Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy się nie popisali, ulegli bandzie cieniasów. Tyle FPSów sieciowych z 'łatwym sterowanim', to nie trzeba było zwalić i ostoje skillowców. Niech już nadejdzie ten koniec świata :/

Przy K2 też się ugięli wydając tego patcha ;/

 

Szkoda wielka szkoda.

 

PS. Litwin działaj Gdańsk też się przyłącza ;p

Odnośnik do komentarza

Kur.wa, czy w dzisiejszych czasach wszystko musi zostać spier.dolone i uproszczone bo noobstwu nie chce się nauczyć strzelać? Widać chłopakom z GG zabrakło jaj by oprzeć się pokoleniu arcadowego CoD. Grę i tak kupię bo to jedyny obok Ressistance 3 shooter na jaki czekam na konsolach. No chyba, że wyjdzie jakiś nowy Brother in arms to wtedy będą już trzy tytuły...

Odnośnik do komentarza

Będzie 4-osobowy co-op i pojazdy w MP:

http://www.thatvideogameblog.com/2010/07/14/killzone-3-4-player-co-op-confirmed/

 

This week's FirstPlay - the digital magazine for the European PSN - features a nice juicy Killzone 3 preview. It doesn't reveal any new footage of the 3D-enabled shooter but does confirm something that we've been waiting to hear about for a while; co-op.

 

The inclusion of a co-op mode has been rumored before, but the preview now tells us that despite not knowing much about multiplayer, "we do know that Guerrilla is working on a special objective-based 4-man co-op mode to go with the standard 2-player stuff."

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lg3BuX5mpDE&feature=player_embedded

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
motherh666 wrote:

 

CHEEZITS-CHRIST wrote:

 

Will the weapons still have recoil? Many want to know.

 

Yes

 

motherh666 wrote:

 

TehFlame wrote:

In addition to the question above, will the weapons still have bullet spread?

 

Yes, but addition to above, it varies from weapon to weapon, from zoomed to not zoomed, from crouched to not crouched. Its still Killzone.

 

http://boardsus.playstation.com/t5/Killzone-3/Killzone-3-Ask-the-Dev-thread/td-p/45785285/page/43

Odnośnik do komentarza

W dwójce też praktycznie cały czas ktoś nam towarzyszył, więc już wtedy dziwiłem się, że nie dali kooperacji. Założe się, że już wtedy mogli wrzucić ten tryb, tylko specjalnie trzymali to do trójki, jako nowość.

Poważnie tak myślisz :blink: dla mnie to jest bzdurne na maksa. No ale dobra ja nie o tym.

 

Czytam na stronach, forach płacze "o jeju coopa w K2 mi brakowało, wielki minus za brak coopa" itd. Ok tego, że komuś brakowało co-opa nie neguje. Mi nie brakowało ale komuś tak ok ale jak padają hasła, że przez to gra straciła itd. to mnie krew zalewa.

 

A co to coop to jakiś obowiązek? Jak można oceniać grę za to, że nie ma co-opa czy nawet nie ma multi. Dla mnie to jest nie pojęte.

 

Ale ja jeszcze nie o tym o co mi chodzi. Do tych niezadowolonych z braku co-opa. Wiecie, że jest różnica pomiędzy kampanią w co-opie, specjalnymi misjami w co-opie a specjalną kampanią w co-opie?

Bo czasami mam wrażenie, że niektórzy tego nie odróżniają.

 

Wymieńcie mi fps-y z PS3 czy nawet Xbox-a które mają co-opa w kampanii? Zaznaczam w kampanii takiej jak dla pojedynczego gracza nie żadnej specjalnej (bo te zazwyczaj są krótsze i gorsze niż te "prawdziwe"). Bo mi na dobrą sprawę do głowy przychodzi tylko Halo 3 tam była kampania 4-osobowa z krwi i kości taka jak singiel dla jednego gracza. Świta mi jeszcze Resistance 2 ale właśnie nie wiem czy tam nie było specjalnej kampanii pod co-opa.

 

Cod-y żadne nie miały co-opa w singlu. No mi na obecną chwilę żaden fps nie przychodzi do głowy z PS3/XO.

 

Jestem za co-opem szczególnie za jakimiś specjalnymi misjami w co-opie takimi jakie miał mw2. Jestem za specjalną kampanią w co-opie ale na pewno nie będę uważał za minus brak co-opa w normalnej kampanii bo mało który fps takiego co-opa posiada. "Normalna kampania" ma być przede wszystkim dla jednego gracza i mam nadzieję, że nie będzie się obrywało K3 jeżeli nie będzie posiadał tejże kooperacji.

 

A czemu Bioszoki nie mają co-opa? Tam też idealnie by pasował :whistling: szczególnie w dwójce.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wymieńcie mi fps-y z PS3 czy nawet Xbox-a które mają co-opa w kampanii? Zaznaczam w kampanii takiej jak dla pojedynczego gracza nie żadnej specjalnej (bo te zazwyczaj są krótsze i gorsze niż te "prawdziwe"). Bo mi na dobrą sprawę do głowy przychodzi tylko Halo 3 tam była kampania 4-osobowa z krwi i kości taka jak singiel dla jednego gracza. Świta mi jeszcze Resistance 2 ale właśnie nie wiem czy tam nie było specjalnej kampanii pod co-opa.

