Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Nic nie daje, tak samo jak czekanie po to, żeby upolować nowy model. Nawet 5 zł miesięcznie nie zaoszczędzisz kupując model z chipem 40nm.

 

Ale ok, jak ktoś chce czekać, to jego sprawa. Rozumiem, że posiadanie najnowszego modelu może poprawiać samopoczucie. Ale ja mając kasę w kieszeni bym chyba na stołku nie usiedział tylko dlatego, że w sklepach zasoby wolno schodzą.

 

No ja tak miałem :P

Tyle że bardziej się bałem o to, że zacznę gry kupować na X360 i będzie po kasie :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

mam ten nowy model cech-2104a kupiony w auchan Zory trzy dni temu, ponoc niekture mediaexperty tez go maja, i w porownaniu z premierowa swietej pamieci 60 jestem w szoku pod wzgledem chalasu wiatrakow,ta slimka od momentu zalaczenia i po kilku godzinach grania z twardego dysku te same obroty fana utrzymuje, a jak wloze plyte do napedu to dopiero slychac szum napedu ktory w porownaniu z wiatrakami konsoli jest dwa razy wiekszy, 60gb w porownaniu z ta slimka to wyla,obydwie konsole staly w przewiewnym miejscu o temperaturze okolo 27 stopni

Odnośnik do komentarza

Nic nie daje, tak samo jak czekanie po to, żeby upolować nowy model. Nawet 5 zł miesięcznie nie zaoszczędzisz kupując model z chipem 40nm.

 

Ale ok, jak ktoś chce czekać, to jego sprawa. Rozumiem, że posiadanie najnowszego modelu może poprawiać samopoczucie. Ale ja mając kasę w kieszeni bym chyba na stołku nie usiedział tylko dlatego, że w sklepach zasoby wolno schodzą.

 

no ja mogę usiedzieć.Chcę wymienić stary model 60GB na ten najnowszy wiec parę dni nie robi różnicy i wydaje mi sie ze warto poczekać na ten "najnowszy" - jakkolwiek to brzmi.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Pytam o kable bo obecnie mam zwyczajny TV Philips 32" 100 Hz Flatron i zastanawia mnie czy od razu powinienem wymienić TV na jakiś LCD Full HD czy też na razie obecny starczy. No i czy podłącze konsole do mojego Philipsa przez euro złącze z ps3.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że najlepiej gdybyś kupił jak najszybciej telewizor HD, bo PS3 w takim standardzie dopiero pokazuje pazur. Możesz się zawieść na grafice przy obecnym telewizorze, ale jeśli masz możliwość zmiany TV to śmiało inwestuj, bo różnica jest więcej niż zauważalna. Kabel HDMI kupiłem w MM, za 40 złotych i sprawdza się bardzo dobrze, zwróć uwagę na wykończenie końcówek, to jest najważniejsze. No i nie daj się nabrać na jakieś głupie numery w stylu pozłacanych końcówek lub całego kabla :P

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że najlepiej gdybyś kupił jak najszybciej telewizor HD, bo PS3 w takim standardzie dopiero pokazuje pazur. Możesz się zawieść na grafice przy obecnym telewizorze, ale jeśli masz możliwość zmiany TV to śmiało inwestuj, bo różnica jest więcej niż zauważalna. Kabel HDMI kupiłem w MM, za 40 złotych i sprawdza się bardzo dobrze, zwróć uwagę na wykończenie końcówek, to jest najważniejsze. No i nie daj się nabrać na jakieś głupie numery w stylu pozłacanych końcówek lub całego kabla :P

 

to twoim zdaniem jak powinien wyglądać dobry kabel HDMI??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś może gdzie czytał kiedy "nowy" ps3 slim z RSX (GPU) 40nm trafi do europy? :whistling:

To sa te nowe dostepne od marca 2010 na teranie Europy CECH-21xxA/CECH-21xxB maja RSX w 40nm i Cella w 45nm.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-ps3slim-gets-45nm-rsx-blog-entry

http://pocketnews.cocolog-nifty.com/pkns/2010/04/post-eed3.html

http://pocketnews.cocolog-nifty.com/pkns/2010/04/rsx45nmps3-cech.html

Stare slimy czyli tez 2009 tzw.premierowe 120gb cech-20xxA czy 250gb cech-20xxB mialy Cell w 45 nm i RSX w 65 nm.

Teraz wychodza te najnowsze(Japonia lipiec w Europie moze pazdziernik/listopad,U NAS ch@# go wie ) czyli CECH-25xxA to 160gb i CECH-25xxB 320gb i z tego co mi wiadomo poza roznica w kolorach i wiekszych dyskach nie bedzie roznic jesli chodzi o CHIPSET te wrsje 21 i 25 beda takie same.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...