Skocz do zawartości

Gry planszowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jest, w końcu Ark Nova opanowana. 

IMG_20230411_002913.thumb.jpg.fdd575f05ec75b92142bd4b57c491e45.jpg

W trybie solo, bo tłumaczenie komuś tej gry to będzie wyzwanie. Generalnie gra fajna, chyba taka lepsza Terraformacja... Tylko po partii zastanawiam się czy tego nie sprzedać. Bo nie wiem czy będzie okazja z kimś zagrać. Albo zostawię do solo, bo było ok i myślę, że da radę się zmieścić w pudełkowym 1,5h. Wczoraj z rozłożeniem i instrukcją na kolanach zeszło mi chyba 2,5h.

Odnośnik do komentarza

Ta wiem... Naczytałem się o reaktywacji tych farb więc olałem. Chciałem wziąć Vallejo z ich Xpress ów, ale koloru nie umiałem dobrać, a u mnie w sklepie nie było. Zrobiłem podkład z czarnej matowej farby z Action i podkładu - szarego i białego a na to wash nuln Oil z cytadeli i IMO wyszło bardzo dobrze. Nie miałem białej farby by zrobić drybrush pod ten kolor. Być może spróbuję zrobić to z tego koloru, ale muszę podpatrzyć w internecie jeszcze, bo nawet mi się bardziej podoba bez dodanego koloru jak ten wash dobrze wyszedł. 

Odnośnik do komentarza
Ta wiem... Naczytałem się o reaktywacji tych farb więc olałem. Chciałem wziąć Vallejo z ich Xpress ów, ale koloru nie umiałem dobrać, a u mnie w sklepie nie było. Zrobiłem podkład z czarnej matowej farby z Action i podkładu - szarego i białego a na to wash nuln Oil z cytadeli i IMO wyszło bardzo dobrze. Nie miałem białej farby by zrobić drybrush pod ten kolor. Być może spróbuję zrobić to z tego koloru, ale muszę podpatrzyć w internecie jeszcze, bo nawet mi się bardziej podoba bez dodanego koloru jak ten wash dobrze wyszedł. 

Zaraz premiera speedpaintow v2 nowe kolory nowe zestawy i reaktywacja tylko do 2h po nałożeniu
Odnośnik do komentarza
w co gracie we dwojke?

Hero Realms
Splendor
Canvas
Papierowe podziemia
Kartografowie herosi
7 cudow świata pojedynek
Sagrada
Pandemic
Nemesis Lockdown (ale to bardziej z ziomkiem lub większa ekipa)
Teraz moja mega się wkręciła w Posiadłość Szaleństwa zreszta ja tez mega gierka z aplikacja
Frostpunk (ciezki kaliber)

I na swoją kolej czeka zafoliowany Destinies, Descent i Podróże przez Srodziemie (wszystkie maja aplikacje wymagane do grania ale powiem szczerze w mojej opini z aplikacja gra się super)

Jak widać jesteśmy takimi zajawkowiczami planszowymi sporo tytułów mamy. Gry na konsole przechodzą moim zdaniem kryzys własnej tożsamości co raz rzadziej odpalam je a mam switcha ps5 i xsx za to z planszowkami bawię się mega
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...