Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle widzę, że nauczyłeś się grać na jego Jina, zazdroszczę ci że online wychodzą ci comba, bo ja mam ochotę pociąć się żyletką xD ...za to, że tagerem idzie mi lepiej niż Noel lol, a nią znam każde combo oO tyle, że online jak nawet widać na filmikach gdy chce robić follow up po wybiciu za pomocą 6C jest dupa bo zamiast najść ciosem na 6C cancel 6C cancel 6C i dalej drive combo lub follow up do aeriala, moja Noel robi tylko denne 6C w miejscu haha....

Odnośnik do komentarza

Bo tekken jakis taki prostszy nie trzeba sie meczyc zeby juggla posadic, a sprawnosc manualna wymagana tylko przy mishimah, generalnie wole 2D ale t5 i tak kupie z ciekawosci. Odnoscie trudnosci i wytrwalosci do 2D niech cie kolega wypowiem FragsRever czy jakos tak ktory sprzedal gre po kilku [2?] w 2 kocham to ze jak ja nie zwale manualem to siadzie a nie ze koles zrobi SS a czy cios go trafi to kwestia przypadku czy nie. Gry 2D to juz tylko dla ludzi z przydmkiem jestem hardcorem bo bez posiedzenia dluzej nic sie nie osiagnie ciekawego.

A zeby offtopu nie bylo to odnosnie BB ludzie cwiczcie bo powoli graczy zaczyna brakowac tylu ludzi deklarowalo ostra chec wspolzawodnictwa a na dobra sprawe cisne tylko z Ukyem na w miare przyzwoitym poziom (no offence overy1), ta gra naprawde nie jest trudna do ogarniecia.

Bellevar masz jakis patent na wyrywanie sie z lodu bo na dustloopie pisali cos o kreceniu 360 z klawiszami zmniejsza freez chyba o 20 klatek nie powiem napewno bo nie pamietam. Drugie pytanko o co kamman z Kara cancel?

Odnośnik do komentarza

Bellevar masz jakis patent na wyrywanie sie z lodu bo na dustloopie pisali cos o kreceniu 360 z klawiszami zmniejsza freez chyba o 20 klatek nie powiem napewno bo nie pamietam. Drugie pytanko o co kamman z Kara cancel?

Nie no wlasnie musisz ostro machac albo 360 albo prawo-lewo. Widocznie troche za slabo albo za pozno zaczynasz machac gałą ;) Oczywiscie nie z kazdego zamrozenia uda Ci sie wyrwac na czas. Trzeba machac i tyle:D Tak jak przy staggerach w GG.Co do Kara Cancel to jest to cancelowanie animacji ciosu ktory Cie powiedzmy lekko przysuwa do przeciwnika w rzut co zwieksza zasieg rzutu dzieki temu. Nie wiem jaki tam cios Hakumena ma takie wlasciwosci ale np. Litchi mam cos takiego ze robie 2C i canceluje to w B+C. Tak w miare szybko trzeba to zrobic.

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

A skąd jesteś? Poszukaj sobie jakiś graczy w swojej okolicy ;)

 

Edit: Boże, co to za pedalska buźka?

 

Powodzenia, jak w tą grę gra 5 osób w Polsce :lol:

 

No gra 5 ale np ja gdybym miał ciśnienie na tę grę bym jedną osobę znalazł w mojej okolicy, DrCzekolada chyba jest z Gryfina, a bywam tam czasami codziennie i mieszkam nie daleko. No i do Mastachiego bym mógł czasami podjechać. Także z tego co widzę wszędzie naokoło mnie grają w BB. Polska gra W BB!!!!

Odnośnik do komentarza
Powodzenia, jak w tą grę gra 5 osób w Polsce

Pfff wmawiaj se dalej, a nuż w królu wojowników dwanaście, 4'ke wymarzysz :P.

 

Prawda jest taka że graczy (Polskich) jest całkiem sporo (wiadomo przystępny poziom dalej to nie jest) tyle że większość ludzi jest "poukrywanych" sam wyczaiłem sporo Polaków z różnych miejscowości (fail że nie każdego zapisałem na PSN :F) i przy tym większość z nich do żadnego znanego serwisu nie "przynależy" (tak jak to PE albo Neo+), troche dziwne, no ale autentyczne.

 

GaScAn - Jestem z górki jak coś :P.

 

Polska gra W BB!!!!

POOO-LSKAAAA, POOO-LSKAAAA DO BOJU BIALO-CZERWONIII !!

 

Sakiu - A zamieść naszą "ostatnią" walkę, jaja urwę :f.

Odnośnik do komentarza

I tak cię sklepię Tagerem CalopS więc już przestań masta blastować ;p

 

Wczoraj pograłem troszkę w rangowych Tagerem i ...... ide się pociąć żyletką *patrzy w stronę Noel* ....

 

Czekolada @ spoko nic nie wstawię ;p

 

A skąd jesteś? Poszukaj sobie jakiś graczy w swojej okolicy ;)

Gniezno, czyli mam blisko do Poznania i okolic ;p ktoś z tych stron może? oO

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

do żadnego znanego serwisu nie "przynależy" (tak jak to PE albo Neo+)

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

 

Kurcze, te parę miechów do nowego roku naprawdę zaczyna się dłużyć. Chociaż robienie sobie nadziei by później (być może) się mocno zniesmaczyć... No nic, zobaczymy bo ciekawość mnie rozwala. ;)

 

Może uda się zrobić coś fajnego z powodu europejskiej premiery. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...