Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

podobno portable3 na psp nie wyjdzie u nas, ale chcieli wydać portable3 HD na ps3, tylko że mają problemy wlasnie z ad hoc party, nie wiem czy te problemy całkowicie udaremnią europejskie wydanie czy tylko opóźnią ale bardzo licze że jednak wyjdzie, nawet wole wersje HD niż tą z psp, bo chetnie w koncu pogram na duzym ekranie i na padzie w monstera, moje psp w kazdej chwili moze sie znowu zepsuc ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.ebay.pl/itm/MONSTER-HUNTER-PORTABLE-3RD-3-HD-Version-NEW-PS3-GAME-/330727209935?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d00e0bbcf

 

Ktoś kupował tu? Te koszta wysyłki to naprawdę dyszka do PL? Nie będzie jakichś jaj że przemycam do PL taki towar?

 

To obecnie najtańsza sztuka na ebay, a strasznie mnie ciągnie do tego.

Odnośnik do komentarza

mnie też kusi , zwlaszcza teraz gdy taką tanią dorwałeś. typ ma 99% pozytywnych komentów wiec nie powinno być lipy, sam tez bym chetnie kupil, ale troszke sie jeszcze powstrzymuje na wypadek gdyby w europie jednak wyszlo, jednak fajniej po angielsku (chociaż juz 4 monstery przeszedlem po japonsku , ale to troche upierdliwe)

Odnośnik do komentarza

ksiażeczka napewno za(pipi)ista, masa concept-artów, wiele z nich nie weszło do żadnej gry (co oznacza że część z nich kiedyś sie jeszcze może pojawić)

tutaj pare przykładów

http://parkablogs.co...rations-english

 

niestety cena troche zaporowa (na amazonie w przeliczeniu kosztuje okolo 120zł)

gdybym akurat mial luzem 200zł pewnie bym kupil, niestety ostatnio nie s.ram kasą więc musze odpuścic (mimo ze widzialem ją na allegro juz kilka miesiecy temu i kusiła bardzo)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

podobno portable3 na psp nie wyjdzie u nas, ale chcieli wydać portable3 HD na ps3, tylko że mają problemy wlasnie z ad hoc party, nie wiem czy te problemy całkowicie udaremnią europejskie wydanie czy tylko opóźnią ale bardzo licze że jednak wyjdzie, nawet wole wersje HD niż tą z psp, bo chetnie w koncu pogram na duzym ekranie i na padzie w monstera, moje psp w kazdej chwili moze sie znowu zepsuc ;p

 

To już raczej mają kłopoty ze zwykłym online, bo PS 3 nie używa Ad Hoc Party tylko PSN-u ;) Ku.rwa, lenie je.bane a nie. Najmniejszym kosztem na konsole gdzie grafika może być portem, to i tak tyle że na Wii zrobili.

Odnośnik do komentarza

MHp3 HD to kalka wersji z psp, można grać miedzy sobą na obu konsolach

 

tumblr_m32r86Ou7x1rnun33.jpg

 

 

 

 

elo, dawno mnie tu nie było lol

widzę że capcom leci coraz bardziej w kulki

ostatni raz w mh grałem we wrzesniu 2010 xP ale właśnie ściągam hunter blade, niedlugo znow sie zaopatrze w psp, ciagle mam mojego MHF1 na UMD mimo ze cala reszte gier sprzedalem xD

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Da sie jeszcze grac w unite po internecie? Co trzeba zrobic, no i da sie grac z randomami?

 

Bo wrocilem do tej wspanialej gry :D zostawilem przed urgent tigrexem, pokonalem go i przypomnialem sobie ze monster hunter to jedna z 2 moich ulubionych gier, co prawda gralem tylko 80h ale dla mnie to dosyc duzo :P

Odnośnik do komentarza

da sie z pomocą PC albo Ps3

na pc potrzbny jest ruter wifi i program xlink kai

 

na ps3 program "ad hoc party", ktory jest za darmo do poprania z psn

 

w obu przypadkach psp łaczy sie z ps3/pc ktore przesyłają wszystko dalej do psp kogos innego, takie udawane ad hoc, konsola mysli ze drugi gracz siedzi obok

