Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak jakby ktos szukal informacji to:

1. slim 250gb pracuje idealnie cicho, chodzi caly dzien i zero dzwieku praktycznie. czytalem ze 120gb czasem jest glosne ale raczej trzeba miec pecha. np moj 40gb byl tak glosny ze nie dalo sie ogladac filmow wieczorem...

2. wyszedl niedawno zestaw ps3 250gb plus uncharted2 plus fifa10/fight night4 za 350euro

Odnośnik do komentarza

moja 120 jest cicha.

jakbym w tym pokoju postawil lapka to by nie bylo slychac ze ps3 jest wlaczona.

raz po kilku godzinach meczenia w gry i jednoczesnego sciagania dem na dysk chyba wlaczyl sie wyzszy bieg wentylatorow bo delikatnie bylo slychac ze w srodku cos chodzi.

ale i tak wymagalo to przylozenia ucha to tylu konsolki

Odnośnik do komentarza

z ta glosnoscia fatow to jest roznie, moja nowa 80GB przy uncharted 2 beta chodzila jak odkurzacz (juz tupie nogami kiedy mi sie gwara skonczy zeby w koncu ja rozebrac i poprawic chlodzenie, druga 60GB cieszej chodzi)

wiele konsol PS3 mialem w reku i testowalem i jest tak duzy rozrzut w tej glosnosci, a raczej we wbijaniu sie wiatrakow na wyzsze obroty (co musi byc zwiazane z jakoscia odprowadzania ciepla czyli polozenia past i kleju, nie zapominajcie ze miedzy radiatorem glownym, a rdzeniem jest blacha aluminiowa ona jest przyklejona do ukladu gdzie jeszcze jest pasta miedzy rdzeniem, a blacha, a do tego dopiero idzie z gory masa pasty, ktora juz styka sie z radiatorem, radiator jest tak nedznie wykonany ze widac slady freza, nie mozna mowic nawet ze to wyszlifowane jest bo po szlifowaniu nie zostaje taki slad, to jest 100% frezowane, raz jest lepiej raz gorzej)

 

dzis ze dwie 40GB po naprawie testowalem na killzone i jak makiem zasial, bezglosne przez cały czas

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
tak jakby ktos szukal informacji to:

1. slim 250gb pracuje idealnie cicho, chodzi caly dzien i zero dzwieku praktycznie. czytalem ze 120gb czasem jest glosne ale raczej trzeba miec pecha. np moj 40gb byl tak glosny ze nie dalo sie ogladac filmow wieczorem...

2. wyszedl niedawno zestaw ps3 250gb plus uncharted2 plus fifa10/fight night4 za 350euro

 

 

witam, miedzy 60,40 i 80 wiadomo byly jakies drobne roznice technologii wykonania - tazke konsole mogly generowac rozny poziom halasu, natomiast slim 120 i 250 to ciagle ta sama konsola tylko z roznym dyskiem jak dobrze rozumiem, wiec poziom halasu powinien byc identyczny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a jak teraz z gwarancją bo na allegro niektórzy sprzedawcy piszą że Sony daje na slima 250GB 2 lata

2 letnią gwarancją SONY Polska

 

http://www.allegro.pl/item805118241_playstation_3_250gb_slim_pilot_kabel_hdmi_wys_24h.html

 

i to w systemie door to door

wiecie coś na ten temat

czy to tylko wymysł sprzedawcy

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

No, ja to się chyba tej podstawki na polskim rynku nie doczekam. Aż się garnę, żeby komuś kasę do kieszeni włożyć za ten kawałek plastiku, ale nie, nikomu do głowy jeszcze nie przyszło, że ktoś chciałby to pudło sobie postawić pionowo. Fail.

 

A niby dlaczego nie można położyć slima pionowo?W sklepie stał pionowo i nie widziałem by tak postawiony był niestabilny.

Odnośnik do komentarza

nie prawda, teraz akurat jest fala 40GB z ylod (chociaz 60GB tez dalej)

wyglada to tak jak pisalem wczesniej, jak koncza sie gwarancje to widac dopiero ze awaryjnosc danej konsoli jest, 80GB i 40GB te w nowszej technologii sporadycznie na razie przychodza i najczesciej laser, ale niech jeszcze przynajmniej z rok minie i dopiero bedzie widac jak z ich awaryjnoscia, na slima zeby ocenic prawdziwa awaryjnosc trzeba poczekac jeszcze 2 lata niestety...

 

samo zolte swiatlo to tylko sygnalizacja ogolna awarii, jesli slim ma tez zaimplementowana by tak zzglaszac wszelkie awarie konsoli (a zapewne tak) to bedzie normalnie wywalac zolte swiatlo (np. w X0 nowe wersje potrafia wywalic jakies nieznane sygnalizacje awarii, wiec MS cos kombinuje i zmienia, czy Sony cos zmienia, nie wiadomo na razie)

fakt jest tylko jeden, awaria to awaria, jak to bedzie sygnalizowane to bez roznicy

 

pytanie tylko mozna zadac jak czesto :)

 

PS.

ja bym sie jednak nie martwil o awarie plyt glownych, a o lasery, to najczestsza awaria nawet w tych 60GB i bardziej kosztowne, a zamienniki sa watpliwej jakosci i pochodzenia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dziś kupiłem swojego SLIMA 250 GB. Co mogę powiedzieć jest cholernie cichy no może do momentu aż trzeba włożyć płytę ;) następnie zdziwiłem się jaki ten pad jest lekki i mały a nie mam dużych rąk ale nie jest tak źle. Co o gwarancji to przeczytałem w instrukcji że jest odnośnik co o dyrektywy unijnej w związku z długości gwarancji :)

Odnośnik do komentarza

Także kupiłem slima 250 i powiem wam że pierwszy raz, a 40stke starą miałem 2 lata zaliczyłem zwieche podczas gry( COD MW2 ) zwiecha trwała jakieś 10 sekund, potem wszystko ok.

Jeszcze jedno , powiedzcie mi jak usunąć wszystko z twardego 40g po YLOdzie, nie moge go włączyć, nie mam kabla, nie chce aby osoba, której go wysyłam wlazła na moje konto.

Odnośnik do komentarza

Także kupiłem slima 250 i powiem wam że pierwszy raz, a 40stke starą miałem 2 lata zaliczyłem zwieche podczas gry( COD MW2 ) zwiecha trwała jakieś 10 sekund, potem wszystko ok.

Jeszcze jedno , powiedzcie mi jak usunąć wszystko z twardego 40g po YLOdzie, nie moge go włączyć, nie mam kabla, nie chce aby osoba, której go wysyłam wlazła na moje konto.

 

Masz 2 opcje.

 

1. Podepnij dysk do pc i go sformatuj.

2. Wsadź go do slima to sam go sformatuje.

 

Zalecam opcje 1.

Odnośnik do komentarza

Także kupiłem slima 250 i powiem wam że pierwszy raz, a 40stke starą miałem 2 lata zaliczyłem zwieche podczas gry( COD MW2 ) zwiecha trwała jakieś 10 sekund, potem wszystko ok.

Jeszcze jedno , powiedzcie mi jak usunąć wszystko z twardego 40g po YLOdzie, nie moge go włączyć, nie mam kabla, nie chce aby osoba, której go wysyłam wlazła na moje konto.

 

Masz 2 opcje.

 

1. Podepnij dysk do pc i go sformatuj.

2. Wsadź go do slima to sam go sformatuje.

 

Zalecam opcje 1.

Chyba nie da się wsadzić go do slima, a jak sie da to jak?

 

Jaki kabel do pc? i ile kosztuje

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...