Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Sarge..jakbys mial taktyke taka jak reszta (czysli start na softach) to bys byl prawdopodobnie w dziesiatce :P

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale jak startuje na twardych in przebijam sie do dziesiatki to po pitstopie jestem heeennn daleko (okolice 17-20 miejsca na koniec wyscigu), natomiast jak zmienie gumy szybko to pitstopach przeciwnikow jestem w okolicach 6-8 miejsca...mimo ze w przypadku obu taktyk robie zlizone czasu...ta gra tak po prostu ma :rolleyes:

Może w takim razie spróbuję wystartować w następnym wyścigu na miękkich oponach, ale wiadomo że wtedy większe ryzyko trafienia na tłok w pit stopie :potter: . Nie zawsze też przesunięcie postoju o to 1-2 okrążenie do przodu/do tyłu zdaje egzamin, bo wtedy też można trafić na kogoś, a jednak przy taktyce startu na twardych oponach takie ryzyko jest dużo mniejsze. Z drugiej strony mi to nawet pasuje, że wyjeżdżam gdzieś na końcu tym Lotusem, bo w końcu tak jest bardziej realistyczne :D . Ale jeśli piszesz, że w obu przypadkach masz podobne czasy, a wyjeżdżasz w tak różnych miejscach, to ewidentnie jest to kolejny bug - Codemasters pomyliło tą grę z innymi wyścigami i po prostu zaaplikowało AI chamski handicap, którego w F1 być nie powinno :confused: .

 

BTW jak wy jedziecie tą Karierę? Wyłączacie symulację zużycia paliwa czy ją włączacie? Ja zdecydowałem że do czasu patcha będzie to jedyna rzecz jaką wyłączę, bo bez sensu jest taka jazda, że ja zaczynam wyścig z pełnym bakiem, a wszyscy kręcą czasy na poziomie kwalifikacji :whistling: . Wprawdzie przy wyłączonej symulacji robi się momentami aż za łatwo, ale w drugą stronę jest już według mnie niegrywalnie.

Odnośnik do komentarza

Jest moc. Miałem genialną końcówkę sezonu ukończyłem na 6 pozycji przed rywalem (alonso) jakie było moje ździwienie gdy zobaczyłem ofertę od Scuderia Ferrari :) Od razu mi się japa uśmiechnęła. różnica w jakości bolidów jest niesamowita. No i mam nadzieję, że w Abu Dhabi na 100% dystansu robi się noc bo jak jechałem na 30% to niestety nie ściemniło sie ;/

Odnośnik do komentarza

Dziwne. Może jakiś problem z firewall'em ? Masz wersję PL czy ANG ?

 

Mam polską wersję. Online działa bo ściągam gry z PSN. Jeździłem też w F1 online z kilkoma osobami, ale dziwi mnie to, że jak wchodzę na szybki wyścig i przy wyszukiwaniu jestem tylko ja i potem może dwie osoby wejdą i tak wygląda wyścig. Dziwne.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

A ja grać nie mogę bo nikogo na online nie ma :yucky: Co za żenada :down: Kurde śmiech na sali. Wchodzę na lobby i pustka, jestem sam. Czekam i czekam i nic dalej jestem sam. Sprzedaje to ścierwo!

Problemem jest najprawdopodobniej zapora NAT 3, która w wielu grach utrudnia grę online. Masz najprawdopodobniej internet bezprzewodowy, więć zaporę tę możesz wyłączyć z poziomu zarządzania routerem. Na x360 da się ją wyłączyć z poziomu konsoli.

Odnośnik do komentarza

A ja grać nie mogę bo nikogo na online nie ma :yucky: Co za żenada :down: Kurde śmiech na sali. Wchodzę na lobby i pustka, jestem sam. Czekam i czekam i nic dalej jestem sam. Sprzedaje to ścierwo!

Problemem jest najprawdopodobniej zapora NAT 3, która w wielu grach utrudnia grę online. Masz najprawdopodobniej internet bezprzewodowy, więć zaporę tę możesz wyłączyć z poziomu zarządzania routerem. Na x360 da się ją wyłączyć z poziomu konsoli.

 

Fakt mam internet bezprzewodowy. Czyli mam wejść w opcję routera i tam znaleźć zaporę NAT 3 i ją wyłączyć? A może na PS3 też jest możliwość wyłączenia tej zapory z poziomu konsoli?

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

A ja grać nie mogę bo nikogo na online nie ma :yucky: Co za żenada :down: Kurde śmiech na sali. Wchodzę na lobby i pustka, jestem sam. Czekam i czekam i nic dalej jestem sam. Sprzedaje to ścierwo!

Problemem jest najprawdopodobniej zapora NAT 3, która w wielu grach utrudnia grę online. Masz najprawdopodobniej internet bezprzewodowy, więć zaporę tę możesz wyłączyć z poziomu zarządzania routerem. Na x360 da się ją wyłączyć z poziomu konsoli.

 

Dzięki poradziłem sobie. Zmieniłem nat3 na nat 2. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...