Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

są mechy, są większe mapki i jest super grafa i nowe miejscówki :)

 

A widok na budynki w oddali na końcu trailera przez skokiem z jetpacka miażdży :)

 

No właśnie to jest "szok" multi a graficznie i tak niszczy większość (wszystkie ;p) fps-y.

Mówcie co chcecie ale bardziej podoba mi się niż Kryzys 2 graficznie no i pod każdym względem w zasadzie.

 

W dwójkę ani jednego meczu nie zagrałem w multi ale w trójeczce na pewno obadam tym bardziej, że nie raz słyszałem opinie, że miodnością przypomina ten z Girsów.

A to najwyższa rekomendacja ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Multi w K2 jest genialne ale chyba ktoś naćpany mogł je porównywać do tego z Gyrosów - nie ma ani jednego punktu wspólnego w obu tytułach - całkowicie inna bajka.

Nie, Ficuś nie porównał - y pod względem mechaniki.

 

Tylko miodności wiem, że to brzmi głupio ale nie raz czytałem takie opinie tu forum, serio ;] Nawet wiem (pamiętam) kto tak pisał ;p

Ale nie wiem jak to tam wygląda ważne, że jest świetny co również piszecie ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Największą kontrowersją dwójki było jej sterowanie, np ja w K2 spędziłem w multi ok 200h i jako tako szło mi zabijanie, po ponad pół roku kurzenia się płyty na półce postanowiłem odpalić grę i nie potrafiłem przez 30min praktycznie nikogo zabić, po prostu nie umiałem celować.

 

Sterowania w dwójce trzeba było się nauczyć, w inne fps sterowanie chłonie się praktycznie od razu i jedynie nieznajomość map z początku przeszkadza w znośnym fragowaniu.

 

W killzone 3 mają jednak bardziej zdynamizować ten element co choć pewnie przyciągnie do gry więcej graczy, mnie osobiście trochę niepokoi - nie chce klona CoDa/BC w świecie Killzone

Odnośnik do komentarza

sorki za podwójnego posta ale moje spostrzegawcze oko zauważyło parę szczegółów na trailerze:

 

- po pierwsze w tle tej pomarańczowej mapki zwyczajnie chodzi sobie pajęczasty mech sięgający na moje oko jakiegoś 10 piętra - raczej nie wierzę by ingerował w rozrywkę online ale jak wiemy mapki w Killzone są wariacjami lokacji z singla więc można wnioskować,że w części fabularnej będzie epicko :)

 

- po drugie na mini mapce widać,że mech do którego wsiada gracz nie jest jedynym w tym obszarze

 

- gracz gra sabotażystą z jakimś perkiem oznaczonym dwoma gwiazdkami

Odnośnik do komentarza

ogółem system rozwoju postaci ma być całkiem przebudowany, ma być więcej perków, więcej leveli i ogółem wszystkiego więcej :)

 

ojj jestem skłonny wykupić ps plus tylko dla bety killzone 3 o ile oczywiście będzie rozdawana abonamentom - ta gra to mój numer one na liście must have'ow

Odnośnik do komentarza

Ten czerwony "krzyzak" ktory pojawia na nasadce broni (1-wsza bron na trailerze), to nie celownik (chyba ten "celowniczek" masz na mysli Szymek_PL). To identyczny patent sciagniety z BFBC2-informacja ze przeciwnik zostal trafiony. I bardzo dobrze! Trzeba wzorowac sie na najlepszym multi jaki jest na rynku. I jesli sterowanie bedzie podobne jak w arcydziele Dice, to mozemy miec nowego krola multi. Co jak co, ale pieta achillesowa Kz2 bylo/jest sterowanie- to przez to ludzie przestali grac. Naprawde te sterowanie meczy, drazni i irytuje. No offence przeciwko KZ2, bo to genialna gra, tyle ze nie w muliplayerze.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

mozliwe ze cos jest nagroda za serie ofiar :P

zapowiada sie epicko i masywnie..sa nowe celowniczki i zostal kozacki dzwiek killsa

 

widze ze Ficus chyba najwiekszymi fanami kz (multi i desing) jestesmy na forum :P

ani mnie nie strasz killstreakami :P pewnie to tylko ruchomy element tła tak jak np grzyb atomowy na mapkach w dwójce. Choć w sumie w K2 były dwie interaktywne mapki (pociąg i pustynia z wybuchem) więc można spodziewać się,że w K3 spotkamy coś podobnego na kilku mapkach.

Odnośnik do komentarza

mozliwe ze cos jest nagroda za serie ofiar :P

zapowiada sie epicko i masywnie..sa nowe celowniczki i zostal kozacki dzwiek killsa

 

widze ze Ficus chyba najwiekszymi fanami kz (multi i desing) jestesmy na forum :P

ani mnie nie strasz killstreakami :P pewnie to tylko ruchomy element tła tak jak np grzyb atomowy na mapkach w dwójce. Choć w sumie w K2 były dwie interaktywne mapki (pociąg i pustynia z wybuchem) więc można spodziewać się,że w K3 spotkamy coś podobnego na kilku mapkach.

masz oko, dostrzec tego mecha :) dokladniej chodzilo mi o koncowke filmiku...koles ma latawce i lotnie...moze cos z tego

 

walek: chodzi mi o 2nowe celowniczki do standardowej broni Higow i sabotazysty...a ten X w codzie chyba pierwszy byl :)

 

dawac ta bete :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

I jesli sterowanie bedzie podobne jak w arcydziele Dice, to mozemy miec nowego krola multi. Co jak co, ale pieta achillesowa Kz2 bylo/jest sterowanie- to przez to ludzie przestali grac. Naprawde te sterowanie meczy, drazni i irytuje. No offence przeciwko KZ2, bo to genialna gra, tyle ze nie w muliplayerze.

