Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

po drugie 3ds to nie pelnoprawna konsola tylko badziew o nędznej rozdziałce

 

DS to badziew

 

tumblr_lv5t210g8e1r0je5wo1_250.jpg

 

Jeżeli MH4 wyjdzie "u nas", to z chęcią sobie pogram na 3DS'ie

 

Nie na PSP, nie na PS3, nie na iOS, a na

 

3DS'ie

 

a ty nie <zigu zigu>

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

nie wiem po co probujecie mi tak dogryzac

 

czy osoba posiadajaca konsole ninstendo nie była by wkurzona gdyby nagle jakas zelda wyszla na psv ze z(pipi)aną mechaniką i texturami rodem z psx?

 

i nie jestem fanbojem sony, uważam że to debile że wypuszczaja z rąk taką marke, a nintendo to perfide sprytne (pipi)

tak sie zlozylo ze mialem ich konsole i na ich konsole wyszedł monster, na ich konsoli zyskał popularnosc i sukces, a teraz nagle nindendo go podkupuje i zmienia w strone jakies platfomówki ze z(pipi)aną grafika

 

i mimo ze grafa w monsterze nie jest najwazniejsze to zawsze była łądna a nawet bardzo ładna jak na mozliwosci konsoli , a teraz nagle jest o wiele gorsza, wiec sie pytam wtf

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
czy osoba posiadajaca konsole ninstendo nie była by wkurzona gdyby nagle jakas zelda wyszla na psv ze z(pipi)aną mechaniką i texturami rodem z psx?

 

 

Pewnie by była, ale nie uskuteczniałaby bólu du.py w stylu "ojezu DS to (pipi) nie konsola, oszukali mje!!11"

 

i mimo ze grafa w monsterze nie jest najwazniejsze to zawsze była łądna a nawet bardzo ładna jak na mozliwosci konsoli , a teraz nagle jest o wiele gorsza, wiec sie pytam wtf

 

 

 

W takim razie pytaj się Capcomu. 3DS jeżeli chodzi o osiągi nie ustępuje w niczym PSP, a gry takie jak Resident pokazują, że i je przewyższa. Capcom to leniuchy i tyle.

 

Capcom chce (wow) zarobić na tej serii pieniądze. 3DS'ów zeszło w Japonii już ponad 6 milionów, marki takie jak Dragon Quest/Mario/Pokemony gwarantują, że liczba ta się będzie tylko zwiększała. Sprzedanych 3DS'ów z czasem będzie pewnie więcej niż PSP, więc logiczne jest to, że aby osiągnąć maksymalny zysk, muszą wydawać MH na najpopularniejszej platformie. Na DS'ie nie mogli z wiadomych przyczyn, także pora na 3DS'a.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kurde, no ja chyba nienormalny jestem, bo to, na co ja zwróciłem uwagę w tym trailerze, to niesamowicie energiczne walki, nowe możliwości poruszania się i pomarańczowy małpiszon, który zapowiada się na jednego z najgenialniejszych potworów do ubicia.

 

Moje zdanie co do grafiki: łba nie urywa, jest średnia

Średnia =/= zła

też mnie odrzuca ta żółta pustynia, ale te ruiny są za to piękne.

 

Nawet jeśli będzie średnia grafa(swoją drogą: w jakiej roździelczości oglądaliście ten trailer?), to wciąż będzie to genialna gra, w którą przegram z pincet godzin na swoim 3DS'ie

 

Nie podoba mi się za to przywrócenie Velo(pipi)reyów i tych innych, w porównaniu do Jaggi wyglądają po prostu śmiesznie, kto ma Unite i 3rd niech se porówna.

Velo(pipi)reye- sztywne jak kołki, mikra budowa, nie adekwatne do zadawanych obrażeń.

Jaggi- mocno zbudowane, idealnie odwzorowane ruchy i w ogóle.

