Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi historia z Rayem Borgiem, bo tez wyleciał z ropiski i niby szkło trafilo w rogówke, a na tym filmie nie widać, żeby cos mu się dzialo, w dodatku jest w brylach.

Wiec czy to ustawka czy jakiś podkład, żeby o(pipi)ilc rudego z hajsu? Jeszcze pracownicy UFC płaczą , ze myśleli ze umrą( jakby byli na safari w Iraku).

Odnośnik do komentarza

 Tak to działa. Pewnie pięć minut, po tym zdarzeniu przyjechały cztery takie same autobusy, tym razem z prawnikami. Założę się , że nawet kierowca, będzie chciał 250 000$,  bo dostał takiego szoku, jakby mu stado wilków rozszarpało rodzinę na jego oczach. No ale to jest Ameryka, a Rudy ma z czego płacić.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Żaden wałek, jak idziesz na final bossa w grze to się liczy czy go pokonasz a nie ile low kicków po evade trafisz.

 

A Conor w bielutkich trampeczkach i super audio z dystansu to genialna PRowa ustawka. Rozgłos jest, wszyscy chcą zobaczyć walki, a McGregor zostanie teraz zawieszony przynajmniej na rok, więc dalej nikt mu nie odbierze mistrzostwa i kura będzie znosić jaja. :sir:

Edytowane przez selene
zły przecinek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, selene napisał:

Żaden wałek, jak idziesz na final bossa w grze to się liczy czy go pokonasz a nie ile low kicków po evade trafisz.

 

A Conor w bielutkich trampeczkach i super audio z dystansu to genialna PRowa ustawka. Rozgłos jest, wszyscy chcą zobaczyć walki, a McGregor zostanie teraz zawieszony przynajmniej na rok, więc dalej nikt mu nie odbierze mistrzostwa i kura będzie znosić jaja. :sir:

 

Khabib ma jedyny pas w 155 obecnie. Tony też stracił swój.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ficuś napisał:

ok zobaczylem walke - sprawiedliwy wynik

 

niesamowicie asie zyebali w tej ameryce w tym american top team, po chyu sie tam pchala, bylaby mniejsza celebrytka ale miala zostac w olsztynie, a tak w 1,5 roku wyprali ja z kazdego z atutow

Zgadzam się. Ale 46-49 to raczej nie jest sprawiedliwy wynik patrząc na całą walkę.  Moim zdaniem Aśka to wygrała, ale tak jak @selene pisze, trzeba było wygrać KO czy poddaniem i nie byłoby niedomówień.

 

EDYTA:
Rose musiała ostro Aśce naklepać skoro ta na konferencji po walce wali sloganami typu "to ja jestem królową". Oj Asia się chyba skończyła i daleko odpłynęła. Chyba jak Ronda. Liczę, że niedługo Karolka dostanie shota. Choć ten split to był niesmaczny żart i chyba któryś z sędziów posuwa Felicję bo innego wytłumaczenia nie znajduje.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Powtarzam się po każdej walce JJ od przejścia do usa, równia pochyła, za to morda coraz głośniej szczeka. 1, 2 runda dla Rose, 3 JJ, 4 na dwoje babka wróżyła, 5 Rose. Z mordy galareta. Co ona pier.doli jeszcze?

U KK standardowo czyli do końca nie wiem czy wygrała czy nie, niby twardo na nogach ale swoje zbiera, niby dużo punktuje, ale delikatnie (poza strzałem co posadził JJ). Zawsze mi się ciężko te walki ogląda ale ona się już nie zmieni. Przynajmniej wie co to sportowa postawa, a nie kur.wisko rozwydrzone. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.