Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

posiadacze PS3 będą mogli grać z całym światem a nie tak jak w przypadku Xo tylko z Europą

 

He? Coś więcej na ten temat?

 

BlazBlue tak samo jak inne twory ArcSystem zostanie wydane w europie przez 505 Games. Niestety podobnie było z Battle Fantasia, ale później nie było przeszkód by pograć sobie PALem z amerykańcami itp. :)

Odnośnik do komentarza

Naaah Ukyo to nie moja sprawka, mi tylko parę razy zalagowała z tobą jak zaczynałeś combo Ragną więc myślałem, że to twoja sprawka xD

 

Ogólnie coś dziwnie to wczoraj działało, oba HSy jakie mam nie chciały się połączyć w grze, a działały normalnie przy ustawieniach z poziomu menu PS3....

Odnośnik do komentarza

Ogolnie wersja ps3 jest region free wiec gra sie ze wszystkimi jak jest w palu to nie mam pojecia bo takowy nie wyszedl wiem za to ze wersja usa ktora posiadam i wersja jp ktora ma moj ziomek sa takie same i pozwalaja na gre z kazdym nie wiem dlaczego mialo by tak nie byc w wersji pal

 

Co do xO gry na niego nie sa region free wiec istnieje prawdopodobienstwo ze bedzie mozna grac tylko z europa

 

A szczerze to w (pipi)e mam xO bo wszyscy dobrzy gracze w euro z ktorymi gra sie jak offline ( AtTheGates , Cuongster czy jak mu tam xD reszta Francuzow jak i skromna scena Angielska ) graja na PS3

 

edit: dzieki Di xD

Odnośnik do komentarza

Dobra ludzie wróciłem z wakacji, więc tak żyje i jestem online :P.

 

Łolaboga ... ile się tu działo po mojej nieobecności, to ja lepiej wracam do ćwiczeń o-o.

 

To DLC powinni zaoferować również nam posiadaczom pierwszej edycji BB, po mniejszej cenie BTW (już spodziewam się jakie postacie mogą się pojawić, bo ich troche będzie :P).

 

PS: W jednej z budek nad plażą dorwałem włosy Ragny lol :lol:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tłukłeś, bo uwziąłem się graniem Ragną, a ty Noel ;) (ale i tak ci dziękuje, szybko nabiłem z 5-6 nowych trofeów).

 

W między czasie dołączył Shinjutsu i nabiliśmy razem trofeum double K.O :P (ale nie było mowy o komfortowym graniu przez historycznie największe lagi w historii GGPO <chyba> <_<)

 

Ale nic nie przebije akcji Sakiu kiedy jako Tager skankelował DD mojego Ragny zwykłym celnym kopem w morde XD (a odległość między nami była :lol:).

 

Bezkitu - 5 dni bez BB i jestem programowalnym botem (takim z Practice co ma stać :P).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Taa lagi z Shinem były epickie, jeszcze nigdy w takich lagach nie miałem przyjemności grać o_O nie wiem, czy to wina PSN, bo coś wczoraj szwankował w godzinach jak graliśmy czy łącza Shina, ale z tobą Czekolada i z Ukyo lagów nie mam i da się grać z przyjemnością....

 

I nie było tak źle, ciągle pamiętałeś jak grać arakune ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...