Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Taa,zmieciesz mnie raz dwa bo ja jeszcze nie za bardzo znam ruchy postaci i nie wiem co blokowac,jak wyjsc np z pod sciany i ogolnie co sie od konca dzieje,troche czasu minie zanim wszystko poznam.

 

Ale gra przednia,naprawde fajnie sie gra online,nie spotkalem sie z jakimis lagami i mimo ze mam 2 lvl to prawie pokonalem kolesia na 57 lvlu (te lvle cos znacza w ogole?),no ale jak juz mowilem,wzial mnie pod sciane i nie za bardzo umiem jeszcze robic counter,barrier burst itd,nie wiem poprostu co na co uzyc.

Odnośnik do komentarza

Znalezienie roomu bez lagów ostatnio graniczy w sumie z cudem, osobiście pykam głównie z ziomkami z uk i europy i lag jest zerowy. Ogólnie jeśli ktoś ma jedną kreskę(fioletowa ikonka bodajże) to możesz grać bez problemu-często też jest tak z ludźmi z niebieskimi ikonkami.

 

Tak swoją drogą chętny ktoś zagrać kilka partyjek? Psn mam w profilu i chętnie się ustawię.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

gra kopie po jajach

pierwszy raz widze kogos kto uwaza to za cos pozytywnego :P

 

a lvle nic nie znacza. moze tylko pokazuja kto ile gral.

 

 

jaka postacia sie uczysz grac? :>

 

Ta wiesz,on 57 lvl to pewnie z 1000 walk,a ja dopiero 2 walki rozegralem to dla mnie osiagniecie duze ze przegralem 2:1 i prawie mu pasek do zera zbilem ;p

 

Jinem,nie czytalem nic wczesniej o postaciach ani o blazblue,w ciemno odpalilem i zaczalem grac,ale jakos mialem przeczucie ze Jin jest przepakowany...i tak faktycznie jest. Spodziewalem sie ze Ragna bedzie takim drugim Sol Badguyem,gdzie nie trzeba duzo skilla,ale to chyba Jin jest wlasnie taka postacia,no ale nie wazne.

Spodobal mi sie i poucze sie nim grac,a jako sub'a nie wiem co jeszcze wezme,V13 wyglada elegancko,Haku-men to za czesty pick i chyba kazdy nim gra wiec sobie go odpuszcze,no i jeszcze Noel wydaje sie fajna.

Odnośnik do komentarza

Ok no to gyt - dodam was potem do friendsów to będzie można trochę popykać.

 

Jinem,nie czytalem nic wczesniej o postaciach ani o blazblue,w ciemno odpalilem i zaczalem grac,ale jakos mialem przeczucie ze Jin jest przepakowany

 

LOL ICE CAR

 

A tak serio nie tyle,że jest przepakowany tylko ma najbardziej zbalansowany match-up spośród wszystkich postaci-jest jednakowo dobry w każdej sytuacji and da ice is cheap jak to niektórzy mawiają.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Daj mi miesiac i bedziesz blagal o litosc :D

 

Dzis nie wiem czy bede po 21,ale od jutra napewno moge wieczorami przysiasc. Reszta poparancow poza Ukyo i Sakiu tez mi moze wyslac friend invite.

 

Aha i pytanie nooba,da sie jakos przestawic specjale odnosnie galki R3 na wlasne widzimisie?

Odnośnik do komentarza

Velius - nie powiedziałbym, żeby do Sola nie potrzeba było dużo skilla ;) Co do Jina, to nie jest przepakowany, jest jakoś czwartą postacią w grze (za V-13, Arakune i Rachel). Jeśli chodzi o bursta, to w tej części najlepiej w ogóle o nim zapomnieć i używać go tylko w sytuacjach, kiedy inaczej na pewno zginiemy.

 

Kurde, pograłbym sobie z wami. Piep.rzony YLOD ;[

Odnośnik do komentarza

Daj mi miesiac i bedziesz blagal o litosc :D

 

Dzis nie wiem czy bede po 21,ale od jutra napewno moge wieczorami przysiasc. Reszta poparancow poza Ukyo i Sakiu tez mi moze wyslac friend invite.

 

Aha i pytanie nooba,da sie jakos przestawic specjale odnosnie galki R3 na wlasne widzimisie?

