Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trafiłem na gracza Nu, doszczętnie mnie zniszczył...ale najlepsze jest to, że miał lvl 15 ;p

 

Narazie około 60 rangowych meczy zrobiłem i grając z ludźmi na lvlach od 20-30 czyli w moim zasięgu udaje mi się utrzymać ratio 55%-57% ;o choć nie jest to trudne bo na tych lvlach same Jiny i Ragny, więc już jakieś tam doświadczenie ze spamerami mam...

Odnośnik do komentarza

GGTP to nie tylko Włocławek. W Grudziądzu pogrywamy dość sporo w sumie w BB teraz. Także spokojnie. Poza tym Włocławek tez cos gra. Ale nie wiem czy Fuji(czy w ogole on w cos jeszcze gra) i Koji. Co do Kojiego to niech najpierw zagra a potem opluwa ta gre. Nie powiem ze gra jest jakas rewelacyjna. Wiadomo ze nie jest to GG. Ale jest dobra i mozna grac. Cieślak,Ryu i Inu wiem ze cos graja nawet i im sie w miare widzi BB i mamy mniej wiecej podobne zdanie na jej temat.

GGTP ma sie dobrze. Bedziemy grac w BB juz sie o to nie bojcie. Zreszta zobaczycie na zlocie/turnieju kolo lutego jakos.

Odnośnik do komentarza

Mogę zamówić po 235 zł za sztukę[narzut niższy od przedstawionego przez kolegę:)].

 

Wpłata na moje konto bankowe, czas oczekiwania myślę za jakiś tydzien do max półtora od momentu złożenia zamówienia. Wysyłka do Was na terenie Polski to koszt około 8 złotych. Czas wysyłki na terenie Polski: zależny od ukochanej poczty polskiej.

 

Są chętni?

 

Edit: Jedna osoba już się zdecydowała. wyjeżdzam na weekend. Bedę w Warszawie w niedzielę wieczorem jakby co.

 

Edit2: Oczywiście dostępny byłby także odbiór osobisty na terenie Warszawy. Czekam na PMki lub też możecie napisać tutaj.

 

Edit3: [przepraszam za brak polskich znakow] Mysle, ze po otrzymaniu przelewow od wszystkich chetnych osob zamowienie moglbym zlozyc na poczatku przyszlego tygodnia.[wtorek? sroda?:)]

Edytowane przez FragsReaver
Odnośnik do komentarza
No to Ukyo nami pozamiatal swoim Tagerem XD (jezeli robienie w kolko tych samych zagrywek mozna tak nazwac :P). .

A ja to juz w ogole n00bilem ze szkoda gadac (obiecam ze sie naprawie),

Suki najlepszy bo siedzial dzisiaj kope czasu przed gra, to co jego Noel wychodzilo to ma-sa-kra.

Ta gra robi sie dynamiczna chyba jednak dopiero kiedy mixy DD i AH wchodza do gry ;).

 

Oj tak jego Tager jest straszny :) V-13 zreszta tez :D

Dostałem straszne manto , ale mocno pouczajace to bylo.

 

Po wczorajszym sparingu wstalem dzis pol godziny wczesniej i przed wyjsciem z domu 30 minut krecilem w SF-4 QCF,QCF+P :)

 

 

Acha wiecie moze czy jak w player roomie sa 4 osoby to czy 2 pary graja rownolegle czy 2 gra a reszta patrzy ?

 

Edit: Jak gracie na sticku to jak macie ustawione przyciski?

 

ABC

D

 

BCD

A

?

 

 

Edytowane przez Michaelius
Odnośnik do komentarza

Dobra wczoraj miałem okazje pograć trochę w BB u Ryu i powiem że bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła ta gra. Potencjał jest i to spory. Pierwsze co rzuca się w oczy to świetna grafika a także wpadająca w ucho muzyka. Dobre brzmienia przeplatane ciężkimi riffami podoba się zresztą przyzwyczailiśmy się do takiej ścieżki dźwiękowej za sprawą GG. W sumie co do porównań właśnie z GG to nie ma to najmniejszego sensu. Gdyż prym nadal będzie wiodło pod tym względem GG to zdecydowanie lepsza i najbardziej wyważona bijatyka 2D. Trochę razi tutaj ilość postaci moim zdaniem mogło by być o dwie więcej no ale rozumiem że to dopiero pierwsza odsłona nowej serii a kolejne części są raczej pewne. Ryu obawiał się trochę mniej dynamiki w BB i miał trochę w tym racji. Może by nie było tak źle gdyby nie fakt że twórcy troszkę na bardzo pojechali z upodabnianiem się do fighterów z Guilty Geara np Ragna = HOS lub Litchi = Jam. Bardzo na + jest pomysł z niektórymi patentami i pomysłami na rodzaje ataków i broni np Noel i jej guny lub dziwne ataki oraz okrzyki Arakune. Swoją drogą pokręcona postać i czasem się zastanawiam jak twórcy wpadają na te pomysły chociaż oglądając japońską reklamę mleka którą puścił mi Ryu nic mnie chyba nie zaskoczy wśród tej społeczności. Z postaci chyba najbardziej spodobał mi się Carl chociaż i wielkolud także wpadł mi w oko. A na sieci nadal większość Jinów i Ragny ale nie ma co narzekać przecież jak świeżością był SF4 na konsolach to wtedy też były to same Ryu i Keny. Myślę że po tym co zobaczyłem oraz o informacji iż posiadacze PS3 będą mogli grać z całym światem a nie tak jak w przypadku Xo tylko z Europą no i liga SF4 która obiła mi się o uszy zastanawiam się bardzo poważnie nad kupnem PS3.

Edytowane przez Hamtaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...