Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaki ostatnio mnie strasznie męczyły o "bajkę na dobranoc", jako że mam już serdecznie dość klasycznych legend, bajek i baśni (rzyg...), kupiłem na kindla "Bajki robotów" Lema. I wiecie co, to przeszło, codziennie przed snem czytam jedną im i sobie. Chyba "Dzienniki gwiazdowe" bądź "Opowieści pilota Pirxa" pójdą jako kolejne.

Odnośnik do komentarza

Dzieciaki ostatnio mnie strasznie męczyły o "bajkę na dobranoc", jako że mam już serdecznie dość klasycznych legend, bajek i baśni (rzyg...), kupiłem na kindla "Bajki robotów" Lema. I wiecie co, to przeszło, codziennie przed snem czytam jedną im i sobie. Chyba "Dzienniki gwiazdowe" bądź "Opowieści pilota Pirxa" pójdą jako kolejne.

"Wroniec" Dukaja też jest fajny. Jedna historia.
Odnośnik do komentarza

A co Rozi, Deleuze, Barthes i Barth już przerobieni? Nie oszukujmy się, w czasach gdy nikt prawie nie czyta, dobrze, że chociaż takie tytuły ktoś bierze do ręki, zresztą można gorzej trafić niż z Grzędowiczem, polska fantastyka jest pełna pułapek :v  (Empiki i inne Matrasy też).

Karny "K" zresztą należy się ogólnej promocji kultury i czytania w naszym kraju, bo później takie kwiatki jak to sprzedają się bardzo dobrze (tak zwana literatura ameb) :

2aihabc.jpg

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem po raz pierwszy Lalkę. Ciekawe zderzenie romantyzmu z pozytywizmem, z którego żadna z tych ideologii, wydaje się, nie wychodzi zwycięsko. Na pewno sięgnę też do innych dzieł Prusa.

Zacząłem teraz Sowę, córkę Piekarza Hłaski. A niedługo przyjdzie do mnie Nowy, wspaniały świat Huxleya.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z okazji dnia darmowej dostawy dziś na Matrasie wziołech:

poe-opowiesci_milosne_groteski_i_makabre

 

Jest to jeden z trzech tomów; istnieje zbiorcze wydanie, ale jednak trzy książki fajniej wyglądają na półce xd

 

wendigo-i-inne-upiory-b-iext4294476.jpg

 

Lovecraft mnie tak wciągnął w literaturę grozy, że pochłaniam ją niczym shoggothy, a do tego sam Howard chwalił Algernona, że jest jednym z lepszych.

 

No i wspominane już Grzyby
grzyby_z_yuggoth_i_inne.jpg

 

Zdjoncia będą, jak towar dojdzie do mnie.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...