Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nakreślenia bohaterów to również się zgodzę...nie wiemy ile oni mają lat,czy mają rodziny,dzieci, co ich motywuje do działań,czemu wyruszyli na wojnę

 

A właśnie dla mnie to jeden z mocniejszych punktów Killzone'a. Sev nie jest żadnym super żołnierzem który w pojedynkę przedziera się przez hordy nieprzyjaciół i samodzielnie wygrywa wojnę. Żadnej ckliwej historii narodzin czy perypetii przed wojną. Jesteś żołnierzem, jednym z miliona na tej wojnie i nikogo nie obchodzi twoja historyjka, dostajesz gnata i razem z towarzyszami broni pruj na Higów. Element niesubordynacji względem dowódców oraz (najprawdopodobniej) rozpad wojsk ISA w głębi terytoriów wroga wydaje się nad wymiar ciekawy.

 

Oczywiście to tylko moja opinia :]

 

 

Deal_with_it_dog_gif.gif

 

Odnośnik do komentarza

Jednym słowem - MOC! Ten filmik utwierdził mnie w przekonaniu, że szykuje się kandydat do gry roku. Fajnie, że walka z MAWLRem będzie wieloetapowa. Cutscenka z Rico przebijającym harpunem helghasta-ninję spowodowała u mnie opad szczeny :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Ten "story trailer" jaki pojawił się jakiś czas temu jest genialny. Wiem, wiem mam spóźniony zapłon, ale rzadko zaglądam do tego kącika mimo, że jestem fanem uniwersum Killzone. Ale wracając do konkretów to cieszyłbym się gdyby cała gra trzymała taki poziom jak zaprezentowany materiał, muzyka jest również świetna. Oby tylko popracowali nad ukazaniem potencjału jaki tkwi w tym świecie, a także samych Helghastach, a będzie dobrze.

W końcu ich przeszłość i przyczyny z jakich stali się tymi kim są obecni mogą stanowić materiał na świetną grę, a nie że robią z nich jakich tępych wrogów nie posiadających swojej motywacji do walki. Już intro pierwszego KZ fajnie pokazywało odrobinkę historii i szkoda, że KZ2 nie kontynuował należycie tego elementu gry.

Cieszyłbym się również, gdyby powrócili Luger i Hakha bo imo były to świetne postacie i strasznie dziwił mnie ich brak w KZ2. A zwłaszcza Hakha, który mógłby się świetnie nadać do roli z misjami na tyłach wroga. W końcu to wpół Helghast więc zapewne też swoje wie o rodzinnej planecie.

 

 

A co się tyczy bety, to wszystko fajnie. Pytanie tylko, czy będę mógł je sprawdzić bo akurat KZ2 na multi mi nie chodzi bo wywala komunikaty o jakichś błędach. Tak samo w BC2...

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten gameplay Butchera.

 

http://ppe.pl/news-5321-Killzone_3__MAWLR_gameplay.html

 

 

Jednym słowem rewelacja. Właśnie takich akcji jakie tam widzimy zabrakło mi w drugiej części, choćby ta walka z ogromnym mechem. Fajnie wygląda też wbijanie kciuków w oczy, chociaż i tak Kratos robił to w lepszym stylu.

Odnośnik do komentarza

Ja również obejrzałem . MOC. A więc mamy Bigger , Better, More Badass.

Akcji jest pełno , skrypty jak są to wyglądają cudownie , jakość tekstur wysoka , walki emocjomujące-Jak narazie jedyna gra tego roku która będzie walczyła z Uncharted 3 o miano GOTY.

PS. Zabijanie helgów metodą wciskania gałek ocznych nie dosc ze jest mega nierealistyczne to wygląda uber

Ch.oyowo

<_<

Odnośnik do komentarza

Szczerze to mi też ta akcja z atakiem melee na oczy w ogóle się nie podoba. Nierealistyczne to i wygląda głupio, no ale dzieci pewnie będą zadowolone. Mam nadzieję, że w KZ3 nie będzie przegięcia z tego typu akcjami i tak samo z uzbrojeniem i przeciwnikami, bo jak zobaczyłem tego duzego kroczącego mecha i jakieś bronie z zielony laserem, wiązką plazmy?? To skrzywiłem się i pomyślałem, co to tutaj robi?!

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze powiem że jedyne do czego mógłbym się właśnie przyczepić w tej gzre to te attack melee, i nie tylko o te wydłubywanie oczu ale każde inne, w singlu już to pokazywali sporo razy - co za żenada żeby helghański żołnierz pozwalał na taki atak od przodu, w ogóle się przy tym nie broniąc. Albo jak też od przodu skręca się kark - takie coś by nie przeszło nawet w tanim kinie akcji. Jak dla mnie to strasznie durny bajer.

Odnośnik do komentarza

Ja was kompletnie nie rouzmiem. Do tej pory meel z kolby oraz kill z noza byl slabo animowany ( w jakichkolwiek innych FPS), i malo efektowny. Gurrela w koncu stworzyla meele, ktore ciesza oko (na pewno nie higowe), i te nasz pierwotne instynkty brutalnosci. :) A to ze sa malo realne, malo mnie obchodzi. Grunto ze bardzo sugestywne- az chce sie zlapac za galki oczne sprawdzic czy sa cale. :)... Nie wiem skad sie to wzielo u graczy, ze realnosc(w grach) definiuja jako cos megagrywalnego, podbijajacego miodnosc gry.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Oceniając same screeny bez fanboizmu zdecydowanie K3 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> Crysyis 2.

Może to przez ten zaje.bisty design Killzona. "Miejska dżungla" mnie nie robi.

Ogladajac screeny z dema C2 jedyne uczucie jakie przyszlo mi odczuc to jednak zawod. Jak tylko pomysle o slowach, jakie wypowiadali tworcy tej gry na jej temat to robi mi sie niedobrze.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Pierwszy screen z tych powyzej jest swietny - podoba mi sie efekt promieni swiatla wydobywajacy sie spomiedzy dymu. Ogolnie cale otoczenie swietnie wyglada jako calosc. :thumbsup:

 

To jest screen po ktorym widac konkretny klimat, do tego bron wyglada swietnie. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ogladajac screeny z dema C2 jedyne uczucie jakie przyszlo mi odczuc to jednak zawod. Jak tylko pomysle o slowach, jakie wypowiadali tworcy tej gry na jej temat to robi mi sie niedobrze.

Kieprawymi screencapami nie masz sie co przejmowac....w ruchu ta gra prezentuje sie niegorzej niz na trailerach ;) Najladniejszy konsolowy FPS w jakiego dotychczas gralem.

Co do KZ3, ostatnie filmiki kaza sadzic ze ta gra bedzie znacznie, zle to ZNACZNIE lepsza od poprzedniczki. Bedzie ogien :):thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...