Jeśli to ma przejść, to velo(pipi)reye i te inne podgatunki wymagają gruntownej przebudowy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

dzieje sie coś dziwnego, pojawil sie zestaw screenow ktory wygląda jak MH na jakis lepszy sprzęt ps3/vita/pc ?

mimo że niektore rzeczy wygladaja identycznie jak w MH (bronie zbroje, gold ian) i tylko brązowy misiek jest calkowicie nowy to jednak nie znalazłem informacji żeby ktoś podejżewał że to serio nowy MH

niektorzy mowią że to hunter blade a inni że to jakaś pokazówka silnika firmy ktora wykupila prawa żeby ta pokazówke zrobić na przykładzie MH

mimo wszystko bylo by za(pipi)iscie gdyby okazało sie że to jednak nowy MH na ps3/vite

61ecd8e6jw1dvbjne1313j.jpg

Odnośnik do komentarza

E, za ładne na HB, a i jest przecież sprzęt i stworek z MH. Fajnie jakby ktoś krzaki przetłumaczył.

Może to wyciek kontrolowany i będzie na Vitę nowy MH. Prędzej Frontier 2 zrobią, im się wybitnie nie chce robić skomplikowanych rzeczy, i wybierają sprzęty gdzie można łatwiej sklepać kolejną część :P

Odnośnik do komentarza

obrazek pojawil sie na roznych krzaczastych stronach, ale ilośc krzaków jest znikoma wiec nawet ich tłumaczenie translatorem nic nie rozjaśnia

 

rathian i niektore bronie to na 100% MH, pytanie tylko czy hunter blade do tego stopnia kopiuje monstera?

czy to jakas pokazówka silnika?

czy naprawde cos sie szykuje

 

 

 

....a tu nagle do(pipi)ą że to na wi u :confused:

 

 

 

jeszcze co dziwne to że wszystko oprocz mapy i nowego potwora pochodzi z drugiej generacji czyli unite/frontier, a nie z 3 generacji czyli 3tri/P3/P3G , np zbroja z shoguna albo z congalali to 2 generacjia, w trzeciej te potwory nie występowały

wiec albo robią mix generacji, albo to tylko pokazówka silnika i grafiki na podstawie np frontiera

albo jeszcze coś innego

 

 

mi tez nieco dziwne wydaje sie że mapa wydaje sie malutka, tylko kilka lokacji, do tej pory prawie wszystkie mapy miale z 10-12 lokacji a nie tylko 5

 

 

z trzeciej strony przedostatnio obrazek wygląda troche jak ekran wyboru postaci w demie, do tej pory w demach MH moglismy wybrac gotowe przedefiniowane postacie i zagrac w jednym z 2-3 questw. to troche tak wyglada... hm

 

 

 

 

niezależnie od wszystkiego ja chce monstera z taką grafiką!!!!!! czekam na niego od premiery ps3

 

 

 

dodam jeszcze ze przy tym newsie pojawila sie niby fota z PSV, tyle że bardzo latwo zrobić fake, poprostu wrzucając zwykly obrazek na fulscreen psv i udawać ze to gra śmiga

 

mh_vita3.jpg

 

mh_vita.jpg

 

 

 

 

malutkim światełkiem w tunelu są ikonki na dole ekranu, wygladaja jak z MH, ale co ciekawe takie ich ułożenie może sugerować że to nowy interfejs dotykowy pozwalający korzystać z przedmiotów poprostu klikając na nie, bez potrzby obrotowego inventory, jak dotychczas

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dzięki za przypomnienie, postacie i potwory wygladaja super, ale te puste i żółte przestrzenie w oddali to jakas kompletna (pipi)oza, gorzej to wyglada niż tła w jedynce

 

wyglada na to zze dodali nowa bron - jakis kij z dwoma ostrzami na koncu, w sumie spodziewalem sie takiego czegoś

kolejna rzecz jakiej sie kiedys spodziewam to korbacze, czyli wielkie kule na łańcuchu, podobne do młotów ale szybsze i wiekszy zasięg

Odnośnik do komentarza

to nie katapulta tylko czołg! O_o nawet nie wiem jak to skomentowac :P

 

ale chce rpzedstawić pewne fakty niezrozumiale dla mnie jak cholera , crapcom przekupiony przez nintendo probuje przerzucic serir na konsole N, i w dodatku zrobic z nich platformówke z bardziej otwartym światem (i obrzydliwie brzydkim)

N serio musi im płacić wielkie kokosy

 

przytocze sprzedaż najnowszych części (w samej japonii! bo niektore nie wyszły poza wiec liczmy samą japonie)

 

PSP MH unite - 4.13 milionów

PSP MH portable 3 - 4.77 milionów

 

Wii MH tri - 1.05 miliona

3DS MH 3G - 1.54 miliona

 

 

i teraz pytanie - na co sie bardziej opłaca robić monstery?

czemu crapcom mimo to idzie w strone nintendo? w gre musi wchodzi kasa tak ogromna ktora jest w stanie zrekompensowac 3 miliony mniej sprzedanych gier~!

co to (pipi)a ma byc?!

