Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

Yano, zla wiadomosc dla Ciebie: cytat cytatu z PS3Site:

 

 

Wybaczcie, na ten moment nie mamy kompletnie żadnych planów odnośnie Monster Huntera na PS Vita. Ale Monster Hunter Freedom Unite jest dostępne na PS Store jako gra z PSP, więc fani mogą zagrać.

 

 Jest to wypowiedz czlowieka od kontaktu z spolecznoscia z Capcomu

Odnośnik do komentarza

głupie chuje z nich :confused:

 

 

chociaz tak naprawde to wole na ps3 albo ps4

 

chciałem na vite ale patrząc jak słabo sobie radzi to nie jest jednak zbyt dobra inwestycja żeby ja kupowac jedynie dla MH

chociaz oczywiscie ma zalety - krzyżak pod palcem i lepsza grafa niż na 3ds

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I naprawde olejesz mh4, z powodu jakis glupich uprzedzen?

 

edit. yano, mysle ze mamy dosyc podobne upodobania co do gier ( z wyjatkiem pokemonow :P ) a na 3dsie bedizesz mial oprocz dwoch mh:

Fire Emblem

Castlevanie

Bravely Default

 

To juz 5 gier,a bedzie napewno jeszcze wiecej nowych fajnych tytulow. Ja, jako, ze nie gram w platformery, czy inne Mariany, Pokemony, Harvest Moony, postanowilem, ze nie kupie 3ds'a, dopuki nie nalicze conajmniej 5 tytulow ktore chcialbym miec na polce. Rachunek trwal jakies 10 sekund ;)

A najwazniejszy argument to tkai ze 3ds naprawde sie rozkreca, co nie mozna powiedziec o vicie ( oczywiscie nie skreslam tej konsolki i zycze jej jak najlepiej).  Mozna ja wyrwac za smieszne pieniadze..no juz nie wiem co napisac wiecej...

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem 3DSa właśnie dla MH i nie żałuję. Licze że moja przygoda z handheldem Ninny na tym się nie skończy chociaż mówie uczciwie w ogólnym rozrachunku o wiele bardziej leży mi lineup Vity. Akurat gry typowo "Big N stajl" mi nie leżą więc troche trudniej mi coś wyłuskać. Zwłaszcza że jestem dość wybredny i wymagający. Z gier na 3DSa też typowałem Fire Emblema ale demo mocno ostudziło mój zapał. Nie wiem czym ludzie się tak zachwycają, ot jeden z wielu tRPG. Nie mówię że zły, ale niczym specjalnym mnie też nie zachwycił. Zawsze lubiłem szpile pokroju FFT, Tactics Ogóra, Disagea czy Jeanne d'Arc więc FE pewnie też kiedyś ogram ale nie mam jakiegoś wielkiego parcia na ten szpil. Liczyłem też na SFa, DoA i Re:R ale jako że dość długo biłem się z myślami czy kupić/nie kupić 3DSa, PSV w między czasie dostała DoA5, SFxT a Resident finalnie ląduje na PS360. Dlatego na ten moment tak na prawdę czekam jedynie na Bravely Default i MH4, aczkolwiek zakupu konsoli nie żałuję. Po prostu jestem (pipi)nięty na punkcie MH (zwłaszcza handheldowych) więc nawet gdyby 3U miało być moją pierwszą i ostatnią grą na 3DSa - nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

hm ciekawa promocja, aż dziwne ze działa u nas

wychodzi na to że kupując go można zaoszczędzić ok 180zł bo nie trzeba kupować gry, musze sie zastanowić czy to mi sie bardziej opłaca, czy lepiej poczekać do sierpnia i może wtedy sama konsola będzie tańsza o te 180żł , albo co ważniejsze - tańsza nawet bardziej bo bede mogl kupić używke, a tu zakładam że musi być nówka skoro trzeba zarejestrować

 

ale dzięki za wiadomość. teraz chce kupic TLOU i napewno conajmniej tydzień bede go katowal ile wlezie, ale jeśli mnie multi nie wciągnie do pod koniec miesiąca rozważe zakupc 3dsa

 

 

edit

http://www.joystiq.com/2013/06/04/register-monster-hunter-3-ultimate-3ds-in-europe-get-free-downl/

ee to jakas kombinatoryka, musial bym mieć kogoś kto zarejestruje gre i mi da kodzik

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

i macie te kody dostępne? 

 

pomyśle o tym pod koniec miesiąca, musze najpierw ograć TLOU, bardzo nie lubie kupować 2 fajnych gier na raz bo nie moge sie na żadnej skupić i obie ogrywam po łebkach zamiast sie delektować

 

wiec w pare dni przejde TLOU (pewnie w pierwszy weekend) i troche posprawdzam multi, bede miał niecałe 2 tygodnie na ogranie multi i decyzje czy już teraz kupować 3dsa

 

 

a wiecie co jest najśmieszniejsze? że w tej chwili jestem nieco obrażony na MH, wkurza mnie że nie wychodzi na konsole sony, i że na 3dsie nie da sie tak wygodnie grać jak na psp, i w obecnej chwili gdy myśle o kupnie 3dsa to bardziej mnie kuszą nowe pokemony :P oczywiscie jak już zaczne grać w MH to szybko sie wkręce i z wielką chęcią zabije nowe potwory itp , ale w tym momencie to mam focha xD

Odnośnik do komentarza

Sorry, że się tu tak wepchnę, ale mógłby mi ktoś zachować kodzik na później? Planuję kupić 3dsa gdzieś za miesiąc, a fajnie by było dostać na starcie MHa : D

Grałem gdzieś z 200h w poprzednie części, także wielkim świeżakiem nie jestem, jak ktoś mi da kodzik to będę bardzo wdzięczny tej osobie :D

Odnośnik do komentarza

Do 31 czerwca trzeba wygenerować kod, a sam kod działa do 5 sierpnia.

E: Doczytałem właśnie, że konsole też trzeba zarejestrować do 31 Czerwca :F

E2: Doczytałem właśnie, że konsole trzeba zarejestrować do 31 Lipca : D

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie skoczy. Frontier to płatne MMO i raczej nie co porównywać sprzedaży tego do "normalnych" części, bo frontier nie rozpala jakoś strasznie serc żółtych.

 

Zresztą te 6 letnie MMO zostało zapowiedziane na psv, wiiu i ps3, więc sprzedaż vity nie skoczy.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie skoczy. Frontier to płatne MMO i raczej nie co porównywać sprzedaży tego do "normalnych" części, bo frontier nie rozpala jakoś strasznie serc żółtych.

 

Zresztą te 6 letnie MMO zostało zapowiedziane na psv, wiiu i ps3, więc sprzedaż vity nie skoczy.

 

Nie koniecznie. Frontier był dotychczas dostępny na PC i x360 czyli dość "egzotycznych" dla Japończyków platformach. W KKW od lat rekordy popularności biją handheldy więc jest spora szansa że to właśnie wersja na Vitę będzie tą najbardziej chodliwą. Inna sprawa że nic nam po tym jeżeli gra wyjdzie tylko w krzakach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...