Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym filmiku ukazujacym 10-minutowy gameplay jestem swiecie przekonany, ze Guerrilla Games biora sobie do serca krytyke fanow wzgledem drugiej czesci i teraz oddadza w nasze rece produkt dopracowany w kazdym calu.

 

Co do grafiki - KZ3 to kolejna gra, ktora pokazuje jakim potworem tak na prawde jest PS3. Po trailerze z E3 bylem swiecie przekonany, ze czesc trzecia bedzie wygladac identycznie jak poprzedniczka, calosc wzbogacona zostanie o kilka nowych fajnych efektow, obsluge 3D oraz wieksze przestrzenie. Filmik, ktory wyplanal dzis rano do sieci pokazal mi, jak bardzo sie mylilem.

 

Do premiery gry pozostaly jeszcze tylko 3 miesiace i gra urywa szczeke kazdemu, ktory twierdzil, ze Uncharted 2 to szczyt mozliwosci PS3. To co dzieje sie na ekranie, efekty kurzu, wybuchów i ogolnie za(pipi)istosci do potegi setnej pokazuje, ze tym razem juz wszystkie rdzenie cella pracuja na najwyzszych obrotach. W dodatku twarze postaci tym razem wygladaja na prawde realistycznie!

 

Ta gre biore zaraz po premierze!

Odnośnik do komentarza

E, graficznie to już po tej becie multi widać poprawę czy to pod względem jakości wykonania postaci czy efektów specjalnych, czy samej jakości tekstur. A porównuję tu pełną wersję K2 do bety MULTI K3, także postęp jak najbardziej jest i pełna wersja może poważnie namieszać. Ciekawi mnie który z Fpsów: Rage, Killzone 3 czy Crisis 2 zaskoczy nas najlepsza oprawą w 2011 roku.

Odnośnik do komentarza

E, graficznie to już po tej becie multi widać poprawę czy to pod względem jakości wykonania postaci czy efektów specjalnych, czy samej jakości tekstur. A porównuję tu pełną wersję K2 do bety MULTI K3, także postęp jak najbardziej jest i pełna wersja może poważnie namieszać. Ciekawi mnie który z Fpsów: Rage, Killzone 3 czy Crisis 2 zaskoczy nas najlepsza oprawą w 2011 roku.

Czytalem zapowiedz Crysis 2 w nowym Neo+ i juz wiem, ze nie bedzie to najladniejsza strzelanka 2011 roku.

Co do Rage - gra nie jest pisana z mysla tylko o PS3, ale ukaze sie tez na X360. To oczywiscie oznacza pewne ograniczenia dla tworcow, jednak takie np Dice udowodnilo wraz z Bad Company 2, ze maszynka MS takze potrafi generowac grafe jak najbardziej na czasie. No i nie zapomnijmy, ze Rage dzialac bedzie w 60 fps'ach - w zwiazku z tym jesli chca, aby ich dzielo bylo najladniejsza gra na konsola to albo obniza jakosc tekstur, albo jak w Call of Duty zaserwuja nam "nieprawdziwe" HD.

 

Heh, tak tez zwycięzca moze byc tylko jeden :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dziwnie wygląda. Raczej będzie to szara, ponura dżungla z dziwną folrą aniżeli coś na kształt dżungli z Crisisa czy Uncharted. Oby designersko było elegancko.

To ma być dżungla na wzór tej z Avatara.

Raczej dzungla na wzór starego Medal of Honor RS, waskie korytarzyki i małe polanki-szkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...