Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Propo filmiku jaki zamieściłem - Koleś grający Bangiem zrobił Fail bo podbiegł wcześniej do Nu jak ta już szykowała AF, i dopiero on aktywował swojego super duper sajana.

Także ździra miała pierwszeństwo ;).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Mam prośbę. Mógł by tu ktoś strzelić linkami do screenów KOFa i BB w pełnej rozdzielczości? Tak żeby można było przykumać obydwie gry graficznie "in real". Bo nie powiem, fkurfe mnie ciekawi jak wygląda porównanie na zdjęciach w dużej rozdziałce a nie tych z googla.

Odnośnik do komentarza

Hmm około godziny zajęło mi ubicie Arcade na Hell, wcześniej spędziłem z 2h na treningu Noel LOL....

 

Anyway po zagraniu w story, odnośnie Jina

LOL ten koleś jest nieźle walnięty xD

 

 

EDIT:

Ok tak więc grę dostałem o 14 i właśnie skończyłem na dzisiaj, co mogę powiedzieć.

 

Jak dla mnie gra cudo, wszystko mi pasuje co zdarza się bardzo rzadko; Muzyka świetna, aż chce się bić po pyskach :) zdecydowanie przypadł mi do ucha kawałek z themem Jina >.>. Co do grafiki to oczywiście za(pipi)ista, a oglądanie tych spritów w akcji kosi zmysły. Łapię się również na tym, że za bardzo spoglądam na to jak lokacje zostały wykonane w czasie walki. Co do poziomu trudności, to Hell jakoś nie sprawiło mi problemów. Oczywiście tyczy się to tylko jednej postaci Noel, bo nią gram i pewnie będę grać w ogóle, choć Hakuman nieźle mną zamiatał przez jakieś 20 minut :) O dziwo V13 pokonałem w pierwszym podejściu.

 

Liznąłem też troszkę online, 3 meczyki...niestety tak jak w SF4 tutaj też są diskonektorzy, co mnie wkur@#! ... pierwszy mecz ever online i jakiś kolo lvl 31 mi się trafia...składam go jak chce i daje DC, to się pytam jak on dobił do 31 :o Tacy ludzie to porażka. Anyway drugi mecz wygrałem, w trzecim dostałem za(pipi)istego łupnia od gracza z Ragną, ale to sensownie mnie poskładał :)

 

Na uznanie zasługuje możliwość robienia replayów z walk online, za(pipi)ista sprawa....dajcie jeszcze możliwość uploadu np na youtube bezpośrednio z poziomu konsoli, albo jakiejś konwersji na PC ;o

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Tacy "miszczowie" trafiaja sie praktycznie co chwila bo gra ma przegiety system expowania - jak w pare walk mozna dobic do takiej puli to nie mam pytan.

 

Zal mnie sciska ze nawet XXI wieku ludzkosc nie jest w stanie zapewnic komfortowej, na wysokim poziomie rozgrywki przez internet dla fighterow.

W BB albo mamy ten n00b friendly (z wyjatkami, sa oczywiscie i dobrzy gracze) oficjalny (w ktorym zle moze nie jest ale spowolnienia na starcie SA) i playerowy w ktorym dolaczyc do kogokolwiek (nawet jako widz !) graniczy z utonieciem w szklance wody.

 

Po prostu zastanawia mnie kiedy w koncu bedziemy mogli powiedziec, ze online w fighterach nie jest tylko 4fun <_< .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Nie spodziewałbym się wiele po netcliencie w T6. Namco już dwukrotnie dało du'py, a ta firma zwykła nie wyciągać wniosków ze swoich błędów.

 

W SC4 przy 5 kreskach gra się jak offline prawie, więc myślę, że z tekkenem może być już tylko lepiej.

 

Prawie robi wielką różnicę.

W SC4, nawet przy najlepszym połączeniu nie jesteś w stanie blokować na refleks wszystkiego co widzisz offline.

W SFIV, czy na GGPO z Polakami jest bezlagowo, np w 3rd strike'u można spokojnie parować, a w SC4 nie można zbijać tak dobrze.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Nie spodziewałbym się wiele po netcliencie w T6. Namco już dwukrotnie dało du'py, a ta firma zwykła nie wyciągać wniosków ze swoich błędów.

 

W SC4 przy 5 kreskach gra się jak offline prawie, więc myślę, że z tekkenem może być już tylko lepiej.

 

Innymi slowy napisane jest tak ,zeby w Japonii chodzilo dobrze a reszte mamy w 4 literach :D

Odnośnik do komentarza
Tacy "miszczowie" trafiaja sie praktycznie co chwila bo gra ma przegiety system expowania - jak w pare walk mozna dobic do takiej puli to nie mam pytan.

 

Zal mnie sciska ze nawet XXI wieku ludzkosc nie jest w stanie zapewnic komfortowej, na wysokim poziomie rozgrywki przez internet dla fighterow.

W BB albo mamy ten n00b friendly (z wyjatkami, sa oczywiscie i dobrzy gracze) oficjalny (w ktorym zle moze nie jest ale spowolnienia na starcie SA) i playerowy w ktorym dolaczyc do kogokolwiek (nawet jako widz !) graniczy z utonieciem w szklance wody.

 

Po prostu zastanawia mnie kiedy w koncu bedziemy mogli powiedziec, ze online w fighterach nie jest tylko 4fun <_< .

 

Dokladnie tak, system leveli bardzo premiuje kilka wygranych pod rzad. Wczoraj w nocy (bedac na lvl.1) najpierw przegralem kilka walk i dostalem za kazda moze 10 pkt a pozniej wygralem trzy pod rzad i juz mam lvl 12 a punktow kilkanascie tysiecy).

 

Zauwazylem tez ze lista rankingowa obejmuje okolo 45 tysiecy graczy - ciekawe czy to tylko Europa czy tez moze (biorac pod uwage jak duzo jest Japonczykow) ogolnoswiatowa.

 

Odnośnik do komentarza
Sądzę, że zadowalająco jak na taką nisze (niszę?).

 

... natomiast nieduzo w porownaniu np. do SF4 ktory w dniu premiery sprzedal sie w Japonii w 86.000 egzemplarzy a do wszystkich sklepow Capcom dostarczyl okolo 2 milionow egzemplarzy. Historycznie Capcom jak dotad sprzedal okolo 27 milionow kopii gier z serii street fighter oraz okolo 500.000 automatow.

 

Odnośnik do komentarza

No ale SF4 miał ogólnoswiatową premierę jednak i to tytuł na który był mocny hype (co by nie mówić). BlazBlue natomiast nigdy mnie nie interesowało, zobaczyłem kiedyś screen z Tagerem i stwierdziłem że wygląda jak wyrośnięty trol. Gra przestała mnie obchodzić. Teraz czekam aż przyjdzie paczuszka i pewnie SF4 się pozbęde bo mnie niemiłosiernie irytujeXD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.