Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no - rewelka... Jak grywalność i miodność dopisze to nie mam słów.

 

Oby tylko nie był to hype jak po dobrym trailerze marnego filmu. Ale wszyscy dziennikarze, którzy popełnili jakieś teksty o gameplayu nie pisaliby chyba bzdur.

 

Ja osobiście liczę na nowe wrażenia z move i sharp shooterem. Jak będzie można to łykam zestawik sharpshooter + KZ3

 

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Nie no - rewelka... Jak grywalność i miodność dopisze to nie mam słów.

 

Oby tylko nie był to hype jak po dobrym trailerze marnego filmu. Ale wszyscy dziennikarze, którzy popełnili jakieś teksty o gameplayu nie pisaliby chyba bzdur.

 

Ja osobiście liczę na nowe wrażenia z move i sharp shooterem. Jak będzie można to łykam zestawik sharpshooter + KZ3

 

 

szybkość celowania jest niesamowita - znacznie przewyższa pada. ciekaw jestem jak to będzie w multi: jeśli będą włączone serwery dla tych co mają move i dla "padzistów" to przewaga będzie po stronie tych pierwszych. szybkość ruchu przypomina duet myszka + klawiatura

Odnośnik do komentarza

Controls Are Everything Developer Diary

 

http://www.gametrailers.com/video/controls-are-killzone-3/709877

 

 

Making the Game: Actors

 

http://www.gametrailers.com/video/making-the-killzone-3/709889

 

 

No przecież jak ta gra wygląda... a wszystko ostre jak brzytwa.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Controls Are Everything Developer Diary

 

http://www.gametrailers.com/video/controls-are-killzone-3/709877

 

 

masakra. grafika to jedno, ale akcje w stylu wślizg, ukrycie się za przeszkodą, przeczekanie salwy, wskoczenie na przeszkodę, zeskok i nóż w oko... grubo! jak ninja-rambo-bruce-lee-terminator. oj będzie fun z tego zabijania, będzie

Odnośnik do komentarza

Ja tak w kwestio organizacyjnej.

 

Czy nie można przenieść wątków z działu Killzone do działu PS3, a sam dział zlikwidować?

 

Wątków o grze nie ma za dużo ( o trójce są dwa, o dwójce sześć, o jedynce jeden, do tego temat o trofeach który przekierowuje do innego miejsca na forum). Ułatwiłoby to przeglądanie nowych informacji o nadchodzącym tytule.

 

Ja wstyd przyznać znalazłem ten dział dość niedawno, bo zawsze szukałem informacji w głównym dziale PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...