 

 

na pc jest więcej chrzanienia sie wiec polecam ps3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zdziwił bym sie gdyby chodziło o nową gre bo te są zapowiadane na TGS, w koncu rynek japonski jest z 15 razy wiekszy niz reszta swiata

 

możeliwe ze chodzi zapowiedz o MHP3 HD na ps3 poza japonią, plotki o tym sa juz od jakiegos czasu, ale pieprzyli sie strasznie do tej pory, moze teraz ogłaszą konkrety i date

 

oczywiscie cieszyl bym sie gdyby zapowiedzieli nowosc na ps3 albo psv, ale serio wątpie, bardziej im sie opyla zapowiadac na TGS

 

w najgorszym razie ogłaszą 3G na 3DS poza japonią ;/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

(pipi) capcom potwierdza MH4 na 3dsa, co za z(pipi)ane (pipi) :/

http://www.ppe.pl/news-16461-Capcom_pokazal_Monster_Hunter_4.html

 

czemu nie potrafią zrobic gry na konsole sony? (pipi) przecież wersje na psp przyniosły im najwiecej kasy, w sumie ponad 10 milionow sprzedanych kopii i to grubo ponad 10, same 2 ostatnie czescie zrobily 10mln w japonii

 

kurfa....

Odnośnik do komentarza

Hmm, moze nintendo posmarowalo? moze to ma cos wspolnego ze stratami finansowymi sony i capcom sie czegos boi? moze na razie nie wierza w sukces vity? mozna sobie spekulowac. w kazdym razie jezeli vita sie rozkreci to mozliwe ze zrobia jakis port na ta konsolke lub jakis nowy tytul z serii. 3ds zaczal sie sprzedawac bo coraz wiecej nowych tytulow zaczeli w koncu zapowiadac. to czeka rowniez vite, tylko bedzie to dopiero kiedys tam...

Anyway niezle wuglada ten mh, podoba mi sie. MH3g ma miec premiere w eu pod koniec roku 2012. Kto wie moze sobie sprawie 3ds'a... :D

Odnośnik do komentarza

czy premiera eu to nie chodzi o 3rd hd? czyli wer na ps3? bo ja takie ploty slyszalem, a nie na psp ktore swoja droga juz umarlo

 

btw co do obawy o sprzedaz na vite -2g i 3rd w samej japonii daly 10mln i podniosly z groby psps 2 razy, mh to wielki system seller w japonii i dziwie sie sony ze wypuszcza z rak taka marke

na zachodzie srednio ale sama japonie mogli by zawojowac, i na100 proc sprzedaz vity poszybowala by w gore

 

nintendo musialo sporo zaplacic i wiedza ze im sie to oplaca

jednak wersje na wii i 3ds zrobily okolo 3mln czyli o wiele mniej niz wer na psp

nie wwiem czemu sony jest takie niedorozwiniete i tego nie widzi

Odnośnik do komentarza

trailer

 

co to (pipi)a ma byc? grafika gorsza niż na psp, textury i otoczenie wygląda tak beznadziejnie że (pipi)... jedynka lepiej wyglądała. w dodatku jakieś z(pipi)ane kolory żółto czerowne... co to jest?!?!?!?!

 

niech nintendo sie udławi tym szajdem, a capcom wyda porzadnego monstera na ps3/psv

 

(pipi)ens

Odnośnik do komentarza

Yano opamietaj sie. Ta gra ma wyjsc za ROK, do tego czasu mase rzeczy zmienia, tak jak i grafike, a z tego co pamietam to TriG mial grafike porownywalna/lepsza z ta z Unite... pogodz sie z tym ze "czowrka" nie bedzie ani na vite ani na ps3 i ze to nie sa jedyne prawidlowe i swiete konsole na ktore moze wyjsc nowy monster hunter... 3ds to wbrew pozorom normalna konsola i ma takie samo prawo do posiadania swoich hitow jak vita (ktora swoja droga ma ile? 1? 2?). Takze wiec skoncz sie uzalac i (pipi)ensowac i najezdzac na ninny i capcom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...