Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na popularnym serwisie aukcyjnym jest pierwsza 320stka z Move - tylko cena nie zachęca...

 

Ogólnie to się czaję na nowy model - CECH2504 najlepiej w B ;] Ciekawe czy dużo pójdą w dół 120GB i 250GB :whistling:

 

ktoś pisał że te nowe modele (CECH2504) niczym się nie różnią od aktualnych 21xx. Może się myle? Jest jakieś oficjalne info w tej sprawie?

 

Czy koncsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

 

Zamierzam kupić tera slimke i sprzedać FAT'a wiec jeśli jakieś nowe modele mają być to poczekam, lecz jeśli róznić się ona będą tylko dyskiem to kupuje 21xx zamiast tej nowej wersji 25xx...

 

Na papierze nie różnią się kompletnie niczym prócz dysków.

 

Znalazłem parę dni temu test/porównanie 25xx z 21xx - niestety nie mogę znaleźć tej strony a także potwierdzić źródła - wyczytałem tam że 25xx wydaje się mniej nagrzewać (obudowa), inaczej lub z innych materiałów jest wykonany wentylator i tym samym jest cichsza. Jak znajdę stronę to wrzucę link - ale może to też być bullshit...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na popularnym serwisie aukcyjnym jest pierwsza 320stka z Move - tylko cena nie zachęca...

 

Ogólnie to się czaję na nowy model - CECH2504 najlepiej w B ;] Ciekawe czy dużo pójdą w dół 120GB i 250GB :whistling:

 

ktoś pisał że te nowe modele (CECH2504) niczym się nie różnią od aktualnych 21xx. Może się myle? Jest jakieś oficjalne info w tej sprawie?

 

Czy konsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

Zamierzam kupić tera slimke i sprzedać FAT'a wiec jeśli jakieś nowe modele mają być to poczekam, lecz jeśli róznić się ona będą tylko dyskiem to kupuje 21xx zamiast tej nowej wersji 25xx...

 

Na papierze nie różnią się kompletnie niczym prócz dysków.

 

Znalazłem parę dni temu test/porównanie 25xx z 21xx - niestety nie mogę znaleźć tej strony a także potwierdzić źródła - wyczytałem tam że 25xx wydaje się mniej nagrzewać (obudowa), inaczej lub z innych materiałów jest wykonany wentylator i tym samym jest cichsza. Jak znajdę stronę to wrzucę link.

 

no tak tylko ciekawe kiedy bedzie można je dostać na terenie naszego kochanego kraju jak 21xx pojawiły się 1.5 miesiąca temu (bezproblemowo do kupna)??

Czy konsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

Odnośnik do komentarza

Myslicie, ze jak nigdzie w sklepach PL nie ma preodrerow na Ps3 320gb z psmove w bundlu to jest szansa ze jednak 15 pojawia sie w sklepach? Bylo juz tak kiedys ze niezapowiadali a bundle byly? ;]

 

Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale: LINK

 

Wydaje mi się że to "konspira" żeby ludzie brali jeszcze CECH-20xx i 21xx. Kto wie, ten czeka.

Odnośnik do komentarza

kto mi wrescie powie czym sie rozni 25xx od 20xx od 21unsure.gifunsure.gif

 

Google Cie parzą?

 

http://en.wikipedia....tion_3_hardware

 

Hint: Dyskiem. Jak wyjdą to będzie więcej info czy jest coś jeszcze. A czytać umiesz? Na tej stronie jest odpowiedź parę postów wyżej.

 

 

wszystko fajnie widzialem to kilka razy ale nadal niewiem ktore jest lepsze to sa poprostu liczby

Odnośnik do komentarza

Wii jest mało awaryjne :potter:

 

A tak na serio: kup sobie CECH-21xx lub CECH-25xx - powinno być dobrze.

 

E: Znalazłem coś ciekawego o CECH-25xx - LINK

 

1280470821.jpg

 

Czyli zmiany jakieś tam są w 25xx w stosunku do 21xx - ale tak jak wcześniej pisałem - to raczej "kosmetyka".

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

MM Kalisz oferta Specjalna ps3 320 gb +Move za 1199zł

http://www.mediamarkt.pl/kalisz/oferta-specjalna

MM Bydgoszcz ps3 120gb +2 gry CoD:MW2 i GOW3 ZA 1199zł

http://www.mediamarkt.pl/bydgoszcz/oferta-specjalna

Goola ps3 320gb za 1229zł

http://www.morele.net/sony-playstation-3-hdd-320gb-slim-towar-na-magazynie-294661/

Chyba jedne z lepszych ofert na ta chwile ...szkoda ,ze u mnie nie takiej oferty jak w Kaliszu :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...