Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem tylko wczoraj nie mialem czasu pisac

 

to jest dokladnie mh3G tylko pod zmienioną nazwą zeby europa miala cos chwytliwego (tak samo jak p2g nazywal sie unite)

 

wychodzi na to ze to identyczna sytuacja jak p3g i p3g HD na ps3, czyli wersja z małej konsoli z podbitą rozdziałką , czyli w sumie nie aż taka atrakcja, chetnie bym zagral ale nie zamierzam kupowac wiiu ktore po wczorajszych doniesieniach cenowo, dyskowo, dodatkowych wydaje mi sie kompletnym absurdem (rozważał bym zakup gdyby kosztowala 700zł, ale placic 1500zeta za konsole na poziomie 7 letniej konkurencji? tylko po to zeby miec niewygodnego pada? jeszcze mnie nie posrało ;p)

 

poczekam co bedzie z wersjami na konsole sony

 

nadal czekam na pelnoprawną stacjonarną część z porządną grafą (np taką jak lost planet 2)

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem ;) ale wszyscy widzimy co sie dzieje. Z naszego punktu widzenia ich postepowanie jest conajmniej idiotyczne ( bo przeciez nie chca najwidoczniej naszych pieniedzy :) ), ale mysle ze oni maja zatrudniony cwany sztab ludzi, ktorzy znaja sie na robieniu kasy. Jezeli inwestuja w nintendo, a nie w sony, jak dotychczas, to widocznie wiedza, ze bedzie na tym wieksza forsa.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem, liczyli ze skoro wii ma ponad 100mln ludzi to sprzedają wiecej MH, a wyszło tylko niecale 2mln, gdy tymczasem na umierajacej psp w samej japonii bylo 5mln

jesli licza ze w koncu casuale z wii zaczna kupwoac taka hardkorowa gre to niech se liczą

 

ale czemu nie wydadzą jednoczesnie wersji na ps3/psv gdzie maja gwarantowany sukces. a z nintendo mogą sie bawić na boku

Odnośnik do komentarza

Porownujesz gry ktore wyszly jedna na stacjonarke a druga na handheld. Jak wiemy skosnoocy preferuja ten drugi typ konsolki. Jezeli przytoczysz slaba sprzedaz 3g na 3ds to od razu ripostuje, ze 3g to taki odgrzewany kotlet, wiec nie dziwota ze nie sprzedal sie w zawrotnej ilosci. Podejrzewam natomiast ze mh4 na 3ds sprzeda sie w sporej ilosci, bo - nowy content, nowe patenty. Zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

niestety nie wiesz co mowisz, mhp2G/unite to też byl dokaldnie taki sam "kotlet" jak 3G (dodana literka i pare nowych stworó) i unite zrobil ponad 4 miliony

na podobnej zasadzie mhP3 to było rozwinięcie MH3 z wii (pare nowych potworow i detali) a zrobilo 5mln

 

poprostu target konsol nintendo to casuale, a monster jest jedną z bardziej wymagających gier ostatnich wielu lat

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

wow! co to ma byc?! to jest prawdziwa gra czy tylko pokazówka cryengine ?

 

 

 

ale niech mi teraz nikt nie mowi "oj przestań jano nażekać na konsole nintendo, na 3ds też jest ładnie a pozatym grafika nie jest najważniejsza" .... 

no kurna nie jest ale fajnie by bylo mieć taką grafike zamiast tej z 2006 roku

 

edit

 

HOLY FUCK!!

to ma byc prawdziwa nowa gra, kontynuacja pecetowego MH frontier

 

JA PIERDOLE!!! 

tyylko żeby wyszło poza japonie !!!!!!!!!!!!!!! ;( a najlepiej to na ps3 + poza japonie, bo nie mam ochoty zmieniać pc;p

 

ten nowy potówr -bojowy chomik.. lol xd

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

...i chooj strzelil babelki...

 

EDIT: zaraz ,zaraz, to nie moze byc chinske mmo f2p. Bo jest logo Capcom, potwory itd, a takie sprawy sa chronione prawami autorskimi i marki. Ja stawiam na pelnoprawne MMO od capcom ( na co wskazuje nazwa "online" w tytule). Pytanie czy na calym swiecie  bedzie udostepnione i jakie platformy. 

 

EDIT 2 : Yano, to nie zaden chomik, tylko mega bobr :D

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

to nie moze byc chinske mmo f2p

pewnie mu chodzilo o to co napisał ryos - mmo przeznaczone na chiny, ale oficjalnie robione przez capcom, a nie że to chińska podróbka.

oryginał ale przeznaczony na chiny, już bywały takie przypadki że jakas gra była robiona tylko dla chin, zwykle własnie mmo, to w koncu wielki rynek dla takich gier

 

nie wiem dlaczego nie mogą zrobic tego globalnie skoro już mają gotową gre.. ale jak widac takie ograniczanie sie do chin z jakiegoś powodu sie opłaca :/

Odnośnik do komentarza

Troche zle napisalem, mialem na mysli nie tylko 3ds, ale kazdy inny handheld lub stacjonarke. Wazne zeby ta gra nie byla stricte multi ( czy tam mmo), bo to smierdzi strasznym wyludzaniem pieniedzy.

Yano, jezeli masz lapka conajmniej 5 letniego z zintegrowana karta graficzna, to zapomnij, Na mojej stacjonarce z gf9800 gt crysis 3 juz nie ruszyl, bo karta nie obslugiwala jakichs pierdół 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...