Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/432050-f1-2010-patch-news.html

 

Po weekendzie info na temat patcha. Dokładnie będzie rozpisane co on poprawi. Czekam na niego, bo liczę na poprawkę paru rzeczy zupełnie niezwiązanych z tym na co wszyscy narzekają ;) Nie miałem ani razu bugu z pitstopem :)

Odnośnik do komentarza

Info na temat patcha będzie dla mnie newsem tygodnia :D . Dla mnie najważniejsze, by wyeliminowali bug z pit stopami, niezjeżdżającymi na zmianę kół kierowcami i tym cholernym handicapem, który sprawia, że "ogon" stawki nagle kręci jakieś kosmiczne czasy. No i fajnie jakby przeciwnicy zaczynali w końcu wyścig z pełnym bakiem, ale to już mogą poprawić później :rolleyes:

 

P.S.: Zupełnie zapomniałem o bugu z pękającymi nadmiernie często oponami. Ja jeżdżę sobie całe weekendy i wyścig na 100% dystansu, więc nie ma Grand Prix by te 2-3 razy nie pękła mi opona <_< . Litości...

Odnośnik do komentarza

Hmm.. ale miałem kozacki wyścig. Aha. Dopiero raz pękła mi opona :)

Jechałem sobie GP Włoch. Ferrari. Zostały mi 2 kółka. Samochód prowadził się dziwnie źle, chyba miałem graining opon Prime gdyż były już mocno zajechane. Wypadłem w żwir, lewe przednie koło straciło temperaturę, jadę dalej. Prosta start meta, ostre dohamowanie, lewe przednie koło się zablokowało, próbowałem ratować i bach w żwir. Oba koła nie miały już optymalnej temperatury.. Próbowałem dojechać do mety, ale nie szło prowadzić auta, w międzyczasie spadłem na 14 miejsce i trzeba było dać restart. Kozacka sprawa.

Zacząłem trzeci sezon. Tym razem mój ukochany Vodafone McLaren.. Dźwięk tego bolidu zabija wszystkie inne. Silnik Mercedesa brzmi po prostu kapitalnie.

Gra, którą na pewno scalakuje. Zostało mi kilka aczi offline i wszystkie online, ale one raczej szybko wpadną jak tylko odzyskam Live. Kapitalna gra.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

dzisaj kupilem ,pogralem z 3h na probach czasowych i jak narazie jestem w niebo wziety , granie na kierownicy i kinie domowym 5.1 poteguje i tak duze wrazenie.

granie z pozycji kierowcy - naprawde ciezko, na 50calowym tv gram a i tak jezeli nie zna sie trasy na pamiec ciezko zauwazyc nadchodzacy zakret, dlatego zdecydowalem sie na gre z nad glowy kierowcy.

 

dla proby zagralem jeden wyscig i spotkal mnie juz pierwszy bug, w pit stopie spedzilem 14sekund az kazdy inny bolid przejechal , i dodatkowo wyjezdziajac z pitstopu spotkala mnie kara :)

Odnośnik do komentarza

Patch changelog:

http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/432050-f1-2010-patch-news.html#post6638431

 

Zmiany jak najbardziej na +, nie mogę się doczekać, zwłaszcza, że zmienili logikę naliczania kar w time trial co ostatnio w(pipi)iało mnie niemiłosiernie (przez to nie oddałem mojego czasu w ostatniej rundzie turnieju) :D

Na PC będzie można zapisywać powtórki!

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

Witam, w F1 2010 gram na PS3 od momentu premiery.

 

Wiem, że na forum jest kilka tematów o ściganiu się w zorganizowanej formie ale generalnie łączą je dość wygórowane ustawienia jeśli chodzi o poziom trudności (np. wyścig na 50% długości, brak kontroli trakcji). To zabawa dla ludzi z czasem i dużym zacięciem. I umiejętnościami.

 

Ja natomiast szukam ludzi chętnych do bardziej "luźnej" casualowej brutalnie mówiąc ;) zabawy, też może w jakiejś zorganizowanej formie zachowaniem wszelkich zasad, zuzyciem opon i paliwa ale np. z dozwoloną kontrolą trakcji, wyścigami nie dłuzszymi niż 20% i zniszzeniami tylko wizualnymi. Mam już trzy osoby, z którymi scigałem się jeszcze w F1C, do tego kilka botów ale przydalyby sie jeszcze ze 2-3 osoby.

 

jeśli ktoś szuka towarzystwa do F1 na poziomie, nie dzikusów z netu ale i nie hardkorowców, jeśli się czuje za słaby, żeby wojować w "poważnej" lidze to zachęcam, wszelkie info na PM lub PSN.

 

Mój PSN_id: VooPLayer.

Odnośnik do komentarza

Patch gotowy

The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download. Keep an eye out on the forums, facebook, and twitter, as we’ll let you know as soon as it’s ready to download.

Wszystko zależy od Microsoftu i od Sony. Myślę, że kwestia tygodnia i dostaniemy łatkę-

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz z zachętą dla "niedzielnych" graczy chcących pościgać się w sieci. W końcu gdzies tego expa trzeba nabić

 

Najłatwiej trafić na psujących krew idiotów, nie przypadkiem w jednym z "trophy guide" napisano, żeby ścigać się tylko ze znajomymi.

 

Z drugiej strony nie brakuje maniaków, którzy gotowi są jechać 100% wyścigu z wyłączonymi asystami i wykręcających czasy przecietnego gracza przyprawiające o zawał. Patrzę do innych topiców na tym forum, poświęconych wspólnemu ściganiu i widzę, że jest tam poziom budzący szacunek ale raczej nieosiągalny dla każdego.

 

Z kilkoma znajomymi staramy się trafić gdzieś w środek - jutro ostatni "treningowy" wyścig w Montrealu, od niedzieli zaczynamy cykl ośmiu GP. Tak, żeby skonczyć przed okresem świątecznym. Kwalifikacje, wyścig 20 do max 30% (jeszcze zdecydujemy), asysty dozwolone (nie ma nic bardziej irytującego niż bączek co drugi zakręt), zużywające się opony. Poziom może niewysoki ale kulturka zachowana, żadnej "chamówy" i rozpierduchy.

 

Jak ktoś w ogóle ściga się w to w sieci a ma dosyc przypadkowych graczy a z drugiej strony na bardzo poważne ściganie nie ma siły to zachęcam. Wszelkie info na PM na forum lub via PSN. W czasie gry headset mile widziany ale niekonieczny.

Odnośnik do komentarza

na ps3 dostepny jest juz patch , waży 34mb, zaraz bede testowal :)

Przetestowane i olewam ta gre. Najgorzej zainwestowane 170zl w moim zyciu

Ten patch (pipi)a poprawil.

Hamilton dalej wygrywa nie zjezdzajac do pit stopów, Pitstopy mam najszybsze w 15-20 sekund bo stoje i sobie czekam az przepuszcze wszystkich....

 

Nic tylko grac...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...