Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 3-4 razy z rzędu ktoś powtorzył dwa razy ostatnie słowo :) ale na szczęście się uspokoiło.

 

Co do kampani to dodając wszystkie etapy do siebie wyszło mi 5 godzin 10 minut i 2 sekundy. Grałem na weteranie.

To samo co w dwojce. Nie liczy powtorzen danego etapu, a w K2 jakby wszystko razem zsumowac to mam ok 4 godzin (chyba nawet niecale).

Odnośnik do komentarza

Dla mnie EK to RMP i OST (pudełeczko też git!) - Ciupie już w multi i nie liczę na 2x/24h. Doświadczenie zapierdziela niesamowicie, więc faktycznie - dajmy już z tym spokój. Napiszcie lepiej co sądzicie o mapkach - mnie ilość detali powala!

 

Rety, czy te punkty i mnożnik to naprawdę tak ważna kwestia? Przecież na początku doświadczenie zdobywa się szybko i spokojnie można to nadrobić. Nie wiem po co w ogóle tego typu bonusy.

 

Inna sprawa, jeśli ktoś zapłacił więcej tylko i wyłącznie dla ww. dodatków, ale to imo też dziwne. Bardziej cieszy mnie estetyczne wydanie gry plus jakieś sensowne dodatki, jak mapy czy OST.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, jeśli ktoś zapłacił więcej tylko i wyłącznie dla ww. dodatków, ale to imo też dziwne. Bardziej cieszy mnie estetyczne wydanie gry plus jakieś sensowne dodatki, jak mapy czy OST.

 

Mnie cieszy metalowy box bo mam na punkcie takowych joba. Nie zależy mi na kodach 24h ale wkurza mnie jak ktoś robi ludzi w ch.uja-napisali że dostane kody to chce je dostać, a jak nie to jakaś rekompensata i tyle.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, jeśli ktoś zapłacił więcej tylko i wyłącznie dla ww. dodatków, ale to imo też dziwne. Bardziej cieszy mnie estetyczne wydanie gry plus jakieś sensowne dodatki, jak mapy czy OST.

 

Mnie cieszy metalowy box bo mam na punkcie takowych joba. Nie zależy mi na kodach 24h ale wkurza mnie jak ktoś robi ludzi w ch.uja-napisali że dostane kody to chce je dostać, a jak nie to jakaś rekompensata i tyle.

 

 

Dokładnie - ultima nie odpisała na mojego maila, ale wysłali rabat na zakup:

 

Szanowni Klienci!

Dziękujemy za złożenie zamówienia na grę Killzone 3 w naszym sklepie.

Przesyłamy kod uprawniający do zakupu Machine Guna z rabatem 30zł!

Po dodaniu produktu do koszyka należy wpisać kod:

MACH-100007A5E5B1

i cena automatycznie ulegnie zmianie na 59.90zł

Kod jest ważny do 2

 

Szkoda, że nie interesuje mnie taka promocja i o ile dobrze pamiętam to już po zamówieniu mogłem z niej skorzystać. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to śmiało korzystajcie z kodu.

Odnośnik do komentarza

Też dostałem ten e-mail , a najlepsze że kod jest identyczny jak twój hehe , więc pewnie może i 1000 osób wziąć ten karabin ze zniżką ... Normalnie poczułem się wyjątkowy , nie bójmy się tego powiedzieć Ultima dała ciała z tą premierą (problemy z DLC , paczkomaty itp.)

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Steelbox prezentuje się wyśmienicie.

Wczoraj pograłem jedynie singla i muszę powiedzieć że bawiłem się świetnie a to chyba najważniejsze.

Multi zostawiam na weekend 8)

 

 

Co do kodów z ultimy - niech wypowie się ktoś kto zapłacił przy zamówieniu - może czekają na potwierdzenie odbioru z DPD przesyłek pobraniowych. Nie zdziwiłbym się gdyby nie wysyłali kodów właśnie z tego względu - ktoś nie odebrał (nie zapłacił) to z jakiej racji mieli wysłać mu maila z kodami.

Odnośnik do komentarza

Steelbox prezentuje się wyśmienicie.

Wczoraj pograłem jedynie singla i muszę powiedzieć że bawiłem się świetnie a to chyba najważniejsze.

Multi zostawiam na weekend 8)

 

 

Co do kodów z ultimy - niech wypowie się ktoś kto zapłacił przy zamówieniu - może czekają na potwierdzenie odbioru z DPD przesyłek pobraniowych. Nie zdziwiłbym się gdyby nie wysyłali kodów właśnie z tego względu - ktoś nie odebrał (nie zapłacił) to z jakiej racji mieli wysłać mu maila z kodami.

 

 

Ja płaciłem przelewem 3/4 tygodnie temu. Kodów nie mam, ale ten temat już zakończyliśmy. :) Co do Steelboxa jest super, ale obadaj koniecznie OST i RMP!

Odnośnik do komentarza

Ktoś zje.bał sprawę audio w polskiej wersji jeśli chodzi o Rico. Często możemy usłyszeć jak Rico mówi głosem ziomka,który podkładał mu głos w KZ2,a nie Boberka.

Na przykład przy podsadzaniu na wyższe kondygnacje?

