Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, psp mozna legalnie podłaczyc to telewizora kablami a jak sie zamiast tego podlaczy do "skrzynki nagrywajacej" (takiej jak duze konsole) to pewnie dalo by sie legalnie nagrać

 

dodam też z innej beczki że serio podoba mi sie ten wulkaniczny "fatalis" , walka z nim moze nie porywa (podobnie jak ze zwyklym fatalisem) ale fajnie wygląda, o wiele lepiej niż ten okładkowy niebieski potwór z zielonymi glutami na rękach i głowie, on mi sie straznie kojazy z pokemonami :confused: gdyby caly byl zielonkawy albo brązowy a gluty byly mniej świecące, i nie mieszkał by w wulkanie to by bylo spoko. ale taki niebiesko-zielony typek z wulkanu srednio wygląda

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

pojawily sie pierwsze plotki o MH na PSV, ma wyjsc w drugiej polowie 2012 i ma byc nową grą a nie przeróbką z 3DS

 

narazie nic nie wiadomo, i nie wiadomo nawet jak bardzo realne są te plotki. ogolnie to że MH wyjdzie na PSV jest bardzo prawdopodobne, ale konkretów brak

 

jesli w koncu z robią na PSV to jest spora szansa że bedzie tez na ps3, bo w koncu psv jest dosyć mocne, bliżej mu mocą do ps3 niż do psp albo wii. wiec raczej w koncu beda musieli wziac dupe w troki i zerobić nowoczesnego monstera a nie cały czas katować stary silnik z psp/wii. a jak juz sie szarpną na nową grafike to nie bedzie im trudno wydać gry też na ps3. jedynym argumentem przeciw moze byc kasa jaką wyłoży sony żeby zrobili gre tylko na PSV w celu podbicia sprzedaży (co napewno by sie stalo bo narazie kiespko schodzi. tak samo 3DS podskoczył po premierze MH)

 

bede sie staral trzymac ręke na pulsie w tej sprawie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

przypomina połaczenie stegozaura i tyranozaura

 

a z mechaniki w grze to podejżewam że to bedzie taki frontierowy deviljoe

 

 

 

swoja drogą jak widze ten obrazek powyżej to jeszcze bardziej żałuje ze MH nie wychodzi na ps3, przeciec wtedy grafa w grze mogla by byc tak za(pipi)ista jak na tym obrazku.. (pewnie tekstury byly by nieco slabsze)

Odnośnik do komentarza

kolejny nowy potwor w dodatku do frontiera, skamieniały krab

 

mhff321024.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=nGqq1O9wUVg&feature=player_embedded

 

 

przyznam ze dlugo czekalem na tego typu potwora, jego zamysł bardzo mi sie podoba. chociaz samo wykonanie jakies dziwne, wydaje sie ze ma okropne tekstury i jest bardzo kanciasty i niedorobiony, inne potwory mają o wiele wiecej detali , nie sa tak grubo ciosane z brzydkich brył :confused:

 

 

jeszcze drugi filmik z tym nowym niby-deviljoe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no ale jesli to ma wygladac na tyranozaura ze stegozaurem to rownie dobrze przednie łapy może miec nieco zapozyczone od stegozaura , dlatego sa dłuższe ;p gdyby patrzec realiami ewolicji to takie połączoenie (gdyby bylo mozliwe) dało by pewnie wlasnie takie dosyc małe płytki na grzbiecie (mniejsze niz stegozaur ma)

 

a krab rzeczywiscie super, mi sie bardzo podoba zamysł i ogolny wizerunek, niestety kwestia techniczno-graficzna troszke gorzej, ale pomysł świetny i chetnie zobaczyl bym w przyszlosci rozwiniecie tego patentu

 

na filmiku widać ze mozna mu odłupać różne kawałki tych skał , np dwuetapowo ogon, najpierw koncowke a potem cały, kleszcze , nogi, podejzewam ze cały jego zamysl opiera sie na odłupywaniu tych skalnych elementów (moze dlatego są takie kanciasta i słabe graficznie bo pod spodem cos ejszcze musi byc) , pomysł z odłupywaniem super, ale troche mniej mi sie podoba to pomarańczowe mięso pod spodem (ogon, szczypce), chociaz moze jak cały (prawie cały) zostanie odłupany to bedzie fajnie wygladal na pomaranczowo, teraz to sie troche gruyzie (zreszta ja ogolnie wole wzglednie naturalne kolory a nie jakieś przesadne cukierkowe kolorki (dlatego bardzo mi sie podoba kolorystyka skalnego kraba)

 

sprzęty z niego zrobione też mogą ciekawie wyglądać (narazie zadnych nie pokazali niestety)

 

ale nie ma co marudzic, i tak najwieksza wada to ze pojawil sie we frontierze a nie na psp ;p

 

 

nie moge sie doczekać premiery i filmikow na jutubie pokazujących cała walke i odłupywanie :D

 

premiera bedzie za okolo 1.5 tygodnia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z tym odłupywaniem to zerżnięte z Barrotha (chyba tak się zwał pierwszy dino w 3rd?), pewnie będzie się w błocku czy w czymś innym.

