Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wam powiem , to moje przemyślenie całej tej ''afery ocenowej''.

Bulletstorm to gra polskiego studia , prawda?

Moim skromnym zdaniem chłopaki z People Can Fly zapłacili za te wszystkie reklamy w PSX-ie , łącznie z oceną dla ich gry.<_<

Robiąc cały ten szum wkoło Bulletstorma chcą odciągnać uwagę polskich graczy od najlepiej sprzedającej sie serii gier FPS na konsole w Polsce

.Nie widzę innego wyjścia. To wszystko z mojej strony.

 

Może zapłacili może nie...Xboty zaraz pewnie Cię wyśmieją mimo iż nie jest to bezpodstawny argument. Coś naprawdę może być na rzeczy. Ale mimo wszystko ok niech ten Bulletstorm ma to 9- a KZ3 8+. Najważniejsze jaką my sobie wyrobimy opinię. Butcher ma jednak u mnie małego minusa,ale i tak uważam że to świetny zgred :D

Odnośnik do komentarza

Tego fenomenu Bulleta też nie rozumiem. Grafa w KZ3 zasługuje na uznanie bo różnicę widać gołym okiem: więcej (mnóstwo) obiektów, super gra świateł etc. a skoro w tej materii KZ2 dostał 10 a w KZ3 jest lepiej a niby gorzej to...sam już nie wiem.

Poza tym znowu te narzekanie na fabułę: może przegapiłem ale to miał być scenariusz rodem z Hollywood czy co? W Bullecie żenua tez jest i...?

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Nie chce wysuwać aż tak pochopnych wniosków,ale niestety doszedłem do podobnego zdania przy ocenie MOH.Mogli dostać jakieś extra materiały na temat B3 wcześniej,może od Epic dostaną GOW3 wcześniej do ogrania i znowu beda jedną z pierwszych gazet na świecie z recenzją,a to napedza sprzedaż.

 

i Moim zdaniem tutaj Litwin masz 100% rację !

Odnośnik do komentarza

Coś wam powiem , to moje przemyślenie całej tej ''afery ocenowej''.

Bulletstorm to gra polskiego studia , prawda?

Moim skromnym zdaniem chłopaki z People Can Fly zapłacili za te wszystkie reklamy w PSX-ie , łącznie z oceną dla ich gry.<_<

Robiąc cały ten szum wkoło Bulletstorma chcą odciągnać uwagę polskich graczy od najlepiej sprzedającej sie serii gier FPS na konsole w Polsce

.Nie widzę innego wyjścia. To wszystko z mojej strony.

 

Szkoda masa że jednocześnie nie zauważyłeś, że KZ3 jest również sporo reklamowany w PSXE od przynajmniej dwóch numerów, a samo Sony ma najwięcej miejsca na reklamy w PSXE.

 

Masz spore problemy z rozumieniem słowa pisanego,co?Pisałem o ocenie cząstkowej za grafike,a nie końcowej.

 

Mam nie mniejsze problemy niż ty z przyswojeniem czegoś tak podstawowego, że nie istnieje coś takiego jak obiektywna recenzja/opinia. Dotyczy to również grafiki.

Odnośnik do komentarza
Coś wam powiem , to moje przemyślenie całej tej ''afery ocenowej''.Bulletstorm to gra polskiego studia , prawda? Moim skromnym zdaniem chłopaki z People Can Fly zapłacili za te wszystkie reklamy w PSX-ie , łącznie z oceną dla ich gry.<_<Robiąc cały ten szum wkoło Bulletstorma chcą odciągnać uwagę polskich graczy od najlepiej sprzedającej sie serii gier FPS na konsole w Polsce.Nie widzę innego wyjścia. To wszystko z mojej strony.
Szkoda masa że jednocześnie nie zauważyłeś, że KZ3 jest również sporo reklamowany w PSXE od przynajmniej dwóch numerów, a samo Sony ma najwięcej miejsca na reklamy w PSXE.
Masz spore problemy z rozumieniem słowa pisanego,co?Pisałem o ocenie cząstkowej za grafike,a nie końcowej.
Mam nie mniejsze problemy niż ty z przyswojeniem czegoś tak podstawowego, że nie istnieje coś takiego jak obiektywna recenzja/opinia. Dotyczy to również grafiki.

 

To co widzimy prędzej można ocenić od tego co lubimy,bo każdy lubi co innego(tak samo jak to że te same suplementy diety działają różnie na na te same organizmy jakim jest człowiek).Co do reklamy K3 to z niej nic nie wynika,każdy może dać reklamę jak ma środki,kwestia czy nie poszły"załączniki"do reklamy.Powiem krótko,moge zrozumieć że komuś typ rozgrywki bardziej odpowiada od tej z K3,ale nie przekłamujmy rzeczywistości,każdy kto widział K3 i Bulleta,wie że jest spora różnica w grafice na korzyść K3.Przy recenzji Bulleta nie było zachwytów na grafiką,jak w przypadku K3 a jednak oceny są takie same.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ja już tłumaczyłem wcześniej dlaczego Butcher był skory wystawić to samo Bulletstormowi i KZ3 w kwestii grafiki. Jak nie dociera to trudno.