Odnośnik do komentarza

Jestem 2 rozdziały do końca i na razie to co mogę powiedzieć to to, że gra jest pod niemalże każdym względem lepsza od dwójki. Jestem fanem tego ciężaru postaci z dwójki więc wolałbym, żeby on jednak został, ale wiem, że zbyt wiele osob na niego narzekało, dlatego to zmienili. Jednak to co dzieje sie na ekranie momentami przechodzi pojecie. Grafika to zyleta, tekstury brzytwa. Zobaczymy koncowke, ale Rico jest lepsza postacia, Sev tez. W ogole wszyscy sa wyrazniej zarysowani, bez dwoch zdan. Widac tez szkole Uncharted - teraz wszyscy sie wzoruja ;)

Odnośnik do komentarza

Za mna spora juz czesc gry i tak - odczuwa sie czasami brak synchronizacji, co gorsza, dzwiek dla mnie przy przerywnikach jest czesto slabo nagrany, przez co mamy wrazenie, ze te wszystkie pojazdy to takie leciutkie zabaweczki...

Przy metalukruszu bylo poki co najgorzej - zero feelingu, a przeiez powinien byc bas, dobre dzwieki metalu, a nie jakis sunacy po wysypisku gazik, mijajacy takiego potwora o centymetry...

 

Co wiecej - fabula, zgadzam sie w 100% z malkontentami, jest po prostu slaba, od samego poczatku wiadomo jak sie potoczy, brak jakiegos (pipi)niecia w sytuacji, a podobno do konca gry nic sie juz nie zmieni...

 

Wszystko inne poki co na plus - grafika ryje beret, zroznicowane misje - klimat miejscami, jakbym ogladal Terminatora, szkoda tylko, ze w multi czasami zdarzaja sie lagi. Przerwa na sprzatanie mieszkania i wracam dalej do walki. :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to ja też niestety dołożę trochę dziegciu do tej beczki miodu.Elita to jest niestety cień tego trybu z K2 :angry2: Liczyłem co najmniej na takie samo wyzwanie , a tak to nieraz się zastanawiałem czy to rzeczywiście Elita.Przeszedłem to łącznie w ok 9 godz. czyli o 3 godz. dłużej niż na normalu.W dwójce męczyłem się z Elitą bodajże ok. tydzień po jakieś 3-5 godz dziennie, ale przynajmniej satysfakcja z przejścia była naprawdę ogromna.A w K3 czułem po prostu zawód.No cóż , szkoda , mam nadzieję , że multi wynagrodzi mi taką sobie historię i fatalne zakończenie.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem "dżunglę" i chyba na tym się skończyła moja przygoda z trybem single w tej grze. Nie żeby było słabo (jest chyba lepiej niż w K2),ale mam już dosyć takich samych strzelanek FPP, które różnią się tylko oprawą i realiami, a gameplayowo mamy do czynienia z kopią CoDa. Fabularnie jest słabo, więc tym bardziej przygoda nie wciąga. Grafika super, ale nie wgniata mnie w ziemię (mam wrażenie, że tekstury w k2 były równiejsze, w k3 można całkiem czesto znaleźć takie z epoki ps2, bez wchodzenia w największe dziury). Pokpiono stronę audio, a właściwie dubing i jego synchronizację. Głosy brzmią strasznie sztucznie i przez to wszystkie faki śmieszą i nie dodają autentyczności temu co widzimy na ekranie. W grze akcji taki motyw nie przejdzie. Granie w multi (mimo kilku wpieniających motywów)daje radę i najbliższe tygodnie spędzę przy tym trybie. Jak narazie zgadzam się z oceną Butchera dla tej gry

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

no będę kontrowersyjny. pograłem trochę i gierce dam te 9/10 (zaplusowało multi) dam 9+ jak poprawią paczem te 3d. movem fajnie sie smiga, gierka ładnie wygląda, nie nudna, multi tez ok, na minus oprawa 3d, fabuła (jak by była na tyle ważna) imo polska lokalizacja (przełączam sobie na ang i jest git), drobne bugi. więcej grzechów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

no będę kontrowersyjny. pograłem trochę i gierce dam te 9/10 (zaplusowało multi) dam 9+ jak poprawią paczem te 3d. movem fajnie sie smiga, gierka ładnie wygląda, nie nudna, multi tez ok, na minus oprawa 3d, fabuła (jak by była na tyle ważna) imo polska lokalizacja (przełączam sobie na ang i jest git), drobne bugi. więcej grzechów nie pamiętam.

 

To jak w końcu z tym 3d , Rzeźnik zachwala, dużo userów też, jednak niektórzy na nią narzekają. Może to wina TV ? sam przymierzam się do kupna TV 3D i zacząłem interesować się tą kwestią.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

wątpie ze wina tv, ja mam Panasa kumpel sony bravie, i tak samo kiepawo wygląda w tych samych momentach. odniosłem wrażenie, ze podczas tworzenia gry w polowie prac sony powiedzialo ze gra ma być w 3d. i pół gry wygląda balasiarsko a druga połowa bez zastrzerzeń. szczególnie moment

początek jak idziemy higami na misje treningowa i później jest ten sam moment w grze w polowie gry i 3d wygląda nieporównywalnie lepiej w tym drugim momencie

co mnie dziwi :blink: ten sam moment i co innego na tv. nie wiem gdzie baczer widział te dymy i lasery wychodzące z ekranu i łuski nad głową. polowa gry wygląda dobrze a druga to jakiś żart. pamietam ten tekst po e3 "najlepsze 3d w zyciu" bullshit, stardust hd 3d zjada killzone 3 na raz. (wiem ze to 2 rózne gry i różnią się "budową" ale chodzi o efekt 3d)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...