Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)e, wy(pipi)ka jak w polskiej piłce nożnej. Bez kitu, KSW chce uchodzić za najlepszą organizację w europie? To niech zrobią cos z tym sędziowaniem. Najpierw zupełnie niezasłużone zwycięstwo Chmielewskiego. A to co zrobili przy walce PUDZILLI to jakieś mistrzostwo świata. Widać było u Mariusza poprawę, lecz to i tak było zdecydowanie za mało na Anglika.

Podsumowując :

http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

 

 

 

A na plus walki Janka, Materli oraz KO Kornika brawo.gif Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Mamed to klasa jak zwykle. Tylko szkoda, że nie chce wyjechać :/

 

 

 

PS: dobrze, że nie postawiłem jednak kasy na Thompsona bo w(pipi)iłbym się znacznie bardziej.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Dobra beka na trybunach była z werdyktu walki Pudziana, przez 90% walki wszyscy dookola tylko mowili "o (pipi)a, ale go bije, bez sensu, eh kupa" a po werdykcie wszyscy lola zrobili, Thompsona ochrona wyprowadzila bo pewnie jakas bitka by sie skonczylo :D Ale co sie dziwic, jak takiego loda skrecili, mogli naciagnac na dogrywke, ale w tej i tak by Thompson wygral. Dobra jest mentalnosc polakow - jeszcze Mahmed nie zdążył po wygranej walce dojść do narożnika, a tu połowa hali już biegła po schodach do wyjścia byleby szybciej do domu dojechać :D Ilość plastikowych lalek na trybunach powodowała wymioty, i te zawodowe komenty dookoła :X

Odnośnik do komentarza

Dobra beka na trybunach była z werdyktu walki Pudziana, przez 90% walki wszyscy dookola tylko mowili "o (pipi)a, ale go bije, bez sensu, eh kupa" a po werdykcie wszyscy lola zrobili, Thompsona ochrona wyprowadzila bo pewnie jakas bitka by sie skonczylo :D Ale co sie dziwic, jak takiego loda skrecili, mogli naciagnac na dogrywke, ale w tej i tak by Thompson wygral. Dobra jest mentalnosc polakow - jeszcze Mahmed nie zdążył po wygranej walce dojść do narożnika, a tu połowa hali już biegła po schodach do wyjścia byleby szybciej do domu dojechać :D Ilość plastikowych lalek na trybunach powodowała wymioty, i te zawodowe komenty dookoła :X

 

No właśnie nie mogli. Bo tam nie daj Bóg Mariusz by odklepał albo został znokautowany i sen KSW by prysł jak bańka mydlana. A tak Pudzilla wygrał, pospolity Kowalski się cieszy, sianko się zgadza. Jest pięknie.

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem - Pudzian musiał wygrać by dalej ten objazdowy cyrk miał szanse nabijać frekwencje na największe hale w Polsce.

 

myślałem,że opłacą thomsona, a ku mojemu zaskoczeniu ten chyba nawet zaprezentował się ciut lepiej niż w pierwszej walce. A Pudzian...jest progres wyraźny z kondycją więc może gdzieś za rok weźmie się wreszcie za trenowanie walki bo coś się boje,że on dalej myśli że jest dobry w te klocki a wcześniejsze walki przegrał tylko i wyłącznie przez brak kondycji.

Odnośnik do komentarza

Ano żenada, nawet z ostatniego rzędu nie patrząc na telebim było widać kto wygrał :/ Mógł się chociaż Pudzian honorem wykazać i powiedzieć coś na temat werdyktu, a nie jakieś patetyczne przemówienia, znowu mu dadzą na KSW jakiegoś leszcza, a jak się nie uda wygrać leżąc i waląc non stop LOL kicki to sedziowie pomoga.

Odnośnik do komentarza

Walka jak na pudziana byla niezla, ale mi wydawalo sie ze jednak Thompson "prowadzil", mimo ze dostal ostre becki pod koniec to mial zawsze przewage przez wiekszosc czasu (nie wazne, ze zabraklo czasu i co by bylo za 10sekund - Walka sie skonczyla).

Co do jego przemowy... Gosc z(pipi)al widownie bo byla slaba (nie)wyraznie mowil, zeby sie bardziej postarali dla Mariusza, a KSW z(pipi)al... i mu sie nie dziwie.

Chetnie poczytam wywiady z nim po walce.

 

Co do samego Pudziana: No juz jak burak po 20s nie wygladal - jest postep, ale bic to sie musi caly czas nauczyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Thompson wy(pipi)ał ten śmieszy puchar który dostał od KSW :D

 

Nie dziwie mu się. Człowiek marnuje czas, pieniądze zdrowie na przygotowania. Walczy z całych sił, a jakieś (pipi) łepki o(pipi)ą go ze zwycięstwa w biały dzień.

