Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o ten strzał z nad głowy to L1+trójkąt. Natomiast te dźgnięcie to chyba z L1+O.

 

Widzę, że nie można używać RotT. Ale i tak polecam młot i atak trójkątem. To najmocniejsza broń i szybko zabija.

 

Edit: Sorry, ale z tego co pamiętam, to dźgnięcie będzie pod L1+kwadrat.

 

L1+O aktywuje taką tarczę, która pochłania orby.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o ten strzał z nad głowy to L1+trójkąt. Natomiast te dźgnięcie to chyba z L1+O.

 

Widzę, że nie można używać RotT. Ale i tak polecam młot i atak trójkątem. To najmocniejsza broń i szybko zabija.

Właśnie !!!

 

Ok idę obadać młot. Nigdy nim w zasadzie nie próbowałem.

Dzięki.

 

Edit: haha weszło za pierwszym razem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na niego najlepsze są standardowe łańcuchy, ale nie można bić seriami, tylko pojedynczymi razami i odskakiwać. Jak się wychyli dokładnie analoga w przeciwną stronę, w którą zwrócony jest Kratos to odskoczy normalnie i jeszcze w końcowej fazie da dodatkowego susa w tył. Bardzo to przydatne w starciu z golemem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ostatnim challengu młot się nie przydaje...ON SIĘ ZAJEHUHU PRZYDAJE!

 

Pukasz wszystkich trójkąt+trójkąt, cancel łukiem, trójkąt+trójkąt okazjonalnie parując ciosy karzełkowatych grubasków. Jak tylko pozbędziesz się wszystkich przeciwników stajesz ZA rogatym, zapodajesz RotT i łupiesz go wspomnianą sekwencją. Sęk w tym, że minos może zrobić kołowrotek pięściami, a to już kwalifikuje starcie do następnego podejścia. Polecam tę strategię jak cholera <piwo> .

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie wpieniają te zwiechy. Dochodziłem dziś do cerberów i berserkerów z maczugami z 6 razy i niemal za każdym razem po załączeniu RotT i naparzaniu psów młotem obraz staje. Nie pozostaje nic innego jak zresetować konsolę i przechodzić ten etap raz jeszcze. Frustrujące jak diabli!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ok ogralem GoW 1. ( nie gralem na ps2) i nie wiem czym sie ludzie napalaja. Cienka gra z mega (pipi)ową praca kamery która bardziej utrudnia gre niz ulatwia... Jak dla mnie max 6/10 wiecej bym nie dal.

Powiedzcie w 2 kamera chodzi tak samo c(pipi)? jesli tak to nawet nie bede tego gówna odpalal :/

Odnośnik do komentarza

chodzi o to ze kamera jest caly czas w jednym polozeniu i np w czasie kluczowego skoku, przejscia w jakims zrecznosciowym momencie robi dziwny zwrot robiac mi ladne zblizenie na sciane i kratos zamiast skoczyc tam gdzie chce zawraca i leci gdzies w bok ....

Odnośnik do komentarza

W innych częściach nie ma tylu momentów zręcznościowych i nie są tak trudne, bardziej są skupione na walce. Także nie powinno być problemów. Natomiast kamera zawsze jest ustawiona tak jak to sobie przewidzieli twórcy. Ja tam nie narzekam i nigdy nie ustawiała mi się w taki sposób, że widzę ścianę.

 

Nie wiem czy np grałeś w Ninja Gaiden, ale tam to dopiero kamera często nie nadąża za postacią i trzeba momentami walczyć na oślep.

Odnośnik do komentarza

Szpic ty chyba jesteś gracz starej daty, nie nauczyłeś się w dawnych czasach radzić sobie z "kontrowersyjnymi" ujęciami kamery ? :)

 

Co innego, że mi w GoW kamera w ogólne nigdy nie przeszkadzała (no może z 3-5 momentów w całej serii), z drugiej strony nie wyobrażam jak inaczej można było by ukazać te epickie widoki ? gra straciła dużo ze swojej atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...