Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktos kolekcjonerska edycje bo niby mial byc bonus double points przez pierwsze 24 godz i odblokowane umiejetnosci a nie ma.... czyzby sciema ???

W EK nie ma nic takiego, jest natomiast w EH.

Swoją drogą to GG z(pipi)ało mi grę tym bonusem, mam już 25lv i chyba 47 punków na ulepszenia, z tym że mineło już 36 godzin ,a nadal wszystko działa..cała przyjemność z odblokowania broni czy perków prysła...sam sobie jestem winny, bo mysłałem że to działa tylko realne 24h, a tu chyba 24h gry online.

Kody działają przez 24 godziny GRY W MULTI.

Odnośnik do komentarza

hmmm, no to spokojnie mozna dodac cale 30-40 minut :teehee: Fakt, mialem miejscami 10-15 zgonow, ale jakos za specjalnych trudnosci ta gra nie sprawia. No coz - w sumie o prawie kazdej grze w dzisiejszych czasach mozna powiedziec, ze jest krotka... W takich tytulach jak HALO, COD czas gry jest przedluzany ze wzgledu na wysrubowany poziom trudnosci (w HALO znakomity AI przeciwnikow) na Normalu tez mozna lyknac w 5-6 godzin...

 

Co nie zmienia faktu, ze jednak od exclusivow oczekiwalbym czegos innego. Jak uslysze wczesniej, ze Uncharted mozna przejsc w podobnym czasie, naprawde kupie gre z drugiej reki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

hmmm, no to spokojnie mozna dodac cale 30-40 minut :teehee: Fakt, mialem miejscami 10-15 zgonow, ale jakos za specjalnych trudnosci ta gra nie sprawia. No coz - w sumie o prawie kazdej grze w dzisiejszych czasach mozna powiedziec, ze jest krotka... W takich tytulach jak HALO, COD czas gry jest przedluzany ze wzgledu na wysrubowany poziom trudnosci (w HALO znakomity AI przeciwnikow) na Normalu tez mozna lyknac w 5-6 godzin...

 

Co nie zmienia faktu, ze jednak od exclusivow oczekiwalbym czegos innego. Jak uslysze wczesniej, ze Uncharted mozna przejsc w podobnym czasie, naprawde kupie gre z drugiej reki.

 

Z tym, że w Halo jest info, że grę dla pełnych doznań należy przechodzić na poziomie Heroic. Halo nawet na normalu jest dłuższe, ale to już kwestia zasad gry. W KZ wroga położysz celną serią w dynię, a w Halo trzeba przynajmniej całego magazynku. Mogliby wydłużyć wypuszczając DLC tyle, że po drugiej stronie barykady.

Odnośnik do komentarza

czy ma ktos kolekcjonerska edycje bo niby mial byc bonus double points przez pierwsze 24 godz i odblokowane umiejetnosci a nie ma.... czyzby sciema ???

W EK nie ma nic takiego, jest natomiast w EH.

Swoją drogą to GG z(pipi)ało mi grę tym bonusem, mam już 25lv i chyba 47 punków na ulepszenia, z tym że mineło już 36 godzin ,a nadal wszystko działa..cała przyjemność z odblokowania broni czy perków prysła...sam sobie jestem winny, bo mysłałem że to działa tylko realne 24h, a tu chyba 24h gry online.

Kody działają przez 24 godziny GRY W MULTI.

 

na http://www.game.co.uk/PS3/Shooter/First-Person/~r353461/Killzone-3-Collectors-Edition/ piszá

 

"Unlocks all weapons and abilities for your first 24 hours of multiplayer gameplay.

Lets you rise through the ranks faster by earning experience points at twice the normal rate for your first 24 hours of multiplayer gameplay.

"

 

a sprawdzalem kilka razy i nic nie mam

Odnośnik do komentarza

Gdy wy już przeszliście tryb single, i wspinacie się po drabinie fragów w multi, ja nadal nie dostałem swojej kopii :/. Ultima i cholerne paczkomaty zawaliły sprawę na całej linii... A może mi ktoś powiedzieć czy w fabule można się spodziewać jakiegoś twistu który zapowiadał by KZ 4 ?

 

Do mnie dzisiaj napisali (2 dni po tym jak zapytałem o kody), że oni takowych nie mają. Powinny być w grze, odpuściłem już temat i więcej nie zamówię u nich. Co do paczkomatu - korciło mnie, aby zrobić tak jak Ty i jeszcze w nocy jechać, ale ostatecznie i tak bym nie grał po powrocie do domo ok 1/2 nad ranem, środek tygodnia i rano trzeba wstać.. A w środę o godzinie 15 był kurier.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, ale koncowka nie napawa dobrze na kolejna czesc jezeli chodzi o warstwe fabularna.

 

Cholera, cala gra jest w singlu swietna. Rozmach, zroznicowanie jest takie jak byc powinno. Wszystko sie ladnie uklada do samej koncowki ;/ Wszystko psuje, bo jest przebajerowana i tak perfidnie naciagnieta do granic mozliwosci ze mam ogromny niesmak ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...