slodki ze idzie sie porzygac. Ogolnie te monstery to tak troche srednio bym powiedzial. Klasyczny tez mi za bardzo nie podchodzi. A gang albanii bez kitu jest smaczny 

 

Ostatnio tez widzialem we freshu chyba tiger albo black samurai. O smaku wisni, sake i czegos tam. Chcialem wziac ale mialem odliczone piniendze na dwie bulki pszenne  :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

Te smakowe Tigery i Blacki są słabe. Można spróbować i na tym zakończyć karierę. 

Czasem dobrze wjedzie Black Mohito. Z Mohito, to chyba najlepszy jest właśnie black. 

Monster to tylko zielony mi najlepiej wchodził swego czasu. 

Nie wiem czy w innych regionach to jest, ale wątpię- bo to nazwa klubu. Energia Lecha.

Energia+Lecha+energy+drink.JPG

 

 

Dobre w smaku.

 

Z takich sikaczy, to w żabce Level Cola nawet ujdzie jak brakuje pieniędzy i sypie się 20 groszówkami. 

 

A Gang Albanii pamiętam, bo kolega to ma na WLKP. Przywoziłem z Łodzi 12 palet :obama: 

Odnośnik do komentarza

A piliscie chai mate w takiej zoltej puszce. Kofeiny tyle co energetyki ale 2x mniej cukru i fajne dodatki yerba mate exteact herbaty itp. Ja pijam regularnie i dla mnie najlepsza alternatywa dla klasycznych. Jeszcze clic niebieski tez spoko cos jak czarne frugo z kofeina hehe

Odnośnik do komentarza

Plugawy, pisałem o tym tigerze str wcześniej. Dramat :) Ale spróbować trzeba :D

Ten energetyk smakiem przypomnial mi te naturalne energetyki w puszkach na bazie herbaty, nie pamietam jak sie nazywaly. Pierwsze wrazenie to sama slodycz, jak sie przelknie to wydaje sie rozwodniony i rozgazowany. W smaku nawet ok, szalu nie zrobil. Na minus ta slodycz.

Odnośnik do komentarza

Plugawy, pisałem o tym tigerze str wcześniej. Dramat :) Ale spróbować trzeba :D

Ten energetyk smakiem przypomnial mi te naturalne energetyki w puszkach na bazie herbaty, nie pamietam jak sie nazywaly. Pierwsze wrazenie to sama slodycz, jak sie przelknie to wydaje sie rozwodniony i rozgazowany. W smaku nawet ok, szalu nie zrobil. Na minus ta slodycz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...