Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik z Killzone 3 z konferencji Sony zrobil na mnie bardzo duze wrazenie, gra wyglada niesamowicie - arktyczne lokacje, jetpack, niesamowita jatka i ta woda - REWELACJA ! :o

 

Juz nie moge sie doczekac wydania gry, mam nadzieje, ze niebawem bedzie jakas beta lub moze nawet demo.

 

Sprawdzcie stage demo z Gamespotu: :)

http://e3.gamespot.com/video/6265852/?hd=1

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsza gra na PS3 jesli chodzi o targi...co mnie cieszy to zwiekszona dynamika :) jetpacki rowniez dodadza rozgrywce nowego wymiaru.

To chyba logiczne ze nie bedzie jakiegos ogromnego przeskoku graficznego...ale to zadna wada bo KZ2 po dzis dzien to najladniejszy konsolowy FPS a trojka bedzie jescze troche podciagnieta. Obok Gears3 i Bulletstorm najladniejsza konsolowa gra targow :P

Odnośnik do komentarza
Graficznie prezentuje się troszkę lepiej od K2. Może jeszcze trochę podszlifują grafikę, ale to i tak najlepiej wyglądający FPS. Z resztą, K2 nim jest do dzisiaj. Skupili się bardziej na gameplayu i dobrze.

 

Najlepszy pokaz na konferencji Sony. Ruszyli z kopa, niestety z czasem zwalniając.

 

Jestem troszkę innego zdania ;) co do samej gry, oprawa wypada bardzo podobnie ale nie w tym rzecz bo, nowe efekty, ogromne tereny i masa zadymy mówi sama za siebie, twórcy idą w dobrym kierunku. Fajnie też, że gra zyskała na dynamice i te meleekille ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Graficznie prezentuje się troszkę lepiej od K2. Może jeszcze trochę podszlifują grafikę, ale to i tak najlepiej wyglądający FPS. Z resztą, K2 nim jest do dzisiaj. Skupili się bardziej na gameplayu i dobrze.

 

Najlepszy pokaz na konferencji Sony. Ruszyli z kopa, niestety z czasem zwalniając.

 

Jestem troszkę innego zdania ;) co do samej gry, oprawa wypada bardzo podobnie ale nie w tym rzecz bo, nowe efekty, ogromne tereny i masa zadymy mówi sama za siebie, twórcy idą w dobrym kierunku. Fajnie też, że gra zyskała na dynamice i te meleekille ;]

A jaki jest Twoim zdaniem najladniejszy FPS? (Oczywiście żadnych wojenek, pytam z czystej ciekawości ;))

Odnośnik do komentarza

Szczerze cały czas ciężko mi jest ocenić, jest przecież: Halo Reach, Bulletstor, Crysis 2 no i Rage i wszystkie wyglądają kapitalnie. Oczywiście mnie najbardziej zachwyciło Halo, nie spodziewałem się takiego kopa :)

Odnośnik do komentarza

Zrozumiesz, jeżeli przestaniesz patrzeć na gry po przez dizajn, a spojrzysz pod kątem technicznym, czyli tym co mają do zaoferowania. KZ, ma na pewno najbardziej realistyczny dizajn i co do tego niema dwóch zdań, po za tym po tych filmikach ciężko jest jedno znacznie coś wywnioskować, dla tego trudno mi ocenić która gra jest the best, wszystkie prezentują wysoki poziom, żadna jakoś znacznie z pośród nich nie wystaje.

 

 

@ Grigori

 

A co ma piernik do wiatraka?

 

Nie chcę tu spamować filmikami z HR'a, więc zapraszam odwiedzić temat poświęcony owej grze i ogarnąć przedłużony gameplay z konferencji, jeżeli nie robią na Tobie wrażenia ogromne tereny jakie ma do zaoferowania HR kapitalne niebo, wszystko dookoła ostre jak żyleta a na koniec kapitalna walka w kosmosie to zwyczajnie masz klapki na oczach i moje wypociny nic nie zdziałają. Bez argumentów Twoje słowa są nic nie warte.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Halo i Halo 2 to jedne z najładniejszych gier tamtej generacji, Halo Reach przypomina, że grafika jest ważna i zrobią wszystko, żeby HR było jedną z ładniejszych gier tej generacji i moim skromnym zdanie są na b.dobrej drodze.

 

Ogromne przestrzenie? Co z tego, skoro puste, wytapetowane tymi samymi teksturami podłoża i skał? I jakieś dwuwymiarowe kępki traw gdzieniegdzie. Mówiłem już że puste?

