Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczylem dzisiaj i 5 h gry w nowego TRa to byl blysk. Definitywnie najlepsze IMO co moglo przytrafic sie tej serii. Wbijam w to, ze Lara zrobila Gale Drakeowi i ma jego zawodowego kamerzyste, rozgrywka jest magicznie filmowa. Graficznie czolowka najladniejszych gier, plynnosc na zadowalajacym poziomie. Sama rozgrywka to wartka akcja, duzo strzelania, skakania i szukania itemow - mi takie proporcje pasuja. Fajnie, ze Lara zyskala na osobowosci, zawsze miala duze cyce a emocjonalnie byla plaska. Nie mam pytan - jutro caly dzien przy konsoli mam zalatwiony.

Odnośnik do komentarza

jak sie przejdzie cala gre to jest mozliwosc powrotu na inne tereny wyspy czy nie ma takiej opcji?  chcialem pozbierac troche pier.dol ale nie wiem czy musze sie z tym wyrobic podczas przechodzenia gry czy mozna tez na spokojnie po skonczeniu fabuly sobie poszukac?

 

Ja tam od razu biegam po levelach, zbieram co sie da. Fabula gdzies na dalszy plan schodzi. W sumie taki sandbox troche. :)

Odnośnik do komentarza

Panowie utknalem. :confused: Pytanie do tych co gre skonczyli.

 

Jestem w katakumbach w podziemiach

dookola trupy itp. Rozwalilem ekipe co sie modlila do jakiejs klientki przywiazanej, teraz mam przed soba rozwalony zawor z ktorego leci gaz, zamkniete drzwi, wisi jakas stalowa klatka(?) i drzwi, ktorych nie moge otworzyc. Jak strzele i zapale gaz to klatka sie buja ale za cholere nie moge wbic strzaly i liny tak, zeby obkrecic tego zurawia z ktorego ta klatka zwisa. Jak mam te przeklete drzwi otworzyc?

Co mam robic bo juz trace moc? :>

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

o_O Nie jestem teraz przy konsoli wiec zapytam teraz.

 

 

Mam strzelic w krate? Czy w tego zurawia gdzie jest lina nawinieta, wtedy pojawia sie symbol, ze moge wbic line ale gdy naciagam cieciwe to znacznik znika i lipa. Strzelac w krate nie probowalem. lol.

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki, zapomnialem, ze line uzywa sie z R2. Generalnie myslalem, ze gra skonczy sie po podziemiach a tu prosze, czajana w lesie i polowanie z luku mnie rozwalilo. Naprawde udal im sie ten Tomb Raider. :) Gram dalej.

Za wczasu zapytaj się o co chodzi w lokacji z dzwonem i drewnianymi żaluzjami bo inaczej spędzisz tam 5 godzin... A tak na serio to współczesne gry są tak proste, że aż wstyd się pytać o taką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem, ze line wyrzuca sie z R2 - manualnie gra nie jest trudna, ale gdy pamiec szwankuje... :I Z pewnoscia nie zapomne jednak najnowszego Tomb Raidera. Swietny, filmowy tytul, bawilem sie jak dziecko czy to polujac w lesie na jelenie, czy szukajac surowcow do tuningu broni. Grafika nie raz i nie dwa dala mi po ryju. Dla mnie renesans (mam nadzieje) gier o pieknej pani archeolog. Szkoda tylko, ze pominieto plywanie i fakt, ze ubranie i wlosy bohaterki moglyby by podatne na wode. ;) Dla mnie 9/10. Polecam jak cholera.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem i powiem że jest rewelacyjna :), pewnie przejdę jeszcze raz za jakiś czas. W uncharted grałem 1,2 i powiem że nawet nie podskoczą Larze ;). Fabuła jest rewelacyjna, i trzyma za jaja jak fetyszka  :whistling:

Nawet multi którego w takich grach nienawidzę i nie rozumiem jego istnienia daje radę.

Co jeszcze można napisać NIE GRAŁEŚ OMINĘŁO CIĘ GOTY JAK UJ :banana: OCENA:9/10

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Tez własnie sobie pogrywam w nowego TR i murze przyznać, ze jestem pod Wielkim wrażeniem.

Świat, który przemierzam wgląda rewelacyjnie(design to po prostu poezja), a jakby tego było mało, to jest on bardzo wielki, także łatwo sie w nim zgubić  a przynajmniej takie sie odnosi wrażenie. Walka tez mi sie podoba. Zwłaszcza w pojedynkę, kiedy to możemy sobie pozwolić na zabawę w uniki i serie z automatu, bądź jak tam kto woli.

Nie czuje specjalnie by gra była trudna, mimo najwyższych ustawień, ale to juz sprawa drugoplanowa.

 

Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych restartów w jakie miałem okazje grac i kropek

pozdrawiam, polecam..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...