 

przecież to w nocy było :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Thompson wy(pipi)ał ten śmieszy puchar który dostał od KSW :D

 

Nie dziwie mu się. Człowiek marnuje czas, pieniądze zdrowie na przygotowania. Walczy z całych sił, a jakieś (pipi) łepki o(pipi)ą go ze zwycięstwa w biały dzień.

 

 

Również nie zgadzam się z decyzją sędziów, wynik z du.py, co ośmiesza całą federację, ale zauważ, że przy tym jak Thompson marnuje swój czas, zdrowie i pieniądze, to za tą walkę pokaźną sumę zgarnął, nie oszukujmy się. Tak do końca nie został okradziony. (-_-) Wracając do walki, najsprawiedliwiej byłoby orzec zwycięstwo Anglika lub dopuścić do dogrywki - śliska sprawa z tą dogrywką, ale może nie byłoby takiej popyliny KSW. Generalnie już więcej tego oglądać nie będę, bo żenua.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Jeszcze odbija mi się gó.wnem po wczorajszej gali. Nawet nie wiem od czego zacząć. Zikic i Thompson wydymani bez mydła, a już szczególnie Zikic. Ringowi nie lepsi niż punktowi, Janek ledwo wszedł w liny, a walka już podnoszona albo przenoszona na środek, podczas gdy Sokoudjou prawie żarł te liny, a ringowy nic. W ogóle to znowu pworóciła gadka o wysyłaniu Janka do UFC. No z tym cardio na 1 rundę to myślę, że ma duże szanse... kur.wa litości... Poza tym jakieś ostrzeżenia i przerwania z dupy na niekorzyść przyjezdnych, a już wisienką na torcie była sytuacja, kiedy to pod koniec walki Pudzian, którego Thompson podciął, złapał na bezczela linę i okładał Thompsona, a ringowy miał na to najzwyczajniej w świecie wyje.bane. xD Jeszcze trybuny wygwizdały Jamesa, gdy ten złapał za mikrofon. Propsy dla niego za tę akcję. No i Mamed znowu z palcem w du.pie poddał swojego oponenta, który ciotą nie jest, ale ku.rwa no przecież Mamed z 3 ostatnimi przeciwnikami to wygrałby będąc kontuzjowanym. Niech mu w końcu ogarną jakiegoś Leitesa, bo to już się nudne robi. W ogóle ciekawe co widzowie z zagranicy mogą sobie pomyśleć, gdy Alf (Piotr Bagiński) najpierw jest ringowym, potem stoi w narożniku swojego zawodnika, a później sędziuje kolejną walkę, później znowu narożnik, a później w walce Pudziana jest punktowym xD

Sherdog od wczoraj aż huczy po tej gali, na Twitterze ponoć podobnie, generalnie młyn w necie straszny i wstyd jak ch.uj na cały świat. Jest po prostu zalew tematów na forach oraz tekstów typu: "Pudzian - Thompson : seriously the worst robbery ever" czy "I thought KSW was a good promotion. Bur I`ll never watch that shit again. " i oczywiście nie chodzi tu tylko o walkę Pudziao. A niech (pipi)ją z tym gó.wnem. Mam nadzieję, że coś wyjdzie z mmaattack, bo szykują się do zorganizowania wiosennej gali.

 

Są już niektóre wywiady po gali. Tutaj pytanie do Alfa o punktowanie w walce Pudziana:

 

 

Od 7:45, hehe.

Odnośnik do komentarza

Pytanie roku, kto kuźwa sędziował? I nie mówię o ringowym. Może wtedy by się coś zmieniło,gdyby brano obiektywnych sędziów, z różnych stref. Na dobrą sprawę cholera wie kto to, gdzie i jak. Thompson gdzieś tam się wypowiadał dla jakiegoś portalowa, ale z racji zasady- nie czytałem, bo pewnie 10% tam jest prawdy, a pozostałe 90 to wygórowany syf dodany przez autorów.

 

Ogólnie beka. Obejrzałem walkę Mameda i poszedłem od razu spać, kiedy okazało się, że wygrał. Nie chciało mi się już nic mówić na temat całej gali, bo i po co, skoro każdy widział jak jest? Podobnie nie wiem na jakiego dali reklamy w najbardziej ważnym momencie, czyli kiedy Thompson zwierzał się co mu na sercu leży. Niestety... nie było lektora, który tłumaczyłby tym imbecylom na widowni i zapewne nikt nie wiedział o co chodzi. Zdziwił mnie Martin, który od razu wystartował aby uspokajać angola. Nie spodziewałem się, że ma typ aż takie "kojones".

Odnośnik do komentarza

lubię Mariusza bo to sympatyczny facet , ma też charakter. To , co się stało wczoraj przysparza mu oczywiscie sporo niechęci , jednak to nie jego wina, to nie on sędziował.

 

 

Jednak czułem sie po gali tak zniesmaczony, że koniec. Polsat -dzieki za KSW, ja sobie inne walki pooglądam.

 

Wam faki soczyste za farse i niesmak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...