 

Czepiasz się na siłę, akcja jest wyrwana z kontekstu i dzieje się na plaży, z założenia na plaży mało się dzieje jak widać do czasu. Tekstury skał, podłoża są świetne nie wiem co chcesz, jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma :whistling:

 

Niebo? To jest tylko kilka nałożonych na siebie tekstur. Niebo w KZ3 wygląda podobnie. W Uncharted było o ligę lepsze.

 

Chciałbym, że by każda gra miała tak na siebie na łożona tekstury nieba jak ma Reach, jak by tego było mało te tekstury mają efekty piorunów, które oświetlają je, co do Uncharted pewno masz na myśli lokacje z E3 2k9, wybacz ale IMO KZ 2 miało pod tym względem więcej do zaoferowania. O Reachu nie wspomną, nie dość, że jest mgła to coś się dzieje na tym niebie są jakieś obiekty.

 

Wszystko ostre jak żyleta? No tak, skoro zaoszczędzono na detalach otoczenia, to można sobie na to pozwolić.

 

Kolejny argument, wyssany z palca.

 

Walka w kosmosie z pewnością gameplayowo będzie ok, tak jak cała gra, ale graficznie to tutaj nie ma podniety, choć o porównanie ciężko bo nikt nie robi kosmicznych shooterów w tej generacji.

 

Nie ma podniety niby czemu ? przecież sam napisałeś, że nikt nie robi kosmicznych shooterów, przeczysz sam sobie, tak trudno napisać, że walka w kosmosie robi wrażenie a nie na siłę się zapierać? :turned:

 

A co na korzyść Killzone mogę powiedzieć od siebie? Detale, jakość tekstur, podłoża, woda, śnieg, przemyślane lokacje zewnętrzne, a nie kanion ponatykany skałami, przynajmniej 2 razy więcej detali we wnętrzach niż w Halo, oświetlenie wielowarstwowe (tego w ogóle w Halo nie ma), widoczne efekty niszczenia otoczenia.

 

Detale ok zgadzam się, dizajn robi swoje, lokacja z resztą też mocno nadrobiła, tekstury w HR są ładniejsze, ostrzejsze nie tracą tak na jakość z bliska jak te w KZ3, ale te za to są bardziej realistyczne. Śnieg prezentuje się świetnie, w HR ma być deszcz którego nie było dane nam podziwiać, był kiedyś jeden urywek i też mocno robił :) Aha nie wiedziałem, że kaniony mogą być nie przemyślane, a platforma na wodzie jak najbardziej może :blink: kolejny argument z palca wyssany, to po pierwsze a po drugie, widziałeś tylko tą jedną lokację więcej optymizmu :biggrin: A no niema aż tylu źródeł światła to fakt, co do zniszczalnego otoczenia, skrypt robi swoją jak najbardziej na plus, takich więcej proszę.

 

Trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie widzieć. Soul, bez obrazy, ale trochę jesteś za murzynami, bo wszyscy świetnie sobie zdają w branży sprawę, że siła Halo nie leży w grafice jako elemencie technicznej oprawy, więc nie ma co na siłę wymyślać. Nie każda gra musi być najlepsza w każdej dziedzinie.

 

Nie, trzeba na wszystko spojrzeć trzeźwym okiem i napisać, że nie jest tak źle jak piszę i mogę się mylić, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem w stanie napisać coś ciepłego o KZ3 i szczerze przyznać, że gra pod jakimś względem ma więcej do zaoferowania, a nie twardo wytykać jakieś rzeczy wyssane z palca. Tego określenie nie użyłem bez podstawie, Ty jak najbardziej tak, nawet nie jesteś na tyle twórczy, że by napisać coś innego, ctrl c ctrl v, LOL.

Tak jak napisałem na początku H&H2 to jedne z najładniejszych gier po przedniej generacji, H1 pokazało jakie różnice są między xboxem a ps2, także daruj sobie to cwaniakowanie na temat branży, którą tworzą tacy sami ludzie jak my. To, że H3 nie dało rady, nie było tym co miało być pod kątem graficznym nie oznacza, że HR podzieli ten sam los, wręcz przeciwnie, już teraz widać, że grafika w nowy Halo jestem jednym z głównych celów które obrało sobie Bungie i pod tym kątem nie zawiodą. A Ty jak biedny fan KZ i ps3 niestety nie zagrasz sobie w tą mega grę która wychodzi już za 3 miechy:)

 

peace, żyj długo i szczęśliwie.

