Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawdziłem iż GOW III na hardzie w dość dokładnej grze zajeło mi 14h. Chyba jednak ta część nie jest aż tak krótka jak sądziłem, trzeba ją odświeżyć :)

 

Co do GOW I, ta część była by naprawdę fajna gdyby nie świątynia Pandory. Owszem fajnie zaprojektowana ale nie trafia do mnie. Najnudniejsza lokacja w całej trylogii.

Odnośnik do komentarza

Chyba żartujesz. Dla mnie świątynia Pandory to jedna z najfajniejszych lokacji w historii gier. W zasadzie obok bazy z MGS'a i własnego zamku z Suikodena II to chyba właśnie pobyt w świątyni Pandory zaangażował najwięcej z moich emocji. Genialnie przemyślana, mega super pomysłów, esencja balansu walki i innych elemntów, do tego epickie widoki, moc.

Odnośnik do komentarza

Na PS2 gdy robiliśmy load game pokazywało nam na jakim stopniu trudności gramy. W GOW I na PS3 nie m takiej informacji. Jak można sprawdzić na jakim stopniu gramy, bo mam podejrzenie iż z hardu przeskoczyło mi na normal jakims cudem :confused:

Odnośnik do komentarza

Klikać nie klikałem (chyba), zobacze jak skończe grę co mi zaliczy ;)

Wiecie czemu nie podoba mi się ta światynia pandory?

M.in. dlatego że jakoś trudno mi sobie wyobrazić ze na Kronosie miesci się aż tyle lokacji!!!

Rozumiem ze Kratos wspinał sie na ten szczyt kilka dni, ale na filmiku nie było to az tak okazale przedstawione.

Szkoda, bo pomimo iz wyobraznie mam bogata to autorzy mogli sie w tym akurat apsekcie lepiej postarac.

Odnośnik do komentarza

Świątynia Pandory była dla mnie najlepszą rzeczą w pierwszym God of War. Do dziś nie zapomnę jak po raz pierwszy zobaczyłem, że mieści się ona na plecach tytana. Bardzo dobrze zostało to przedstawione, bo jeśli byłaby na normalnym gruncie nie zrobiłoby to na mnie aż takiego wrażenia.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Przecież to gra, więc pewne aspekty będą umowne. Poza tym w pewnym momencie przy wspinaczce widać dokładnie Kronosa, jak powoli sunie ze świątynią.

 

GOW1 jako jedyny w serii ma takie rewelacyjne widoczki. Choćby początek, gdzie załoga statku walczy z Hydrą w tle, czy Ares niszczący Ateny.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gram na Hardzie w GOW1, przed Aresem omyłkowo użyłem L3+R3 i włączyłem dopalacz...

Tak więc do Walki z Aresem przystepuje bez tego dobrodziejstwa. I teraz mam olbrzymie problemy aby do chatki przenieść się z pałną ilością magii. Bez pełnych zasobów mam OLBRZYMIE problemu z pokonaniem wszystkich przeciwników.

Ależ się wkurzyłem że tak wyszło... :angry:

 

Mam nadzieję że dam radę...

Odnośnik do komentarza

Dochodząc do końca tego korytarza trafisz do pomieszczenia, w zasadzie nic ważnego w nim raczej nie będzie, ale w korytarzu zacznij się rozglądać na ściany, bo ten korytarz jest pełny przejść, jedno z nich poprowadzi rozgrywkę dalej, musisz tylko na czas podnieść bramę w każdym z pomieszczeń. Po prostu rozejrzyj się po bokach i tyle. Podpowiem Ci, że właściwy korytarz jest po lewej stronie, musisz tylko zdążyć podnieść bramę...

Edytowane przez NEMESIS US
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dochodząc do końca tego korytarza trafisz do pomieszczenia, w zasadzie nic ważnego w nim raczej nie będzie, ale w korytarzu zacznij się rozglądać na ściany, bo ten korytarz jest pełny przejść, jedno z nich poprowadzi rozgrywkę dalej, musisz tylko na czas podnieść bramę w każdym z pomieszczeń. Po prostu rozejrzyj się po bokach i tyle. Podpowiem Ci, że właściwy korytarz jest po lewej stronie, musisz tylko zdążyć podnieść bramę...

Dzieki:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Chyba drugie od końca (lewa strona), ale już nie pamiętam. ;]

Trzecie z tego co pamiętam, ale nie jestem pewny.

 

@Nemesis

W owym pomieszczeniu jest zapis w książce mówiący o tym że jest potencjalnych osiem wyjść ale tylko jedno prowadzi dalej. No i jest tam kilku przeciwników i dzbanów, czyli kolejne orby do kolecji.

Odnośnik do komentarza

No coś kojarzę, ale nie chciałem za dużo zdradzać. Oprócz tego motywu z kulami w God of War trudno się zaciąć. Ewentualnie w

górach Pandory

 

No właśnie:)... a wiec,zaliczyłem drugie zacięcie:P tzn mianowicie potrzebuje chyba naszyjnika Hery.. bo jeden już mam,

wysunęły Mi się kładki z jednej strony, ale nie mogę przeskoczyć na druga stronę... nigdzie go nie ma... (jeśli tu chodzi o ten naszyjnik:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...