Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy pojawiły się już jakiekolwiek informacje na temat tego czy pojawią się (a jeśli tak to kiedy) bundle packi Slimki z PS Move? Mam już kasę odłożoną na konsolę od miesiąca i korci mnie poszukać czy nie ma jeszcze w Empikach zbundlowanej wersji z Eye Petem i PS Eye, to musiałbym dokupić tylko wtedy zestaw Różdżka + Sub-kontroler :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś może gdzie czytał kiedy "nowy" ps3 slim z RSX (GPU) 40nm trafi do europy? :whistling:

To sa te nowe dostepne od marca 2010 na teranie Europy CECH-21xxA/CECH-21xxB maja RSX w 40nm i Cella w 45nm.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-ps3slim-gets-45nm-rsx-blog-entry

http://pocketnews.cocolog-nifty.com/pkns/2010/04/post-eed3.html

http://pocketnews.cocolog-nifty.com/pkns/2010/04/rsx45nmps3-cech.html

Stare slimy czyli tez 2009 tzw.premierowe 120gb cech-20xxA czy 250gb cech-20xxB mialy Cell w 45 nm i RSX w 65 nm.

Teraz wychodza te najnowsze(Japonia lipiec w Europie moze pazdziernik/listopad,U NAS ch@# go wie ) czyli CECH-25xxA to 160gb i CECH-25xxB 320gb i z tego co mi wiadomo poza roznica w kolorach i wiekszych dyskach nie bedzie roznic jesli chodzi o CHIPSET te wrsje 21 i 25 beda takie same.

 

A ja się tak zastanawiam... Czytałem, że CECH-20xx i 21xx mają Cella w 45nm, RSX w 40nm. Spotkałem się też z informacją, że CECH-20xx mają CPU w 65nm. Jak również czytałem, że to ostatnie grubasy miały 90/65nm, czyli CECHLxx, CECHKxx i CECHPxx.

 

Kurdę, gdzie można znaleźć wiarygodne informacje na ten temat? Każdy pisze co mu ślina na język przyniesie... :|

Odnośnik do komentarza

Czy pojawiły się już jakiekolwiek informacje na temat tego czy pojawią się (a jeśli tak to kiedy) bundle packi Slimki z PS Move? Mam już kasę odłożoną na konsolę od miesiąca i korci mnie poszukać czy nie ma jeszcze w Empikach zbundlowanej wersji z Eye Petem i PS Eye, to musiałbym dokupić tylko wtedy zestaw Różdżka + Sub-kontroler :)

Pewnie z pojawieniem sie nowej wersji slimki beda bundle packi i pojawia na przelomie pazdziernik/listopad.

ps.Musza wypchnac te stare modele 40 i 80 ,ktorych u nich jest od cholery.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Obecnie mamy na magazynie konsole zarówno w wersji cech-2004b jak i cech-2104b (tych jest zdecydowanie więcej). Jeżeli złoży Pan zamówienie w naszym sklepie to otrzyma Pan prawdopodobniej wersje cech-2104b, niestety nie jesteśmy w stanie dać Panu gwarancji, że tak rzeczywiście będzie.

 

Pozdrawiam,

 

 

Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl

Caly czas sie zastanawiam czy nie zaryzykowac czy poczekac jeszcze troche i miec 100% pewnosci

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Obecnie mamy na magazynie konsole zarówno w wersji cech-2004b jak i cech-2104b (tych jest zdecydowanie więcej). Jeżeli złoży Pan zamówienie w naszym sklepie to otrzyma Pan prawdopodobniej wersje cech-2104b, niestety nie jesteśmy w stanie dać Panu gwarancji, że tak rzeczywiście będzie.

 

Pozdrawiam,

 

 

Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl

Caly czas sie zastanawiam czy nie zaryzykowac czy poczekac jeszcze troche i miec 100% pewnosci

 

Nie lepiej podjechać i kupić od ręki? Chyba, że mieszkasz 200km od najbliższego "większego miasta" ale w to wątpie ;) Osobiście bym nie kupił elektroniki nie mając jej w ręku ... :P ale taki już jestem

Odnośnik do komentarza

Ja tam posiadam pięknego Fat'a, którego zakupiłem podajże miesiąc po premierze. Na Slim'a mnie nie ciągnie bo i jest brzydki, wykonany z jakiegoś tandetnego plastiku, i, technologicznie, mimo różnic, jest to cały czas ta sama konsola.

 

W 2013 POWINNO wyjść nowe Playstation, to już jakiś czas na rynku siedzi, a nowa konsola pod telewizorem powiększy moją kolekcję :D

 

PS4 winno być nastawione na 3D i być oczywiście technologicznie "do przodu" względem PS3.

 

Problemem jest jedynie format krążków. Każda kolejna konsolka Sony była impulsem na rynku do rozwoju kolejnych technologi - kolejno CD, DVD i Blue Ray.

W Polsce większość zwykłych szarych Kowalskich nie jest jeszcze świadoma różnic pomiędzy poszczególnymi odtwarzaczami i wciąż odpowiedniego z niebieskim laserem nie posiada.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak zrobić fan test na Slimka'ch ? Na fatach wystarczyło nacisnąć wyłącznik i przytrzymać guzik wysuwania płyty. Jak zrobić to na slimce ?

Tak samo tylko wyjąć wtyczkę z kontaktu, przytrzymać EJECT i podłączyć.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na popularnym serwisie aukcyjnym jest pierwsza 320stka z Move - tylko cena nie zachęca...

 

Ogólnie to się czaję na nowy model - CECH2504 najlepiej w B ;] Ciekawe czy dużo pójdą w dół 120GB i 250GB :whistling:

 

ktoś pisał że te nowe modele (CECH2504) niczym się nie różnią od aktualnych 21xx. Może się myle? Jest jakieś oficjalne info w tej sprawie?

 

Czy koncsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

 

Zamierzam kupić tera slimke i sprzedać FAT'a wiec jeśli jakieś nowe modele mają być to poczekam, lecz jeśli róznić się ona będą tylko dyskiem to kupuje 21xx zamiast tej nowej wersji 25xx...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...