 

Racja jest jak dupa każdy ma swoją.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Okladka kz3:4707171320_63cb5930e6.jpg

Okładka jak najbardziej fajna.

 

Heh tylko jest dokładnie tak jak ostatnio pisałem. Teraz okładki gier na Ps3 będą całe upaćkane w napisach: Ps Move, 3D bla bla ;/

 

Edit: No i przecież zapomniałem dojdzie jeszcze nasza vlepka PL ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłeś z PSNu ten trailer chociaż?

 

 

Tak, ściągnąłem również trailer Reach'a z xbl i uważam, że jest porównywalnie, obie gry zrobiły na mnie wrażenie, ale HR większe dlaczego? Bo przepaść między H3 a HR jest ogromna a między KZ2 a 3 znacznie mniejsza, jeszcze dodam od siebie, że Reach ma ładniejsze modele postaci :teehee:

 

pozdro 600 ;)

Odnośnik do komentarza

O ja,co człowiek to inny wzrok :P

 

 

No chyba ale nie wiem jak trzeba mieć rozmazany obraz, żeby w ogóle porównać past genowo wyglądające Halo Reach do graficznego kozaka KZ3

 

Ładniejsze modele postaci ?? Mama nadzieję że to tylko prowokacja z Twojej strony Soul :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Zwami to jak zawsze niema gadki :ninja:

 

No chyba ale nie wiem jak trzeba mieć rozmazany obraz, żeby w ogóle porównać past genowo wyglądające Halo Reach do graficznego kozaka KZ3

 

Racja jak dupa, każdy ma swoją.
Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Killzone 2 był świetny, a w multi grałem regularnie (jeszcze zamierzam poszpilać). Trójka zapowiada się świetnie, a wklejona tu okładka jest całkiem całkiem. Jeszcze głupie pytanko: rozumiem że 3D będzie opcjonalne? Czy ''gorsi'' bez nowoczesnych TV zostaną zmuszeni do kupna? Jak dla mnie to były strzał w stope.

Odnośnik do komentarza

Killzone 2 był świetny, a w multi grałem regularnie (jeszcze zamierzam poszpilać). Trójka zapowiada się świetnie, a wklejona tu okładka jest całkiem całkiem. Jeszcze głupie pytanko: rozumiem że 3D będzie opcjonalne? Czy ''gorsi'' bez nowoczesnych TV zostaną zmuszeni do kupna? Jak dla mnie to były strzał w stope.

Oczywiście, że nikt Cię nie zmusza do kupna telewizora 3D. Jest to opcjonalne. Ot, taki bajer. Co prawda, gra z tego co mówią twórcy skupia się na tej technologii ale nie jest to mus. Będzie zapewne jak przy Avatarze 3D i "zwykłym". ;)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że do czasu wyjścia KZ3 pojawi się jakiś sensowny TV 3D... bo narazie to wszystko to takie popierdółki (nie liczę PANASONICa, ale rozmiar powyżej 56 cali boli mnie kosztowo) :whistling:

 

Ja liczę na dobrą hardcorową rozgrywkę po sieci, popierdółki z move i 3d zostawiam dla szpanu przed gośćmi w domu :ninja:

Odnośnik do komentarza

U Jimmy'ego Fallona prezentowane było K3 na Bravii w 3D i zrobiło to na prowadzącym ogromne wrażenie. Wiadomo, że podniecał się na wyrost i trochę mało szczerze, ale sam muszę przyznać, że cholernie jestem ciekaw jak Killzone 3 prezentuje się w trójwymiarze. Mam nadzieję, że wraz z premierą gry, będzie można w jakimś MM czy Saturnie wypróbować ją w 3D.

Odnośnik do komentarza

U Jimmy'ego Fallona prezentowane było K3 na Bravii w 3D i zrobiło to na prowadzącym ogromne wrażenie. Wiadomo, że podniecał się na wyrost i trochę mało szczerze, ale sam muszę przyznać, że cholernie jestem ciekaw jak Killzone 3 prezentuje się w trójwymiarze. Mam nadzieję, że wraz z premierą gry, będzie można w jakimś MM czy Saturnie wypróbować ją w 3D.

http://www.ps3site.pl/jimmy-fallon-prezentuje-killzone-3/48242/

Reakcja kolesia jest najlepsza. 3D to chyba jednak przyszłość nie tylko filmów, ale i gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...