Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

zgroza_w_dunwich-e1344068640778.jpg

 

Spis tre­ści:
 
Dagon (Dagon, 1917)
Usta­le­nia w spra­wie zmar­łego Arthura Jer­myna i jego rodu (Facts Con­cer­ning the Late Arthur Jer­myn and His Family, 1920)
Wyrzu­tek (The Out­si­der, 1921)
Muzyka Eri­cha Zanna (The Music of Erich Zann, 1921)
Szczury w murach (The Rats in the Walls, 1923)
Święto (The Festi­val, 1923)
Zew Cthulhu (The Call of Cthulhu, 1926)
Przy­pa­dek Char­lesa Dextera Warda (The Case of Char­les Dexter Ward, 1927)
Kolor z innego wszech­świata (The Colour Out of Space, 1927)
Zgroza w Dun­wich (The Dun­wich Hor­ror, 1928)
Szep­czący w ciem­no­ści (The Whi­spe­rer in Dark­ness, 1930)
W górach sza­leń­stwa (At the Moun­ta­ins of Mad­ness, 1931)
Widmo nad Inn­smo­uth (The Sha­dow Over Inn­smo­uth, 1931)
Cień spoza czasu (The Sha­dow Out of Time, 1935)
Nawie­dzi­ciel mroku (The Haun­ter of the Dark, 1935)
Posło­wie: W przed­dzień potwor­nego zmartwychwstania

 

Warto przeczytać już dla samych wytłuszczonych opowieści. Późnym wieczorem i tylko samotnie. 

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/148994/zgroza-w-dun-wich-i-inne-prze-ra-za-jace-opo-wie-sci

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Mnie ciut zawiódł, ale sumie był ok. T.j. Zew Ctulhu. Najlepszym opowiadaniem, a właściwie mini powieścią niekwestionowanie jest jednak Przypadek Charlesa Dextera Warda. <3

 

Przebieram nogami i modle się do Wielkiego Cthulhu, by gra w jego uniwersum od twórców Sherlocka Holmsa dostała choć "ósemkę".

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

trochę nałapałem Tolkiena dla dziewczyny na urodziny:

 

Władca Pierścieni Drużyna pierścienia

Władca Pierścieni Dwie Wieże

Władca Pierścieni Powrót Króla 

 

Wszystkie 3 w grubej oprawie, duży format, wydanie Amber z ilustracjami Alana Lee

 

Niedokończone opowieści

 

Miękka oprawa, format klasyczny, wydanie Amber

 

Silmarilion 

 

Miękka oprawa, format kieszonkowy, wydanie Amber

 

żałuję, że Silmarillion w takim wydaniu, ale w innym w "mojej" księgarni nie było :( Hobbita i dzieci Hurina kupię przy innej okazji, już w normalnym formacie, co by pasowało do WP. Te wydania są piękne <3 sam muszę sobie kiedyś kupić... Mam tylko nadzieję, że małżeństwo Frąców podołało i dobrze przetłumaczyło dzieło Mistrza. 

 

Tyle dobra za tak niewiele <3 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

FgQnn8W.jpg

Niecałe 40zł. Zapowiada się intrygująco.

"Krótkie wakacje Dzwoneczka nieomal kończą się tragedią. Gdy wróżka budzi się po wielomiesięcznej śpiączce, odkrywa, że całe życie, jakie znała, to tylko twór podświadomości, a prawda jest… zupełnie inna. Jaką rolę w intrydze odgrywa Cień i sam Piotruś Pan? I gdzie podziali się Chłopcy? Za odpowiedzi na te pytania Dzwoneczek będzie musiała zapłacić wysoką cenę. O ile w ogóle zdąży je poznać...".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szczerze mówiąc, nie zrozumialem za bardzo WG (i często przeskakiwałem strony)- nie jestem cierpliwym wyjadaczem literatury... Takze szacun dla Ciebie, że dałeś radę :) 

Ciekawe co po Drachu bedzie. Zbiera dobre recenzje, ale nie pisz mi, cyz jest podobny do Morfiny itd. Chcę sie zaskoczyc.

troche offtop sie zrobił, więc dodam, że zakupiłem też  całą sagę o Wiedźminie jakis czas temu oraz Zlodziejke Ksiazek dla mamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...