 

Cod-y żadne nie miały co-opa w singlu. No mi na obecną chwilę żaden fps nie przychodzi do głowy z PS3/XO.

 

RES 1 miał story co-op'a na splicie ; RES 2 miał osobny tryb co-op online ;

a z innych fps'ów to masz Borderlands ze story co-op on/offline ..

 

a KZ2 aż prosił się o co-op'a ... [chyba że wiadomo kto na końcu nie dał by rady 2vs1 :P]

Odnośnik do komentarza

No tak Borderlands racja tyle, że to gra robiona w zasadzie z myślą o co-opie.

 

Pewnie znalazłoby się jeszcze parę innych fps-ów. Tylko ja chciałem pokazać, że story co-op w fps to wcale nie taka podstawowa rzecz. Jest właściwie na odwrót.

 

Ja to tak jak pisałem bardziej od story co-op w K2/K3 przywitałbym specjalne misje. Tak jak w mw2 czy np. jakiś tryb "horda" teraz co druga gra oferuje coś takiego.

Ale spokojnie moim zdaniem jeszcze nic straconego jeżeli chodzi o jakiś co-op w K3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W tamtym czasie wiele gier miało ten tryb np Gearsy 2, Resistance 2, Cod World at War, albo trochę później RE5. Nic dziwnego, że ludziom brakowało tego w KZ2, choćby w postaci oddzielnych misji.

 

Podobnie ma się sprawa z Uncharted i mogę się założyć, że w trójce już będzie normalny coop (story co-op).

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Girsy 2, RE5 (paradoksalnie tylko co-op ratował tą grę) to nie fps-y a World at War miał właśnie specjalną kampanię pod co-opa. I trzeba dodać, że tak na maksa spier.doloną, że nikt w nią prawie nie grał. Ja tydzień po premierze miałem problemy ze znalezieniem graczy i to na xbox live (gdzie teoretycznie gra więcej osób). Mało tego nawet dużo osób nie wiedziało, że coś takiego istnieje w WaW.

 

Za to sukces odniósł tryb zombie (swoista horda) i teraz prawie co druga gra ma podobny tryb a zaczęło się chyba od Girsów drugich.

Za czymś takim jestem w K3.

 

Uncharted 3 i story co-op? Oby nie, oby nie, mam nadzieję, że nie będzie tego. A i szczerze to w to nie wierzę. Dobra już pomijając fps-y ale w innych grach co-op story line też wcale nie jest aż tak popularny. Są gry które moim zdaniem nie powinny mieć i nie pasuje im co-op. I do tych gier właśnie zalicza się Uncharted imo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No dla mnie akurat przymusowy coop (z drugą osobą, bądź botem) w RE5 zepsuł grę, ale mniejsza o to.

 

W Uncharted kooperacja już bardziej by pasowała, bo tam przez zdecydowaną większość gry ktoś nam towarzyszy i nie wydaje mi się, by Naughty Dog nie wykorzystało tego właśnie do coopa. Zresztą z wywiadów (choćby w Extreme) można było wywnioskować, że myśleli już nad tym przy premierze dwójki, tylko chyba im czasu zabrakło.

Z drugiej strony nie wiadomo, jak by to wpłynęło na masę skryptów, które dotykały Drake'a.

 

Podobnie jest z Killzone, Rico często towarzyszył Sevowi, więc bota można zastąpić żywą osobą.

Odnośnik do komentarza

No, że przymusowy to hu.jnia zgadzam się ale gra dla mnie była słaba itd. (nie raz to pisałem zresztą to nie ten temat) a w co-opie fajnie się grało. Przez to zcalakowałem Residenta i skończyłem go kilkukrotnie.

 

Uncharted gra napakowana akcją, skryptami, filmową otoczką i tymi całymi fajerwerkami. Moim zdaniem w co-opie nie przeżywało by się tak tego jak samemu. Poza tym często sami grami Nathanem.

 

K3 to już bardziej mi pasuje co-op (a już na pewno w K2 tak jak pisałeś) ale jeżeli gra będzie bardziej naładowana skryptami, akcją to znowu nie bardzo.

Dobra żeby nie było.

 

Ja nie jestem anty co-op (ba uwielbiam co-opy wiele gier ograłem tylko ze względu na kooperacje vide RE5) broń Boże ja sam bardzo ucieszę się jak będzie w K3 (prawie w każdej formie) tylko dla mnie to nie jest żaden mus a jedynie dodatek. I ocenienia K2/K3 pod względem tego, że nie miał co-opa jest dla mnie głupotą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To jak nie będzie 4 osobowego co-op'a czy w ogóle nie będzie 2 osobowego co-op'a ?

 

A jak będzie 2 osobowy co-op to na splicie czy tylko na multi ?

 

SłupekPL: Jeszcze Left 4 Dead 1 & 2 i ODST mają co-op'a w kampanii jeśli chodzi o FPS'y.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj odpalilem sobie mult KZ2. O rany!... nawyki z BC2 sa silniejsze, ja juz nie moge wto grac. Zeby chociaz mozna bylo 2x szybciej poruszac bronia. :whistling:... No i tradycyjnie rzadza nubiszcze z shotgun'ami. Takich to sie banowac powinno! :diablo:. Mimo wszystko KZ2 pozostaje nadal moim numerem 2, jesli chodzi o multi. Gra sie calkiem przyjemnie, zwlaszcza Warzone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...