Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na przekór napisze ze dobre pytanie zadal :)

 

zauważ ze teraz w kazdym sprzecie ele. montuja pstryczki zgodnie z zaleceniami o oszczednosci energii (nawet Majewski reklamuje takie podejscie do tego tematu :)), i wlasnie sprzety ktore nie maialy takich rzeczy teraz montują wyłączniki sieciowe w jak najbardziej dostepnych miejscach by ich uzywac by sprzet nie pobieral na darmo pradu jak czuwa i to teraz taka nowosc nawet w SONY przy TV LCD chwala sie o takim sposobie oszczedzania energii w nowej serii jaka kupilem Z5500

 

wiec taki SLIM dziwne ze nie ma wlasnie wylacznika, to tak jakby sie uwsteczniali i nie byli trendy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

no w obu przypadkach mowa o oszczędności - tylko różnica dla kogo. ;]

 

Wiesz, promowanie podejścia żeby pstryczki montować w elektronice jest kretyńskie - po to wymyślono piloty, żeby można było włączać sprzęt bez podchodzenia do niego. A idea oszczędności? Phi, niech ludzie kupią sobie jedną świetlówkę energooszczędną, a nie zapas żarnikowych na całą dekadę bo wycofują, to sobie zaoszczędzą tyle ile na takim pstryczku i jeszcze więcej, no i krztynę komfortu.

Odnośnik do komentarza

chodzilo mi raczej o to ze np. taki TV tej samej firmy (powiedzmy ze pod tym samym szyldem) to pisza cuda ze to energooszczedny i ma pstryczek i ze to najnowszy model i tak dalej, jeszcze specjalne ulotki promocyjne zeby pokazac ze jest jakby to bylo cos nazdwyczajnego, a w konsoli nowszej wywalony, czyli firma jest niekonsekwentna w swoich poczynaniach i pokazuje ze te ich cuda to tylko na pokaz na cele marketingowe :)

 

PS.

mozna tylko podac dodatkowo dla "zielonych" iz SLIM na czuwaniu ok 0,36W zuzywa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no w obu przypadkach mowa o oszczędności - tylko różnica dla kogo. ;]

 

Wiesz, promowanie podejścia żeby pstryczki montować w elektronice jest kretyńskie - po to wymyślono piloty, żeby można było włączać sprzęt bez podchodzenia do niego. A idea oszczędności? Phi, niech ludzie kupią sobie jedną świetlówkę energooszczędną, a nie zapas żarnikowych na całą dekadę bo wycofują, to sobie zaoszczędzą tyle ile na takim pstryczku i jeszcze więcej, no i krztynę komfortu.

 

niestety gregori, znowu Cie ponioslo ;]

Juchy wykazał się wiedzą i odpowiedział kulturalnie, Ty za to nie masz pojecia i jestes niemily.

I jeszcze sie wykrecasz ze wiedziales ;p

Odnośnik do komentarza

Moze i masz racje Juchy, ale jak juz nieraz zauwazono Sony odcina sie od marki Playstation (zarowno jesli chodzi o gwarancje i o inne rzeczy). Moze to jest tez przyczyna braku pstryczka(chociaz glupie ps2 ma, nie pamietam czy slim tez:) Chyba ze za 2 lata wyjdzie odswiezone ps3 slim:)

co do marki to wyraznie zaznaczylem "...samej firmy (powiedzmy ze pod tym samym szyldem)..." majac wlasnie to na mysli co napisales...

 

co by nie ciagnac tematu pstryczka w nieskonczonosc zapewne jest tak jak bylo pisane juz, zapewne ciecie kosztow, dla nas gorzej bo jednak niekiedy sie przydawal...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

ja za niedlugo kupuje nowa PS3. Tak sie zastanawiam ktora wybrac. Czy 60 gigowa, podobno najbardziej wypasiona (dodatkowe wejscia usb, wysokiej jakosci komponent, wsteczna komp., itd), 80 gig w miare tania, czy wlasnie slim 120? Czy rzeczywiscie najnowsze PS3 jest najbardziej energo-oszczedne, i czy ma wbudowany wireless? Co wybrac?

Odnośnik do komentarza

wszystkie maja wbudowany wirless

 

co wybrac to Ty decydujesz bo to dla Ciebie konsola, to takie samo pytanie jak wez mi wybierz zone czy samochod :)

 

co do wersji to 60GB nie produkowane od lat wiec tylko z drugiej reki, to wersja raczej tylko dla entuzjastów, czyli ktorzy chca miec pelen wypas z kompatybilnoscia wsteczna i nie liczy dla nich sie gwarancja

 

jesli jestes zwyklym graczem nastawiajacym sie na gry PS3 czy BR to po co Ci 60GB? w takim wypadku masz do wyboru to co jest jeszcze do dostania w sklepach czyli FAT 80GB i slimy 120 i 250GB, co wybrac? to co uda Ci sie najtaniej wyrwac i oczywiscie cena adekwatna do mozliwosci, czyli FAT 80GB w cenie 10zl nizszej od slima 250GB nie jest tansza bo jednak dysk robi swoje

pamietaj tez ze slim nie ma instalacji linuxa jesli by na tym Ci zalezalo, jesli linux to slim odpada...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Czy może ktoś już sprawdzał jak działa opcja przenoszenia danych między konsolami przez kabel sieciowy? Opcja ta jest zawarta w FW 3.15. Czy zabezpieczone rzeczy też zostaną przeniesione czy mogę zapomnieć o takich save'ach? Zastanawiam się nad wymianą mojej pięknej PS3, którą zakupiłem w dniu premiery w naszym kraju w 2007 roku. Tylko czy jest w tym jakiś sens? Moja stara konsola działa super dobrze. Nigdy się jeszcze nie zepsuła. Z drugiej strony gdyby się zepsuła to musiałbym wszystkie gry i dodatki ściągać ponownie z PSN i o save'ach zabezpieczonych mogę zapomnieć. Trudna decyzja :)

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że w sklepach Agito.pl oraz Ultima.pl nowe PS3 slim mają okres gwarancji 24 miesiące, tutaj podgląd:

http://www.agito.pl/konsole/sony-playstation-3-slim-250gb.0.362626.html?cid=2095

http://www.ultima.pl/PlayStation_3_Slim_250GB/i8055/ (dopisek że gwara dotyczy konsol zakupionych po 1.10.2009)

 

Więc chciałem się was forumowicze zapytać, czy ktoś kupował konsolę w którymś z tych sklepów i rzeczywiście może potwierdzić że Sony przedłużyło gwarancję do 24 miesięcy? Może jakiś odnośnik do informacji o nowej gwarancji?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Sony daje 12 miesięcy gwary. Sklepy zgodnie z prawami Unii muszą udzielić 24 miesięcy gwarancji na sprzedawany towar, spowodu jego niezgodności z umową (czytaj zepsuje się). Mówiąc po ludzku, przez pierwszy rok naprawiasz u Sony, a w drugim roku zgłaszasz się sprzedawcy ws gwarancji.

 

EDIT Grigori byłeś szybszy ;)

Edytowane przez pawliszak
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...