Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę ostatnio temat zaniedbałem, a tu nowych tigerów wysypało. Jakieś kaktusy, gumy balonowe, edycje 80' i 90'. Piję właśnie 80' i kurde, to jeden z najsmaczniejszych energoli, jakie w życiu piłem. Pyszna pinacoladka, do tego  z d r o w o,  bo tylko 10 kcal na 0.5 l puchę i 20% soku. Polletzam.

 

A w kuchniach świata widziałem niedostępną u nas linię monsterków java monster na bazie kawy. Jedyne 25 zł za puszkę :rayos:

Odnośnik do komentarza

Moje przywiązanie do monstera Hamiltona jest tak mocne że przestałem pić inne monstery. I tak to już trzeci tydzień odkąd piłem energetyk. Z początku dostawałem pierdolca i chciałem iść kupić jakikolwiek, z zielonym tym podstawowym włącznie a raczej chyba tylko tego jeszcze akceptuje. Ale zawziąłem się i stwierdziłem że nie będę marnować pieniędzy. 

 

Ciekawi mnie kiedy wznowią partię Hamiltonków i ile wytrzymam gdy zobaczę puszki w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, u55r napisał:

Moje przywiązanie do monstera Hamiltona jest tak mocne że przestałem pić inne monstery. I tak to już trzeci tydzień odkąd piłem energetyk. Z początku dostawałem pierdolca i chciałem iść kupić jakikolwiek, z zielonym tym podstawowym włącznie a raczej chyba tylko tego jeszcze akceptuje. Ale zawziąłem się i stwierdziłem że nie będę marnować pieniędzy. 

 

Ciekawi mnie kiedy wznowią partię Hamiltonków i ile wytrzymam gdy zobaczę puszki w sklepie. 

 

Monstery Hamilton są w regularnej sprzedaży w polomarkecie dajmy na to a teraz są akurat w promocji.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hamiltony wróciły do sklepów. Miłe dla mnie zaskoczenie ale po otworzeniu puszki i wlaniu zawartości do kufla okazało się że napój jest jaśniejszy, pierwszy nieśmiały łyk i strach przed zmienionym smakiem zniknął. Okazuje się że jednak nadal smakuje tak jak lubię. 

  • Partię napojów Monster LH44 i Ripper wycofano ze względu na zbyt wysoką zawartość substancji dodatkowej E1520 (glikol Propylenowy) :dunno:
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...