 

No kuva a kim ty jesteś by pisać takie teksty?Jedyną i nie omylną wyrocznią lub jakimś graficznym autorytetem?Ja swoją opinie opieram po tym co ludzie piszą na ten temat(forum,gazety branżowe),czyli wyciągam średnia z większości a ty jako kontrargument masz własne zdanie,które z reguły musi być "fajne".Do tego jako posiadacz Xboxa i jego wierny fan jesteś mało wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Coś wam powiem , to moje przemyślenie całej tej ''afery ocenowej''.

Bulletstorm to gra polskiego studia , prawda?

Moim skromnym zdaniem chłopaki z People Can Fly zapłacili za te wszystkie reklamy w PSX-ie , łącznie z oceną dla ich gry.<_<

Robiąc cały ten szum wkoło Bulletstorma chcą odciągnać uwagę polskich graczy od najlepiej sprzedającej sie serii gier FPS na konsole w Polsce

.Nie widzę innego wyjścia. To wszystko z mojej strony.

 

Tjaaa..Eurogamerowi czy Famitsu pewnie tez zaplacili!

Prawda jest taka ze ocena KZ3 w PE wcale nie odbiega od sredniej (85/100) a Bulletstorm zdaje sie, bedzie na porownywalnym poziomie.

Edytowane przez Magik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

primo weź przestań się ciskać

 

secundo jak masz mózg to go zacznij używać

 

tertio nie jestem żadnym graficznym autorytetem, wystarczy przyjąć do wiadomości że również grafika może podpadać pod gust

 

quatro w ocenie nie wlicza się tylko poziom techniczny ale design, krajobrazy, klimat lokacji itd

 

quinto twoja opinia oparta na tym co mówisz myślisz że za to jest wiarygodna? :D

 

sexto pomijając tą żenującą napinkę, to jak już cię tak boli ta ocena w PSXE to przestań kupować ten nieobiektywny, niezgodny z prawdą większości forumowiczów i znawców magazyn. Tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak nie domówienie się namnażają,zaczeło sie od halo,później MOH,teraz Bullet.

Halo i Bullet?

Zarowno H3 jak i Reach maja srednie powyzej 90/100 zatem opinia Butchera nie odbiega zbytnio od powszechnej opini recenzentow na calym swiecie.

Pierwsze recki Bulleta rowniez sa bardzo pozytywne (Eurogamer - 9, Destructoid - 9, IGN - 8) wiec gra zostala bardzo dobrze przyjeta nie tylko przez Polskich krytykow.

Moze zagrajmy napierw w pelna wersje zanim zaczniemy z gory wrzucac gre do wora z napisem "sredniak" po szesciominutowym demie.

Odnośnik do komentarza

Prędzej moje dowody można nazwać argumentami niż twoje odczucia.Też jestem za pisaniem o grze,tylko co tutaj robi Mazzeo skoro nawet nie ma PS3?Robi zadyme jak w dziale BC2,a mi od samego początku chodziło tylko o nie konsekwencje w ocenie grafiki w K3.Ponieważ nie dyskutuje z głupcami,bo na ogół sprowadzają mnie do swojego poziomu a później pokonują doświadczeniem,więc od teraz nie odpowiadam na posty Mazzeo,mimo jawnych podpuch.Czekam na pierwsze opinie graczy,czy faktycznie nie ma szału z grafą w K3(nie jest dla mnie priorytetem ale jako facet doceniam piękno :P )

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do grafiki i porównania K3 i B. Mazzeo -owszem jednemu laikowi czy drugiemu bolkowi, który gra w "gierki" nie znając tematu może podejść bardziej kolorowa grafika w Bulletstormie aniżeli stonowany K3, ale na Boga my tu mówimy o recenzencie, który chyba umie odróżnić kwestie czysto estetyczne od tych technicznych i dizajnerskich. Killzone 3 jest ładniejszy od Bullestorma i to jest fakt.

 

Rozumiem, gdyby te dwie recenzje pisały inne osoby, ale skoro był to ten sam recenzent i recenzja obok recenzji widnieją dwie takie same oceny przy grach gatunkowo podobnych między którymi może nie ma przepści w kwestiach oprawy graficznej - bo takowej już na tej generacji nie będzie przy tytułach AAA- to coś tutaj jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To na rozluźnienie pośladów Launch Trailer:

 

 

Super trailer. Widać będzie misja gdzie trochę odeszli od konwencji jak Bungie w Reach, heh. Chyba, że to jakaś cutscenka.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ciężko zbić argumenty Litwina, z którym w pełni się zgadzam. Ale z drugiej strony nie rozumiem Litwin jednego - czemu się tak przejmujesz? Wszyscy wiemy jak kontrowersyjne potrafią być noty, ale at the end of the day, noty to tylko noty i nie ma na świecie osoby, która nie ma do nich dystansu.

 

@Mezzo - dawno tyle głupot nie czytalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...