 

Dobra rada, nie używaj prawej gałki....

 

No po miesięcznej przerwie dzisiaj nareszcie miałem z kim pograć w BB :) ale zrobiłem się drętwy haha, co nie zmienia faktu, że fajnie się grało.

Odnośnik do komentarza

No po miesięcznej przerwie dzisiaj nareszcie miałem z kim pograć w BB :) ale zrobiłem się drętwy haha, co nie zmienia faktu, że fajnie się grało.

 

Cała przyjemność po mojej stronie ; F

 

@Ukyo: jak uciekłeś pograłem z paroma innymi ludźmi jeszcze i lagów praktycznie nie miałem albo były tak małe,że kompletnie nie przeszkadzało to w grze-może coś z twoim łączem jest?

Odnośnik do komentarza

Hm... nie śledzę dokładnie informacji o BB, ale zastanawia mnie jeden fakt. Nigdzie nie wyczytałem jakoby BB:CS miał pojawić się w formie DLC dla posiadaczy BB:CT. Patrząc się na nowości w CS - 2 nowe postacie, pewnie do tego 2 areny i kilka pozmienianych ciosów to Arc System sobie w ch.uja leci jeżeli będą chcieli to sprzedawać po normalnej cenie. Jeszcze taki długi czas oczekiwania. Brak słów... już wole wydać kasę jak za nową grę za Super Street Fighter 4, bo z zapowiedzi dostaniemy naprawdę dużo zmian - 8 postaci, nowe areny, muzyczki, lepszy online. Wkurzam się bo już nie wiem czy kupować tego CT czy czekać na CS...

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Czekaj na CS Slide.

CS nie będzie DLC tylko nową grą. Zmian jest troszke więcej niż to co wymieniłeś. Nie to że usprawiedliwiam takie rozwiązanie. Też mi się to nie podoba. Jeżeli chodzi tak mniej więcej o zmiany:

- Każda postać ma przynajmniej po jednym nowym ciosie,

- część ciosów ma pozmieniane właściwości,

- nowe arty, nowy interfejs,

- zmiana systemu Burstów,

- nie ma Libry tylko są teraz Guard Primery,

- zmiana w wyrywaniu się z rzutów,

- nowy story mode (dzieje się to rok po tym co wydarzyło się w CT...chyba),

- 2 nowe postacie

Co tam jeszcze jest pozmieniane to już nie wiem dokładnie. Także lepiej już teraz poczekać na CS.

Odnośnik do komentarza

Tak,lepiej poczekac i nie grac pol roku;P

 

Ja tam niedawno kupilem CT i nie zaluje,wyjdzie CS to sobie kupie CS i juz,w tak duzym odstepie czasowym te kilka zlotych nie robi az tak wielkiej roznicy.

 

Sprawa wygląda tak, że ja nie mam konsoli w domu. Gram tak raz w tygodniu u brata, przeważnie w piątek, dlatego z mojego punktu widzenia wydać 200 zł na takiego CT i później jeszcze męczyć się ze sprzedażą i ponownie wydać 200 zł nie ma chyba sensu. Na razie zajmę się Demon's Souls i chyba wolę dołożyć kasę bratu do Heavy Raina i GoW3. Później sobie zafunduje SSF4... choć nie ukrywam pograłbym sobie w BB :/

Odnośnik do komentarza

Czekaj na CS Slide.

CS nie będzie DLC tylko nową grą. Zmian jest troszke więcej niż to co wymieniłeś. Nie to że usprawiedliwiam takie rozwiązanie. Też mi się to nie podoba. Jeżeli chodzi tak mniej więcej o zmiany:

- Każda postać ma przynajmniej po jednym nowym ciosie,

- część ciosów ma pozmieniane właściwości,

- nowe arty, nowy interfejs,

- zmiana systemu Burstów,

- nie ma Libry tylko są teraz Guard Primery,

- zmiana w wyrywaniu się z rzutów,

- nowy story mode (dzieje się to rok po tym co wydarzyło się w CT...chyba),

- 2 nowe postacie

Co tam jeszcze jest pozmieniane to już nie wiem dokładnie. Także lepiej już teraz poczekać na CS.

Nie ma już god-tierów. To najważniejsza zmiana :)

 

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że CS będzie o niebo lepszą grą niż CT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...