Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Zajebista forma Mieshy i aż przypomniał się 2015/16 i pojedynki z Ronda kiedy wchodziła przy ''Roar" - i teraz znowu.

Miesha kondycyjnie wygląda świetnie i poprawiła sporo stójkę. 5 lat przerwy i wraca namieszać. I widać, że namiesza. Super, bo zawsze jej kibicowałem.

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj UFC 265 średnie. Bez wielkich emocji wszystkie walki takie statyczne poza dwoma czy trzema wyjątkami.

Karolina wypadła fatalnie. Zawsze lubiłem, ale ona już się nie nadaje. I jeszcze po walce ten tekst, coś w stylu ''będę twoim przyjacielem'' który Penne zlała. Żadnej agresji, energii.. no szkoda.

Gane spokojnie wygrał, ale to bez niespodzianki. Tych praktycznie na całej karcie w ogóle nie było.

Odnośnik do komentarza

Jezu, jak się ucieszyłem, że Lewisowi nie wszedł żaden lucky shot, bo przecież to jest komedia jak ten typ walczy. Stoi i liczy na to, że kogoś trafi raz, a porządnie. 

 

Gane za to klasa. Gość z wagi ciężkiej, ale porusza się jak gość z dużo niższej kategorii wagowej, pięknie się go ogląda.

 

Aldo dzisiaj fajnie wyglądal, szczególnie w trzeciej rundzie, gdzie po prostu rozwalił system. Te kopnięcia i uderzenia na korpus, ta szybkość. No stary, dobry Jose Aldo. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak tam nastroje przed dzisiejszą galą? Ja widzę to tak, że Janek broni pas, przez KO w 3 rundzie, Yan pewnie gładko zdobędzie ten tymczasowy pas, Makhachev jak to ma w zwyczaju zamęczy w parterze i podda Hookera. Tybura raczej nie jest faworytem swojej walki, ale liczę na niespodziankę. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem taki pewny co do Yana. To znaczy jakbym miał stawiać hajs, to postawiłbym mimo wszystko na niego, ale Cory to świetny stójkowicz, na dodatek z przewagą zasięgu, więc wcale bym się nie zdziwił jakby to on wygrał. 

 

Nie widzę kompletnie wygranej Hookera, natomiast Janek powinien ogarnąć, ale może mieć spore kłopoty, bo Teixeira lubi wrócić z zaświatów. Mam tylko nadzieję, że cumshot Chimaev dostanie w pizdę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...