To co mi się w nim podoba najbardziej, to rozmiar, jest wprost idealny.

 

 

Co do kolorów- świat jest kolorowy, zwłaszcza wśród zwierząt morskich, z jakich ten krab powstał. Nazywanie wszystkiego "cukierkowym", co jest jaskrawsze od reszty, traktuję jako nieznanie pojęcia. Porównaj tego kraba ze zwierzyńcem z Zoo Tycoon, tam dopiero było rzyganie tęczą.

 

Ten krab jest ogromny, nawet w świecie MH jest niewiele zwierząt mogących mu zagrozić. Skamieniałe błoto, którym jest on ulepiony, jest naturalnym kamuflażem. W ten sposób ukrywa się przed wrogiem i poluje(chyba że jest roślinożerny). W czasie godów bydlę najprawdopodobniej zrzuca to wszystko i okazuje swe jaskrawe ubarwienie aby zaimponować samicom.

Odnośnik do komentarza
Z tym odłupywaniem to zerżnięte z Barrotha (chyba tak się zwał pierwszy dino w 3rd?), pewnie będzie się w błocku czy w czymś innym.

troche tak, ale licze że tutaj bedzie na o wiele wiekszą skale, tzn bedzie całkowicie zmieniało postać rzeczy (postać kraba). barroth był zawsze barrothem, czy to w błocie czy bez jednak był podobny do siebie. tutaj jesli serio bedzie sie dało odłupac wszystlko lub prawie wszystko i pod spodem wyjdzie pomaranczowy krab to bedzie bardzo fajna sprawa :D

patzrac na to że to jakies kamienno-błotniste rzeczy, oraz jakies morskie glony i inne żyjątka przypominające rafe koralową to wątpie żeby podczas walki mógł sobie przywracać kamuflaż, tzn wyglada to jak by to cos na nim rosło długi czas

 

 

 

Co do kolorów- świat jest kolorowy
świetnie o tym wiem , ale poprostu niektore kolory wydają mi sie nienaturalne , wiem ze to glupio tak mowic o zmyślonych potworach ;p ale tak czuje. w przypadku tego kraba chodzi glownie o ten cieńki pomaranczowy ogon przyczepiony do świetnego kamiennego camo ;)

 

podam przykład 3 potworów ktore najbardziej mi sie nie podobają jeśli chodzi o kolorystyke

 

 

ten jeski jakiś zielonkawo niebieski z pomaranczowymi pazurami i kolacami, a w ogole jego żywiołem jest lód wiec tym bardziej nie pasuje do niczego

400px-Deyuragua.png

 

 

tutaj już kompletny pokemon - niebieski z odblaskowym zielonym glutem, bardziej by mi sie podobał gdyby był w różnych odcieniach zielonego a glut mial bardziej organiczny kolor

380px-MH3G-Bracchidios.png

 

 

podgatunek jhena, orginal byl spoko, siedzial na pustyni i tak wlasnie wyglądał. tutaj dodali brzydki fiolet ktory chyba ma udawac kryształy, ale sałbo wyglada (zwlaszcza w grze) , wolał bym gdyby zrobili lodowy podgatunek ktory zamiast pustyni pływa w śniegu , jest białawy z lodowymi wypustkami

400px-Jhen_Sub_Render_copy.png

Odnośnik do komentarza

Z twoją trójką się zgodzę- są paskudne i przekolorowane. Co do tego drugiego- ten glut to pewnie jakiś kwas, a jhen to doprawdy powalony, mógłby być w lodzie jak powiadasz. Swoją drogą czemu walnęli piasek a nie jakiegoś krakena i ocean..?

 

Spojrzałem na ciałko kraba, całkiem spoko kolor, wygląda naturalnie. Zresztą mało tęczy w innych potworach?

Odnośnik do komentarza

I came.jpg

 

 

O (pipi) ORGAZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

MHP3G ma wyjść na psp!!!!!

http://www.ps3site.p...fi-na-psp/98614

 

zakładam że to bedzie MHP3 + MH3triG + całkowicie nowe rzeczy :D

czyli najbardziej dopasiona wersja :D:DD:D

 

fajnie by bylo gdyby wyszla też ma ps3 hd

 

jedyna wada to że ma byc dopiero pod koniec roku :(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

napisalem tego newsa na forum minegarde i ludzie podejzewają że to może być fake, bo obrazki sa ze starych gier a logo też ma tylko doklejone G

 

wygląda to podejżanie

7a22740f.jpg

 

 

jednak chce przypomnieć że kiedyś juz ten sam magazyn wrzucil na okładke fake logo i obrazki z innych gier zapowiadając MHP3, jak wiemy potem okazalo się to prawdą, wiec licze że i tutaj bedzie to prawda

to ta stara okladka, podobny termin wydania - luty. i podebnie termin wydania gry koncowka roku. wszystko sie niby zgadza

gamewave.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...