 

powiem więcej - jedyne gry ktore w ciagu ostatnich 25 lat pokonały monstera to pokemony i super mario (w tym część znich jest sprzedawana od ponad 10 lat)

czyli mozna powiedziec ze to trzecia największa seria gier w japonii, ktora urodziła sie i weszła na to 3 miejscie na konsolach sony. ale mimo to capcom probuje ją uśmiercić przenosząc ją na konsole N

 

kogoś tu pojebało

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie zapominaj Yano, ze Tri na MH jest najgorsza czescia praktycznie, capcom sie nie postaralo, a TriG wyszedl stosunkowo niedawno i nijak sie ma do wynikow z Unite i 3rd ktore sa na rynku znacznie dluzej :whistling: a co do motywu platformowki, to ze bedzie dalo sie teraz skakac i robic inne rzeczy, nie znaczy ze bedzie od razu platformowka, po prostu zaczynaja urozmaicac troche juz skostnialy i nudny tryb gry (no bo, pomimo tego ze seria genialna, jak dlugo mozna stac w miejscu i nie ewoulowac? skakanie na pewno nie wyjdzie grze na zle)

Odnośnik do komentarza

Yano, ale zrozum, że Capcom dzięki MH3g na 3DS'ie stworzył sobie bazę użytkowników, którzy w przyszłości kupią 4. Zrozum, że najlepiej sprzedającą się konsolą teraz jest 3DS, więc dla czego nie mają robić nowych części właśnie na niego?

 

Zrozum, że 3DS jeżeli chodzi o długoterminową sprzedaż, przegoni PSP. Więc i gier pójdzie więcej.

 

Zrozum to, błagam zrozum. Gdyby kilka lat temu Capcom mógłby zrobić Monster Huntera na DS'a, to by to zrobił. Nie dlatego, że Nintendo by o to błagało, ale dlatego, że Capcom miałby z tego największe zyski.

 

Bo konsole Nintendo sprzedają się najlepiej. Ostatni raz, zrozum to. PSP w Japonii masz po 7 latach 19 milionów. 3DS'ów na ten moment jest 7 milionów, a wraz z wydawaniem kolejnych milion sellerów, egzemplarze będą się tylko mnożyć.

 

Zresztą o czym tu gadać. Pogadamy za rok, jak 4 wyjdzie w Japonii i zobaczymy ile pójdzie kopii w ciągu pierwszego tygodnia xD.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
nie zapominaj Yano, ze Tri na MH jest najgorsza czescia praktycznie, capcom sie nie postaralo, a TriG wyszedl stosunkowo niedawno i nijak sie ma do wynikow z Unite i 3rd ktore sa na rynku znacznie dluzej

tri tri to poprostu "nowa jedynka" , nowe okolice, nowe potwory, itp, ale zawartość ilościowo właśnie taka sama jak w jedynce, sama gra nie jest zła, tylko ma za mało potworów ;p

co do 3G to juz wyszedl prawie rok temu, a monstery i tak wiekszość milionów robią w pierwszych tygodniach

 

Yano, ale zrozum

rozumiem to wszystko, jednak zapomniałeś o tym jaki jest target 3DSa i kto go kupuje - ludzie ktorzy sie chcą pobawić, casuale, oni nie potrzbują gry na 300 godizn zabawy, to samo było z wii - to nie dlatego ze sama gra jest gorsza tylko dlatego że te wszystkie miliony ktore kupiły wii kupily je dla innych gier, a nie takich długich i wymagających jak monster

 

więc pogadajmy nawet za 2-3 lata i zobaczymy co bedzie wtedy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...