Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

też sie troche dziwie że nargi nie dali, ale można z niej zrobić sprzęt przez wymiane.

 

troche mi brakuje darumbosa (tego garbatego) bo lubie gościa.

 

a ze starych

lavascioch (100 razy wole japonska nazwe - volganos) lubiłem gościa i miał swietna zbroje w unite (w 4 można zrobić przez wymiane inną jego zbroje ktora jest słaba)

 

w sumie to każdego z 2 generacji bym chcetnie zobaczyl, blangoge, hypno, lunastre

z trzeciej generacji nie mam takiej chcicy bo niedawno jeszcze ich męczyłem

 

 

ale kurde trzeba przyznać że nowi wrogowie w 4 są naprawde ciekawi i każdy ma jakieś własne nietypowe zachowania.

w jedynce to większość wrogów to były kopie rathalosa - czyli 2 nogi skrzydła i głównie szarżowanie na gracza (kuku, basa, grav, ples, itp)

a w 4 naprawde jest ciekawie

Odnośnik do komentarza

no nie ma cenataura - właśnie daltego trzeba go wymieniać. każdy kto jest na wymiane nie jest obecny w grze

 

z nargą to sam nie wiem wydaje sie że jej ruchliwość można by spkojnie wpasować w teren, niby skacze i mogla by sie zaklinować czy coś, ale są w 4 skoczni wrogowie i sobie radzą

Odnośnik do komentarza

Najbardziej zdziwiony jestem nieobecnością Nargi, bo ta wydaje się wprost idealna dla nowej mechaniki. Osobiście bardzo tęskno mi za Hypnocatrice. Bardzo ładna i klimatyczna wyverna, poza tym jakoś wybitnie mało eksploatowana - chyba tylko w Unite występowała. No i chętnie bym jeszcze kiedyś skrzyżował oręż z Yama Tsukami. Z trójki brakuje mi tylko Lagi i Gobula, ale oba to typ wodny więc "k, thx, bye" ;)

Odnośnik do komentarza

w sumie to każdego z 2 generacji bym chcetnie zobaczyl, blangoge, hypno, lunastre

z trzeciej generacji nie mam takiej chcicy bo niedawno jeszcze ich męczyłem

 

A ja już niedługo zobaczę :] Odkurzyłem PSP po ponad 5ciu latach i zaczynam nową postać w MHP2G. Na początku odpaliłem starego save'a i dopiero przypomniałem sobie ile tego upchali w tą gierkę i jak świeżak czuje się zagubiony po raz pierwszy wchodząc w świat MH. Także cisnę wioskowe questy u babci, jest łatwo, o wiele łatwiej niż kiedyś ale doświadczenie procentuje. Dobrze znów zapolować.

Odnośnik do komentarza

Ta gra mi serio ryje beret, skoro dziś w nocy mi się śniły Rathy...

 

Edit: A tak bardziej serio- planuję wziąć albo sprej albo jakąś farbę złotą i przyozdobić psp w ornamenty z Unite i P3rd, narazie szukam rzeczy pokroju tego:

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/010/5/4/jinouga_logos_by_zodr14-d36w0i7.png

po internetach, przydałoby się też pobrać jakiś kształt psp, ale do tego może posłużyć choćby zdjęcie. Problemem będzie jednak wycięcie takich pierdół, ale na razie jest faza planowania, więc jak ktoś miałby jakiś pomysł, to zapraszam do podzielenia się.

Edytowane przez gkihdghdhj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ejjjjjjjjjj jak można robić screeny to zapodajcie jakies przykłady jak wyglądają textury na potworach

 

ja porobiłem pare screenow komórka zdechłych potworów bo wtedy najłatwiej ustawić kamere i zrobić fotke na spokojnie

acczs5.jpg

rh2yon.jpg

 

2u4ki14.jpg

 

n5n0yf.jpg

 

 

prosze dajcie fotki tych potworów na new3dsie, strasznie jestem ciekaw jakie są róznice w texturach

 

bo nadal rozważam zakup new'a

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem, ale myśle że najlepiej właśnie fotke trupa, po carvach, masz ze 40 sekund żeby ustawić kamere i nawet jak trzeba wyjśc do menu konsoli to powinno być spoko

 

 

o znalazłem ejszcze takie cos w gifie

PyGBF6L.gif

 

tutaj różnice sa niewielkie chociaż w niektórych miejscach widać różnice, a inne sa bardzo podobne

 

ale chyba na potworach różnice sa największe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jak sie robi screeny, w walce da rade?

 

 

Jeśli się nic nie zmieniło w n3DSach, to naciśij home. wejdz w miiverse. Zarzuć posta ze screenem. wejdz na pc na miiverse.com, zaloguj się, wejdź na swoje konto -> activity, znajdź posta ze screenem. PPM -> zapisz i potem wrzuć gdzie  chcesz :P

 

Tak, nintendo tak nam ułatwia sprawę ...

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

nintendo i jego "zabezpieczenia" i rozwiązania są jeszcze gorsze niż w iphonach gdzie dopiero w 4 mozna było tapete ustawić

 

na psp (co prawda z CFW) wystarczyło nacisnąć wybrany przez nas guzik (zwykle to była nutka której sie nie używało do innych celów) i odrazu fota lądowała na karcie pamięci, można bylo ich robić ile sie chciało.

no a potem wystarczy kablem podpiąć do kompa - wejść na karte jak na zwykłego pendriva i zgrać sobie foty na dysk.

no ale to było na konsoli sprzed 10 lat. technologia poszła do przodu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...