 

Sterowanie w KZ2 to nie pięta achillesowa tylko geniusz twórców którzy dostrzegli w czym problem w innych grach, bo czuć ciężkość broni. Jak masz skilla i przegranych troche godzin w KZ2 to przestajesz czuć to sterowanie tylko czmychasz niczym królik po polance, dlatego też osoby z killzone.com pisały petycje do Guerilla aby nie zmieniali sterowania oraz dynamiki rozgrywkia ale jak widać liczy się tylko kasa :(

Odnośnik do komentarza

Nie no, deklasuje to nie, bo K2 to dalej dla mnie najlepiej wygladajacy shooter, ale wyglada lepiej i widac ze biora sobie krytyke do serca. Tak dobrej integracji z Move sie nie spodziewalem. Sadzilem ze bedzie to mniej wygodne. Coz, trzeba przekonac sie o tym na zywca.

 

No jak dla mnie wygląda lepiej, może też ma na to wpływ zmiana barw, dwójka w większości lokacji była ciemna. Wrażenie głównie wywarła na mnie pustynia, albo etap z pociągiem, ale ta lokacja śnieżna bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Teraz tylko na bete poczekać i zobaczyć jak to wygląda w akcji bo trailer to trailer może nie jest tak źle, chociaż już widać nawiązanie do MW2 na samym początku gdy zmienia tryb karabinu na lunete (bardzo szybkie przejście). Jeżeli ta gra będzie w dużej mierze przypominała MW2 połączone z pojazdami to odpuszczam sobie z ubolewaniem ową serie.

Odnośnik do komentarza

Teraz tylko na bete poczekać i zobaczyć jak to wygląda w akcji bo trailer to trailer może nie jest tak źle, chociaż już widać nawiązanie do MW2 na samym początku gdy zmienia tryb karabinu na lunete (bardzo szybkie przejście). Jeżeli ta gra będzie w dużej mierze przypominała MW2 połączone z pojazdami to odpuszczam sobie z ubolewaniem ową serie.

wszysko rozchodzi sie o balans..a tego sie nie dowiemy do poki nie zagramy...

 

fajnie...grajac w singla jest opcja invites, co oznacza odpierane zaproszen z multi...lub 2 os coopa :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

nowgamer

 

Game Modes

 

* There are three game modes: Warzone, Operations, and Guerrilla Warfare. Operations is brand new.

 

 

Key Goals

 

* It's all about your play style, everyone from casual to veteran can play.

* There are colossal and immersive experiences that only the PS3 can offer.

* Rewritten matchmaking system. Now easier to find friends.

* Specific rewards. There's always something to earn no matter how many times you play the same level.

* Bots are bigger and better than ever before.

* Stay with your friends going game to game. There's just three simple and straightforward to getting into each multiplayer game.

* There's now a squad priority headset channel.

* There's now a squad member HUD.

* There are special squad rewards.

* The multiplayer is designed to be immersive and story driven!

 

 

Entirely Reworked Career System

 

* There asre five different careers/classes.

* There are six weapons per career.

* You can rank up and earn unlock points to select abilities and weapons.

 

 

New Medic Class Abilities

 

* The Medic has been revamped. Has a protector bot that follows him around.

* The Medic special ability called 'Survive Bleed Out'. He Can respawn right where he died.

 

 

Tactical Spawn Points

 

* New tactical spawn points can be claimed by Tacticians. These allow your team to spawn in better locations. Extremely useful on bigger maps and for ambushing/rushing to weapons. These can be claimed back by the other team if not held.

 

 

Spotlight Your Character

 

* If you score the most points/are the most valuable team member, your multiplayer character features in the cut-scenes so everyone knows it was you.

* Explosive events now affect entire levels. EMP that kills all jet packs etc. Nerve gas that blocks off certain areas of map.

 

 

3D/Move

 

* Full 3D and Move support. No compromises for multiplayer.

 

 

Website

 

* Fully integrated community website.

* Track friends' news first.

* Contribute to the Killzone franchise.

* Track rewards.

 

 

Tournaments

 

* Clans and tournaments are back - bigger and better than ever.

* Unranked practice games are included.

 

Dużo nowości, widać, że chłopaki się starają.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie z kontrolerem move moze byc rewolucja w fpsach na konsoli sony i przyciagnac rzesze fanow tego gatunku gier, ktorym nie wychodzilo na padzie. Ale z drugiej strony, czy to bedzie takie latwe i praktyczne, jak obiecuje gosciu na filmie? Splitfish mial byc rewolucja, a wiekszosc graczy i tak gra na padzie...Zanim kupie poczytam opinie tych ktorzy juz beda miec to przetestowane :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...