Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłączyć symulacje paliwa i opon?

Do tej pory jeździłem cały czas TT tylko ale wczoraj odpaliłem karierę. Bahrain - Lotus z ABS i TC , poziom medium i w wyścigu po tym jak zrobiłem spina zacząłem bawić się w rozbijanie bolidu, kilka razy nawet dachowałem i jedyne co się stało to przedni spojler odpadł, a bolid prowadził się cały czas tak samo. Jak to w końcu jest z tymi zniszczeniami?

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda sprawa z frameratem na PS3 ? Też macie spadki, czy gra chodzi płynnie ?

Nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale na iksie gra chodzi gorzej po zainstalowaniu na HDD, co jest dziwne, bo jak do tej pory każda gra lepiej śmigała z dysku :huh:

 

Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie kupić jednak PS3 szybciej niż to do tej pory planowałem. Nie dość, że miałbym konsolę na premierę GT5, to jeszcze w F1 mógłbym śmigać na zdecydowanie lepszej kierownicy. Mętlik w głowie :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Panowie - a może jakiś offlineowy turniej sobie strzelimy, taki na wzór tego, który do niedawna młóciliśmy w FM3 ?

Tutaj cała brać konsolowa mogłaby się zjednoczyć, bo przecież czasy w TT kręci się chyba jednakowe na klocku i PS3.

Co myślicie ?

 

Dobry pomysł, w sumie może być takim porządnym treningiem przed ligowymi turniejami. Jestem za.

Odnośnik do komentarza

Ech, mi to wygląda na długie oczekiwanie, a łudziłem się że jeszcze w tym tygodniu cokolwiek poprawią :unsure: ... Chyba trzeba będzie zacząć jednak tą nieszczęsną Karierę i pomęczyć się z bugami, bo nie chce mi się ciągle jeździć treningów :P . Wczoraj odpaliłem sobie dwa wyścigi na 20% w Bahrajnie i Australii - jeśli wyłącza się symulację zużycia paliwa to faktycznie problem z "kosmicznymi" czasami AI już tak bardzo nie dokucza, ale za to na Legend startując Lotusem z 20. miejsca kończyłem wyścig na 6. pozycji :confused: ... Z kolei gdy wyłączyłem też zużywanie się opon to już w ogóle było za łatwo. Jakie ustawienia uważacie w tej chwili za najlepsze żeby jak najbardziej ograniczyć ryzyko frustracji związanej z występującymi bugami ;) ?

Odnośnik do komentarza

Niestety bugów wyłazi na wierzch coraz więcej i mam bardzo poważne wątpliwości, czy uda się to wszystko załatać patchem :confused:

Zauważyliście, że podawanie przez inżyniera naszej przewagi czasowej nad drugim w stawce, to po prostu zwykły skrypt niemający kompletnie nic wspólnego z tym co naprawdę dzieje się na torze ? Nie ważne, czy bolid za nami jest 5, 10, 15 czy 40 sekund, nasz inżynier zawsze powie, że jest to 5 sek. :confused: Do tego wszystkiego - dlaczego nie ma podawanych między czasów na HUD'zie ? Bo czasy kręcone przez SI nie mają kompletnie pokrycia z tym, co ich bolidy rzeczywiście wykonują na torze - przykład jaki udało mi się wczoraj wyłapać: jadę sobie za jakimś bolidem, zbliżam się do niego coraz bardziej, czyli na danym okrążeniu jestem od niego sporo szybszy. I co ? Bolid przede mną wykręcił jednak czas o 3 sekundy lepszy!!! Co jeszcze śmieszniejsze - był to czas o ok. 2 sekundy lepszy niż ten dający PP w kwalifikacjach (specjalnie patrzyłem na tabelę z czasami gdy mijaliśmy linię start-meta).

 

Póki co ta gra nadaje się tylko na Time Triala, a co za tym idzie, nie jest warta wydania nań choćby połowy ceny.

Wiem, zaraz ktoś mnie zmiesza z błotem i powie, że mimo wszystkich błędów gra jest genialna itd.(sam tak do niedawna twierdziłem :P ), ale drodzy Panowie - nie tędy droga :(

 

Edit: ustawienia bolidu na poszczególne tory - może komuś się przyda ;)

http://www.racedepartment.com/f1-2010-setups/

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Potrzebujem pomocy i to pilnie!

 

Kupiłem grę w polskiej wersji w Saturnie w Bydgoszczy i gra jest... po rosyjsku! Wszystkie menusy od A do Z po rusku. Nie rozumiem zupełnie nic!

 

Jeśli można zmienić chociażby na wersję angielską, to nie ma problemu, a w tej chwili nie potrafię się nawet ruszyć, nie mówiąc już o jakimkolwiek graniu.

 

Da się to zmienić, czy mam reklamować? Miał ktoś podobny problem???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...