Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te pół litrowe Monstery to jakaś przesada, zdążyłby mi się wygazowac niż bym go wypił podczas sesji growej. Pomijam fakt, że walnięcie na raz takiego mózgotrzepa musi odbić się jakoś na organizmie. Pamiętam jak kiedyś na nocke w Lidlu kupiłem sobie R20 0,5l i potem latałem jak potrzepany, język mi się mieszał a kumpel mówił, że nie mógł mnie do konca zrozumieć bo zbyt szybko mówiłem. Na nocce się w sumie wyrobiliśmy więc spoko, ale miałem zjazd w domu jak zasnąłem przed 7 a obudziłem się o 10:30 z walącym sercem jak poyebane i drżącymi łapami. Myślałem, że odjade, ale przeszło po godzinie i zasnąłem znowu.

Odnośnik do komentarza

R20 to był najmocniejszy energetyk na rynku i go wycofali już kilka lat temu :) 

Znajomy miał dystrybucję u nas na Gang Albanii, pojechałem raz po 10 palet tego do Łodzi :D  Nawet smakowało.

 

Ostatnio udało mi się dorwać tego słynnego Loco Roco, jak napój, a nie energetyk. Nadal uważam zielonego za najlepszego jeżeli chodzi o smak. 

I podziwiam ludzi co kupują te napoje zero, bo to dramat w smaku. Nie wiem jak to może smakować.... Mountain Dew też skopali jak zrobili z niego zero kalorii, tego się pić nie da. 

Pepsi miała kiedyś Twist, było dobre. Te Lime czy nowa Ginger to tragedia. Zrobiłem łyka i oddałem. 

 

A co do puszki 0,5 litra, to jeszcze są monstery w większej puszce i mają fajne zamknięcie. 

 

comment_d2CrhN2Oj2hpAL6hhpOlPJaesFgei3Va

 

 

Jeżeli chodzi o nasz rynek, to rządzi Black. RB żeby podjąć walkę zjechał z ceną do 3,99 albo 2pack w cenie 7,99. 5 i 6 zł nie ma prawa bytu, ale trafiają się takie ceny. Brand robi swoje. Monster do brand Coca Coli i oni to rozprowadzają, kiedyś Pepsi miało Adrenaline i mega dobre było, teraz maja pod sobą Rockstara. I dobrze, że poszli w mniejsze puszki, bo te duże i tak się nie sprzedawały. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...