Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już god-tierów. To najważniejsza zmiana

 

Litchi i jej 20sekundowe kąba za pół życia chciałyby z tobą porozmawiać.

 

 

A tak srs pograłem sporo i jestem szczęśliwy-znerfili Nu(WRESZCIE), znerfili Arakuńca z cursem jego(ale dali +100 hitowe comba sic), coś dziwnego zrobili z lodem Jina, Tagera poprawili o 300%(jak dla mnie to jest teraz brołknięty) a co do reszty postaci jakichś specjalnych zmian nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

No ok, Litchi, Bang i Ragna są teraz zdecydowanymi top-tierami, ale napewno sporo im brakuje do takiego Arakune, Nu i Rachel, którzy w CT jeszcze trochę i byliby broken. Już nie ma rang S, top, mid, low-mid, low i shit, tylko top, mid, low-mid, rachel :) Balans napewno jest sporo lepszy. Poza tym warto zauważyć, że Litchi i Bang (w przeciwieństwie do Arakune i Nu) są dość skillowymi postaciami, a takie jak dla mnie zasługują na to żeby być w top. V-13 i Arakune idealnie zbalansowali (Arakune przede wszystkim nie może już używać chmurki jako tarczy), szkoda tylko że Rachel tak zepsuli.

Odnośnik do komentarza

20sekund lal ja Haku w niecale 10 zrobie jakies 70% bo 100% nigdy mi nie wchodzily :P

 

Pewnie opp nie miał negativy penalty i nie był po burście ; F

 

Haku to haku, 2 razy zrobi (pipi) i nie masz 1/3 paska a ta lajczi to wali wali wali wali wali i wali aż się idzie zrzygać(choć można dać wtedy łapom odpocząć wreszcie).

 

 

Poza tym jak zauważył Snejku nadszedł koniec ery Ice-carowania i mashowania przycisków-ktoś nie umie grać to nie wygra i tyle(w ct różnie to bywało). Jak dla mnie najtrudniejszą postacią w csie jest Hazama(ogarnę go, zobaczycie. Już widzę sytuację jak tylko gra wyjdzie- więcej Hazam niż Kenów w sfie na początku a potem nagły spadek(to o 98%) bo za trudny i nie wygrywam jak walę przyciski ; (

 

btw Jinowy bonus:

http://img707.imageshack.us/img707/3770/blazblue.jpg

Odnośnik do komentarza

 heh pamietam ze bbct dawales linki do combo gdzie hakumen zjada 100% heat a przeciwnik byl za tempy by burstowac (duzo razy zrobiles to potem w grze? :P)

 

te tutaj potraktuje tak samo, jako ciekawostke

 

 

 

 

ps. wyglada na to ze ten matchup sie zbytnio nie zmienil:

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie brałbym wersji PAL!

Tylko NTSC/US!

 

Pal to tylko gracze PAL!

NTSC w przypadku tej gry to całe NTSC, nie podzielone na regiony. A dwa gra w palu może mieć 50FPS zamiast 60, a to jak widać po tekkenie MEGA RÓŻNICA ( choć teraz w tekkenie tego problemu nie ma )

 

Generalnie polscy gracze powinni zakupić BB w wersji NTSC/US i cieszyć się już teraz grą z zachodnimi graczami.

Odnośnik do komentarza

TZN podzial jest, bo telewizja w europie nadaje w 720p 50hz. Chodzi pewnie o to, ze jak obraz jest nadawany w hd to zeby lecial tez w sd w palu z25 klatkami jest to latwiej zrobic. Ale to jedyne zrodlo ktore podaje ze jest 50hz, wszystkie konsole ktore wyswietlaja hd daja 60hz. Nie natrafilem na tytul ktory by wyswietlal sie w 50hz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...